Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. moich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu Użytkownika zainteresowanego uzyskaniem kredytu z bankiem lub inną firmą finansową oferującą ten produkt finansowy, w tym także w celach statystycznych związanych z działalnością Spółki, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści tych danych, ich poprawiania i usuwania zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2014.1182 z późn. zm.).

Zakończyliśmy wiosenną edycję Akademii Doradcy Fines!

Strona główna > Zakończyliśmy wiosenną edycję Akademii Doradcy Fines!

Infolinia

58 345 85 45

W zeszłym tygodniu w Łodzi zakończyliśmy Wiosenną Edycję Akademii Doradcy Fines.

Ten cykl szkoleń dotyczył oferty kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych: Meritum Banku, Alior Banku, Banku BPH, Plus Banku i TF Banku.

Odwiedziliśmy 11 miast: Sopot, Olsztyn, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Lublin, Rzeszów, Kraków, Gorzów Wlkp., Łódź.

W każdym z tych miast spotkaliśmy się z fantastycznymi uczestnikami, przez co prowadzenie szkoleń to była sama przyjemność. Rekordowa frekwencja utwierdziła nas w przekonaniu, że warto organizować szkolenia i dzielić się wiedzą. Już niedługo wakacje i wówczas spotkamy się ponownie. Tematem Letniej Edycji Akademii Doradcy Fines będą POŻYCZKI POZABANKOWE.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom ADF za aktywny udział na szkoleniach i super atmosferę.