Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Wiosenna Akademia Doradcy Fines

Strona główna > Szkolenia > Wiosenna Akademia Doradcy Fines

Infolinia

58 345 85 45

Dopiero co wystartowaliśmy 6 kwietnia w Sopocie, a już 11 maja w Rzeszowie zakończyliśmy kolejną Edycję Akademii Doradcy Fines.
Tysiące przejechanych kilometrów, 14 odwiedzonych miast, dziesiątki intensywnych godzin szkoleniowych i pół tysiąca uczestników!
Podczas tych szkoleń prezentowaliśmy ofertę: Alior Banku, Banku BPH, Banku Smart, TF Banku oraz kredyty samochodowe i leasing dla firm.
Uczestnikom tej edycji szkoleń bardzo dziękujemy za aktywny udział i jak zwykle wspaniałą atmosferę.
Mamy nadzieję, że nasze nowe dyplomy szybko zawisną na ścianach w Państwa biurach i będą ich ozdobą. Proszę pamiętać o miejscu na kolejne 🙂

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy wygranych BONÓW i zapraszamy z do STUkrotka !

Już na początku czerwca odbędą się kolejne szkolenia.
Tym razem spotkamy się w 5 miastach, aby doskonalić swój warsztat ze sprzedaży kredytów firmowych.

Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach!