Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Zapraszamy na jesienną edycję ADF „Kredyt firmowy – prostszy niż myślisz!”…

Infolinia

58 345 85 45

142
143
144
145
146
147

Jesienna edycja Akademii Doradcy Fines dedykowana tym razem produktom biznesowym z oferty Fines, dotarła już do półmetku swojego cyklu. Za nami już pełne energii spotkania w Sopocie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie i Rzeszowie. Jak zawsze frekwencja dopisała, a uczestnicy szkoleń – zarówno szkolący się jak i szkoleniowcy – stworzyli fantastyczną atmosferę sprzyjającą współpracy i wymianie wiedzy. Z tego miejsca dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i pomysłowość, a także polecamy się w niedalekiej przyszłości – juz na wiosnę kolejny cykl szkoleń produktowych pod patronatem Akademii Doradcy Fines.

Przed nami druga połowa jesiennej edycji ADF, a więc spotkania w: Olsztynie (25.11), Warszawie (26.11), Łodzi (27.11), Krakowie (02.12), a tegoroczny cykl szkoleń zamkniemy spotkaniem w Katowicach (03.12). Zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa pod adresemkoordynator@fines.pl podając imię i nazwisko oraz miejsce szkolenia. Udział jest całkowicie bezpłatny, a na najaktywniejszych uczestników czekają cenne nagrody 🙂