Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Złoty Certyfikat Jakości „Przedsiębiorstwo Fair Play” dla Fines S.A.

Infolinia

58 345 85 45

189Miło nam poinformować, iż nasza firma po raz trzeci z rzędu otrzymała tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Tym razem zostaliśmy dodatkowo odznaczeni złotym certyfikatem jakości „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Tytuł ten otrzymuja firmy, które osiągnęły sukces gospodarczy jednocześnie stosując w działaniu wyłącznie uczciwe zasady oraz respektując wartości etyczne. Jest to prestiż i wyróżnienie, które podsumowuje poziom i jakość działań firmy zarówno w stosunku do kontrahentów jak i klientów. To jedna z najtrudniejszych do zdobycia nagród na polskim rynku, doceniana już nie tylko w kraju ale również za granicą.

 

 

„To dla nas bardzo ważne odznaczenie. Udowadnia, że przyjęty model biznesu opierający się na wysokich standardach oraz etyce we wszystkich obszarach działalności firmy
to nie tylko dobry kierunek gwarantujący sukces ale również styl działania, który zostaje zauważony i doceniony.
Cieszymy się, że jesteśmy w znakomitym gronie firm, które w obecnych czasach wyznaczają standardy funkcjonowania nowoczesnego biznesu” – Anna Paprocka, Dyrektor Marketingu Fines S.A.