Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Wiosenna Edycja Akademii Doradcy Fines już za nami!

Strona główna > Szkolenia > Wiosenna Edycja Akademii Doradcy Fines już za nami!

Infolinia

58 345 85 45

13 kwietnia we Wrocławiu zakończyliśmy kolejny cykl szkoleń w ramach Wiosennej Edycji Akademii Doradcy Fines. Wspólnie z przedstawicielami: Getin Banku, Nest Banku, Alior Banku i TF Banku odwiedziliśmy aż 15 miast.

Ponad 600 osób, które wzięło udział w szkoleniach, zapoznało się z aktualną ofertą kredytów detalicznych i biznesowych tych banków. Oprócz sporej dawki wiedzy, jak zawsze było dużo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i wiele ciekawych dyskusji.

W Fines stawiamy mocno na szkolenia i rozwój zawodowy wszystkich naszych Agentów i Doradców.

Dzięki temu, wiedza o ofertach banków i firm pożyczkowych przekazywana klientom oraz jakość obsługi w biurach współpracujących z Fines jest coraz wyższa.

Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach Fines 🙂