Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Zakończyliśmy wiosenną edycję Akademii Doradcy Fines!

Infolinia

58 345 85 45

W zeszłym tygodniu w Łodzi zakończyliśmy Wiosenną Edycję Akademii Doradcy Fines.

Ten cykl szkoleń dotyczył oferty kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych: Meritum Banku, Alior Banku, Banku BPH, Plus Banku i TF Banku.

Odwiedziliśmy 11 miast: Sopot, Olsztyn, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Lublin, Rzeszów, Kraków, Gorzów Wlkp., Łódź.

W każdym z tych miast spotkaliśmy się z fantastycznymi uczestnikami, przez co prowadzenie szkoleń to była sama przyjemność. Rekordowa frekwencja utwierdziła nas w przekonaniu, że warto organizować szkolenia i dzielić się wiedzą. Już niedługo wakacje i wówczas spotkamy się ponownie. Tematem Letniej Edycji Akademii Doradcy Fines będą POŻYCZKI POZABANKOWE.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom ADF za aktywny udział na szkoleniach i super atmosferę.