Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Wiosenna Edycja Akademii Doradcy Fines już za nami!

Infolinia

58 345 85 45

cof
cof
sdr
sdr
sdr
sdr
cof
sdr
edf
sdr
sdr
sdr
sdr
edf
sdr
dav
cof
cof
sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
sdr
ADF

13 kwietnia we Wrocławiu zakończyliśmy kolejny cykl szkoleń w ramach Wiosennej Edycji Akademii Doradcy Fines. Wspólnie z przedstawicielami: Getin Banku, Nest Banku, Alior Banku i TF Banku odwiedziliśmy aż 15 miast.

Ponad 600 osób, które wzięło udział w szkoleniach, zapoznało się z aktualną ofertą kredytów detalicznych i biznesowych tych banków. Oprócz sporej dawki wiedzy, jak zawsze było dużo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami i wiele ciekawych dyskusji.

W Fines stawiamy mocno na szkolenia i rozwój zawodowy wszystkich naszych Agentów i Doradców.

Dzięki temu, wiedza o ofertach banków i firm pożyczkowych przekazywana klientom oraz jakość obsługi w biurach współpracujących z Fines jest coraz wyższa.

Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach Fines 🙂