Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Zakończenie VI Edycji Akademii Doradcy Fines

Strona główna > Szkolenia > Zakończenie VI Edycji Akademii Doradcy Fines

Infolinia

58 345 85 45

2 sierpnia w Gdańsku zakończyliśmy VI Edycję Letniej Akademii Doradcy Fines.

Szkolenia obejmowały aktualne wiadomości z zakresu pożyczek pozabankowych. W tym roku spotkania zostały dodatkowo wzbogacone o specjalną sesję RODO. Nasi pracownicy opowiedzieli uczestnikom o zasadach funkcjonowania RODO oraz odpowiadali na pytania. Trasa „Tour de Fines” wiodła aż przez 15 miast. Wraz z przedstawicielami największych firm pożyczkowych pokonaliśmy tysiące kilometrów, żeby spotkać się z naszymi Agentami i Doradcami. Spędziliśmy dziesiątki godzin w salach szkoleniowych, aby móc przekazać uczestnikom ADF wiedzę produktową. Dodatkowo w 10 miastach po szkoleniach zorganizowaliśmy cykl spotkań networkingowych pt. „Wakacyjne popołudnie z Fines”. Była to doskonała okazja, aby podczas kolacji grillowej lepiej się poznać, wymienić opiniami i doświadczeniami.

Możliwość bezpośrednich spotkań z naszymi Partnerami, ciekawe i szczere rozmowy nie tylko o biznesie, są dla nas inspiracją i napędzają do nowych wyzwań.

Za to wszystko dziękujemy prawie 700 uczestnikom VI Letniej Akademii Doradcy Fines!