Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Infolinia

58 345 85 45

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z największym pośrednikiem w sprzedaży kredytów i pożyczek w Polsce, wypełnij formularz – szybko skontaktujemy się z Tobą!

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę – Polityce Prywatności.


Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

Aby zostać Agentem kredytowym Operatora Bankowego Fines, należy spełnić kilka wymogów formalnych i biznesowych, które przewidują zarówno obowiązujące przepisy, jak i standardy naszej sieci:

  • prowadzić zarejestrowaną działalność gospodarczą,
  • posiadać biuro sprzedaży w lokalu własnym lub wynajmowanym (ten warunek nie dotyczy doradców mobilnych),
  • przedłożyć zaświadczenie o niekaralności oraz niezaleganiu z ZUS i US.

 

Jeśli chcesz rozpocząć współpracę z Fines zgłoś się:

  • kontaktując się z naszą administracją pod numerem (58) 345 85 75
  • przesyłając zgłoszenie na adres e-mail: administracja@fines.pl
  • wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie

Rozwinięciem współpracy agencyjnej jest program franczyzowy Operator Bankowy Fines, który jest dedykowany zarówno naszym Agentom, jak i kandydatom spoza sieci z udokumentowanym doświadczeniem pracy w branży pośrednictwa kredytowego lub/i bankowej.

Zostań franczyzobiorcą
Ważne! Umowa agencyjna z Fines nie nakłada na Agenta żadnych zobowiązań sprzedażowych oraz nie stanowi przeszkody dla współpracy z innym brokerem lub operatorem.