Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Zakończyliśmy kolejną edycję szkoleń ADF

Infolinia

58 345 85 45

Zakończyła się kolejna letnia Akademia Doradcy Fines. Już tradycyjnie, latem zaprezentowaliśmy ofertę produktów pozabankowych.

Kolejny raz to wydarzenie odbyło się pod znakiem wspaniałej atmosfery oraz dużego zaangażowania uczestników.
Było to rekordowe wydarzenie, zarówno pod względem liczby uczestników, jak i liczby firm pozabankowych szkolących ze swoich produktów.
Odbyły się liczne konkursy i nagrody, a nawet wizyta gościa specjalnego – Zeusa z Vivusa! 🙂

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji szkoleń już jesienią.