Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Zostań Franczyzobiorcą

Infolinia

58 345 85 45

Zapraszamy do współpracy. Przystąp do programu franczyzowego Fines Operator Bankowy!

Prosimy o wypełnienie wstępnego zgłoszenia w celu nawiązania kontaktu z naszym przedstawicielem.

 

1. Dane teleadresowe:

format 12-123

2. Lokal przeznaczony pod działalność franczyzy Fines:


Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zgłoszenia zawartego w formularzu. Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres  iodo@fines.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia, w tym kontaktu telefonicznego lub elektronicznego, przedstawienia oferty handlowej produktów i usług własnych Fines S.A. w zakresie pośrednictwa finansowego, ubezpieczeniowego lub realizacji usług płatniczych oraz zawarcia umowy. Ponadto dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych produktów i usług własnych Administratora, w tym profilowania, jeżeli została udzielona w tym celu właściwa zgoda. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych i kategoriach odbiorców danych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i handlowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Fines S.A. z siedzibą w Sopocie w celu realizacji działań informacyjnych, handlowych i marketingowych, w tym profilowania, produktów i usług własnych Fines S.A. (podstawę prawną przetwarzania stanowi moja zgoda).