Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

XI Kongres Consumer Finance z udziałem Fines S.A.

Infolinia

58 345 85 45

486
484
485
487

19-20 listopada w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbył się XI Kongres Consumer Finance organizowany przez Gdańską Akademię Bankową i Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych.

Podczas tegorocznego Kongresu między innymi:

  • przedstawione zostały perspektywy rynku consumer finance w raporcie Eurofinas i Roland Berger;
  • odbyła się debata pt. „Czego mogą się od siebie nauczyć uczestnicy rynku consumer finance: banki i instytucje pożyczkowe?”;
  • w debacie dotyczącej wyłudzeń na rynku consumer finance poszukiwano najlepszych metod im przeciwdziałania
  • zaprezentowano konsekwencje zmian ładu na rynku kredytów hipotecznych;
  • omówiono bieżące trendy rynku consumer finance.