Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Wiosenna Akademia Doradcy już za nami

Infolinia

58 345 85 45

5
6

Nasze szkolenia, które organizujemy 3 razy w roku, cieszą się u Państwa coraz większą popularnością. Dowodem tego jest rekordowa ilość uczestników w tej edycji ADF – ponad 400 osób!

Tym razem prezentowaliśmy: Meritum Bank, Bank BPH, Bank Pocztowy, TF Bank oraz kredyty samochodowe i leasing.

Tradycyjnie już przygotowaliśmy również atrakcyjne konkursy, w których najbardziej aktywni uczestnicy zdobyli BONY do naszego sklepiku STUkrotek o wartości nawet 3000 pkt. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Gościliśmy w 12 miastach: Sopot, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Gorzów Wlkp., Toruń, Olsztyn, Warszawa, Łódź, Lublin i Rzeszów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za sympatyczną atmosferę i ogromne zaangażownanie!

Kolejna edycja ADF już latem. Spotkamy się w wakacje, a program szkolenia będzie dotyczył naszej oferty produktów pozabankowych. Do zobaczenia na kolejnych edycjach ADF 🙂