fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Oferta dla agentów kredytowych

Jesteśmy największą niezależną siecią biur kredytowych w Polsce. Na rynku pośrednictwa finansowego działamy już od 2005 roku. Zapewniamy dostęp do ponad 60 form finansowania w jednym miejscu, dzięki czemu możesz precyzyjnie dopasować ofertę finansową do potrzeb Klienta. Niezależnie od tego czy poszukuje on kredytu gotówkowego, pożyczki dostępnej od ręki, kredytu dla firmy, leasingu czy kredytu hipotecznego.

Oferta dla agentów kredytowych
Strona główna > Oferta dla agentów kredytowych

Zapraszamy do współpracy

Najskuteczniej w Polsce pomagamy sprzedawać kredyty i pożyczki. Za naszym sukcesem stoją ludzie. Współpracujemy z ponad 1 400 Agentami w całej Polsce, z czego 100 to właściciele placówek franczyzowych pod szyldem Fines Operator Bankowy.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę ze stabilnym partnerem biznesowym, który zapewni Ci nie tylko dostęp do szerokiej oferty produktów finansowych, ale również kompleksowe wsparcie – wybierz Fines!

3 kroki do pośrednictwa kredytowego

Aby zostać Agentem kredytowym Fines, wystarczy spełnić kilka wymogów formalnych i biznesowych, które przewidują zarówno obowiązujące przepisy, jak i standardy naszej sieci:

 1. prowadzić zarejestrowaną działalność gospodarczą (wpis do CEiDG lub KRS).
 2. posiadać wpis firmy do Rejestru Pośredników Kredytowych KNF, Dział II (pośrednicy kredytu konsumenckiego).
 3. przedłożyć zaświadczenie o niekaralności właściciela firmy.

W przypadku współpracy franczyzowej powinieneś posiadać biuro sprzedaży w lokalu własnym lub wynajmowanym.

Co zyskujesz rozpoczynając współpracę z nami

 • Codzienna, automatyczna wypłata prowizji
 • Wsparcie zespołu Fines i dedykowanego Opiekuna Regionalnego na każdym etapie współpracy
 • Regularne, bezpłatne szkolenia produktowe, sprzedażowe i marketingowe.

Nowoczesne metody sprzedaży kredytów i pożyczek

Nieustannie się rozwijamy i stawiamy na nowoczesne metody sprzedaży. Wdrożyliśmy procesy zdalne, które umożliwią Ci sprzedaż kredytów i pożyczek na odległość. Ale to nie wszystko! Stworzyliśmy aplikację efines.pl, dzięki której możesz pozyskać Klientów z całej Polski, oferując im pożyczki online. W prosty, szybki i wygodny sposób. To pierwsze takie rozwiązanie w Polsce, łączące stacjonarną sieć Agentów kredytowych z Klientem, który może otrzymać finansowanie w zaciszu własnego domu!

efines.pl to:

 • Proste zasady prowizyjne – otrzymuj wynagrodzenie za każdą pożyczkę Twojego Klienta
 • Wiele możliwości sprzedaży – za pośrednictwem naszego systemu lub Twojego indywidualnego linku do aplikacji
 • Przejrzystość – obserwuj każdy etap wniosku w naszym Systemie Obsługi Finansowej

Dodatkowo w ramach aplikacji efines.pl zyskasz dostęp do wielu ofert od firm pożyczkowych i banków, z którymi współpracujemy. Jako ekspert z tak obszerną bazą propozycji finansowania będziesz w stanie znaleźć korzystne rozwiązanie dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jako agent możesz kontaktować się ze swoimi klientami bezpośrednio przez aplikację efines.pl, co znacznie ułatwia zamykanie spraw związanych z przyznawanymi kredytami oraz pożyczkami.

Webinaria Fines – dla agentów i współpracowników!

W ramach współpracy z naszą siecią otrzymasz też dostęp do licznych szkoleń oraz webinariów online, które przeprowadzamy nawet kilka razy w miesiącu. W ten sposób stale będziesz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę jako ekspert kredytowy, a także zawsze będziesz na bieżąco z informacjami ze świata bankowości.

Webinaria organizowane dla agentów i współpracowników dotyczą:

 • produktów bankowych,
 • produktów pozabankowych,
 • możliwości promocji siebie jako agenta w sieci (działania marketingowe).

Jeśli oprócz kariery agenta kredytowego marzy Ci się prężny rozwój i możliwość doskonalenia samego siebie, koniecznie nawiąż współpracę z Fines. Zyskasz nie tylko szansę na wysokie zarobki i atrakcyjne warunki prowizyjne, ale także otrzymasz pełne wsparcie merytoryczne od naszych mentorów.

Oferta odpowiadająca potrzebom Twoich Klientów

Jako partner Fines zajmiesz się sprzedażą produktów bankowych i pozabankowych. W otworzonym franczyzowym biurze kredytowym możesz sprzedawać produkty finansowe dopasowane do potrzeb każdego klienta – nawet tego w trudnej sytuacji życiowej. Otrzymasz od nas kompletne wsparcie w postaci materiałów dydaktycznych oraz szkoleń, aby móc proponować jak najkorzystniejsze rozwiązania klientom odwiedzającym biuro kredytowe Fines.

Kredyty gotówkowe

W naszej sieci dostępne są oferty kredytów gotówkowych wielu banków, pozwalające sfinansować dowolny cel. Dostęp do tak szerokiej oferty daje Ci większą szansę na znalezienie najlepiej dopasowanej oferty dla Twojego Klienta.

Proponując kredyty gotówkowe, możesz pomóc klientom w porównywaniu najkorzystniejszych ofert, kompletowaniu niezbędnych dokumentów finansowych oraz analizowaniu zdolności kredytowej klienta, aby ten wiedział, w jakiej kwocie kredyt jest w stanie otrzymać.

Pożyczki pozabankowe

Oferta pożyczek pozabankowych jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby Twoich Klientów. Elastyczne formy wypłat, oferty na oświadczenie i szybkie procesy. Kwoty od 300 zł do nawet 60 000 zł. Zaproponujesz takie oferty klientom, którzy potrzebują ekspresowej wypłaty gotówki bezpośrednio na konto bankowe.

Kredyty hipoteczne

Podjęliśmy współpracę z renomowanym pośrednikiem finansowym. Dzięki temu nasi agencji mają możliwość wnioskowania o kredyty hipoteczne wielu banków dla swoich Klientów.

Formalności związane z kredytami hipotecznymi bywają skomplikowane. Po przejściu naszych szkoleń będziesz w stanie pomóc swoim klientom wybrać oferty kredytów mieszkaniowych, które będą dopasowane do ich potrzeb. Przekażesz też kredytobiorcom informację odnośnie do wymogów banków, a także zdolności kredytowej, która jest potrzebna do uzyskania kredytu hipotecznego.

Kredyty i finansowanie dla firm

Bogata oferta kredytów, unijne pożyczki płynnościowe, faktoring, pożyczki pod zabezpieczenie. Oferujemy wiele form finansowania, by wspierać biznes Twoich Klientów.

W otwartym biurze kredytowym Fines możesz zaproponować klientom ciekawe oferty finansowania dla przedsiębiorców. To przede wszystkim kredyty obrotowe, w rachunku bieżącym, hipoteczne dla firm oraz inwestycyjne. W Fines gwarantujemy dostęp do szerokiej bazy produktów stworzonej z myślą o przedsiębiorcach.

Kredyty samochodowe i leasing

Mamy szeroką ofertę finansowania zakupu pojazdów, a także leasingu środków transportu, maszyn i urządzeń rolniczych, maszyn budowlanych, lokali, sprzętu medycznego czy sprzętu biurowego.

Jako pośrednik kredytowy Fines zaproponujesz osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom atrakcyjne oferty leasingów i kredytów samochodowych na warunkach dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb.

Twój sukces z naszym wsparciem!

Partnerskie podejście do sprzedaży oraz wsparcie na każdym kroku ścieżki biznesowej są tym, co Agenci Fines cenią sobie najbardziej.

Autorski System Obsługi Finansowej dla ekspertów finansowych

Otrzymasz dostęp do naszego Autorskiego Systemu Obsługi Finansowej, dzięki któremu będziesz mieć możliwość zarządzania obsługą swoich Klientów oraz rozliczania się za swoją sprzedaż.

 • pełna integracja z systemami banków i pożyczkodawców
 • możliwość elektronicznego wypełniania wniosków
 • aktualne dokumenty, instrukcje i kontakty do pracowników banków i firm pożyczkowych.

Wsparcie sprzedażowe

Zapewniamy profesjonalna pomoc pracowników dedykowanych infolinii oraz całego zespołu Fines we wszystkich obszarach związanych z pozyskiwaniem i obsługą Klienta.

 • zespół infolinii zapewniający aktywną pomoc w zakresie wyboru i procesowania produktów finansowych
 • opieka merytoryczna i organizacyjna Regionalnego Kierownika Sprzedaży
 • dostęp do baz retencyjnych Klientów pozyskiwanych przez Fines
 • cykliczne bezpłatne szkolenia produktowe, sprzedażowe i marketingowe
 • bogata oferta produktów finansowych
 • procesy zdalne umożliwiające skuteczną sprzedaż na odległość
 • dostęp do aplikacji eFines.pl.

Rozbudowany program szkoleń dla pośredników finansowych

Dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i uczymy najlepszych praktyk na rynku pośrednictwa finansowego. Od wielu lat organizujemy Akademię Doradcy Fines – bezpłatne szkolenia produktowe i sprzedażowe dla wszystkich Agentów Fines. Forma spotkań to atrakcyjne w przekazie, praktyczne warsztaty uzupełnione konkursami i nagrodami. W 2020 roku, dostosowując się do ograniczeń spowodowanych sytuacją epidemiczną, wdrożyliśmy formułę szkoleń online.

 • szkolenia produktowe
 • techniki sprzedażowe i negocjacyjne
 • umiejętności miękkie i samorealizacja
 • zarządzanie zespołem
 • kwestie prawne
 • działania marketingowe.

Dodatkowe benefity

Mamy przejrzyste zasady i jasny system prowizyjny, dzięki czemu z łatwością oszacujesz, ile zarobisz. Regularnie organizujemy również konkursy sprzedażowe i programy specjalne, dające możliwość otrzymania dodatkowych bonusów.

 • wyższe wynagrodzenie dla partnerów franczyzowych
 • codzienna, automatyczna wypłata prowizji
 • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami gotówkowymi i rzeczowymi.

Otwórz własny biznes franczyzowy z Fines! Bez zbędnych kosztów

Franczyza banku często wiąże się z wysokimi kosztami opłat licencyjnych i przygotowania placówki – średnia wkładu własnego wynosi ok. 50 tysięcy złotych. Jeśli zdecydujesz się na otwarcie własnego biura Fines, nie musisz martwić się o wysoki koszt inwestycji na start. Nie pobieramy żadnej opłaty franczyzowej, a jedyny wkład to przygotowanie placówki do obsługi Klientów. Co więcej, całkowicie pokrywamy koszt projektu oznakowania placówki. Przewidywane koszty to:

 • 4000 zł – wyposażenie meblowe placówki
 • 2000 zł – dodatki funkcjonalne oraz oznakowane wewnętrzne placówki
 • 4000 zł – oznakowanie zewnętrzne wraz z montażem.

Razem 10000 zł
*Finalny koszt oznakowania placówki ustalany jest indywidualnie na podstawie warunków lokalowych

Postaw na własny biznes i otwórz biuro kredytowe Fines – bez opłaty franczyzowej i licencyjnej!

Standard placówki franczyzowej Fines

W Fines zależy nam na tym, aby przestrzeń, w której spędzasz większość czasu była inspirującym i produktywnym środowiskiem pracy. Dlatego współpracę rozpoczynamy od przygotowania projektu oznakowania Twojego przyszłego biura. Na witrynie – oprócz loga Fines Operator Bankowy – umieszczamy loga partnerów bankowych oraz firm pożyczkowych. Dzięki temu pozyskujesz Klienta profesjonalnym oznakowaniem i rozpoznawalną marką, gwarantując jednocześnie wysoki standard obsługi oraz multiofertę produktową.

Wyposażenie placówki Fines oparte jest o łatwo dostępne meble, które nie wymagają dużych nakładów finansowych. Przystępując do programu franczyzowego Fines, otrzymujesz pełną listę wyposażenia.

Dodatkowo zapewniamy wyłączność terytorialną (1 placówka franczyzowa na każde 15 tys. mieszkańców, minimalny odstęp pomiędzy placówkami 1,5 km).

Wymagania lokalowe

 • powierzchnia placówki między 20 m² a 50 m²
 • wejście bezpośrednio z ulicy, na parterze
 • witryna umożliwiająca ekspozycję reklamy
 • możliwość zamieszczenia kasetonu lub innej reklamy świetlnej
 • centrum miasta lub lokalizacja w pobliżu dużego natężenia ruchu pieszego.

Pamiętaj, że do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie.

Jak zostać franczyzobiorcą Fines?

Kogo szukamy?

Znajomość branży pośrednictwa ma kluczowe znaczenie w pierwszych miesiącach funkcjonowania placówki. Dlatego też do naszego programu franczyzowego zapraszamy osoby prowadzące już pośrednictwo finansowe, zarówno te współpracujące bezpośrednio z Bankami, jak i te uczestniczące w sieciach agencyjnych. Gorąco zachęcamy do składania aplikacji naszych Agentów, jak również właścicieli biur kredytowych jeszcze nie współpracujących z Fines – każde zgłoszenie rozpatrujemy bardzo szczegółowo, mając na uwadze najlepszy interes Kandydata.

Fines Operator Bankowy to franczyza aktywna, dlatego idealny Kandydat to osoba przedsiębiorcza, z zapałem do pracy i chęcią działania, z predyspozycjami do prowadzenia własnego biznesu i zarządzania kilkuosobowym zespołem pracowników. Franczyzobiorca powinien również posiadać środki niezbędne do uruchomienia placówki oraz na pierwsze 3 miesiące jej działalności.

Etapy współpracy

 1. Wypełnij krótki formularz lub zadzwoń pod numer 58 345 85 35.
 2. Spotkaj się z naszym przedstawicielem regionalnym Fines w Twojej okolicy.
 3. Po otrzymaniu oficjalnej zgody na otwarcie placówki franczyzowej, podpiszemy umowę franczyzową.
 4. Przygotujemy projekt oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego placówki .
 5. Przeprowadzimy szkolenie – przekażemy Ci wszystkie podstawy sprzedażowe, informacje o produktach i opowiemy o strukturach pracy centrali Fines.
 6. Wspólnie świętujemy otwarcie Twojej placówki Fines.
 7. Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i umów się na spotkanie biznesowe z przedstawicielem Fines, abyśmy mogli dowiedzieć się o sobie trochę więcej i porozmawiać o warunkach współpracy.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.