Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. moich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu Użytkownika zainteresowanego uzyskaniem kredytu z bankiem lub inną firmą finansową oferującą ten produkt finansowy, w tym także w celach statystycznych związanych z działalnością Spółki, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści tych danych, ich poprawiania i usuwania zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2014.1182 z późn. zm.).

Warsztaty „Alchemia uwodzenia Klientów”

Strona główna > Warsztaty „Alchemia uwodzenia Klientów”

Infolinia

58 345 85 45

W Katowicach odbyło się już ostatnie szkolenie z cyklu „Alchemia uwodzenia Klientów” – warsztatów sprzedażowych dla Doradców placówek franczyzowych Fines Operator Bankowy. Szkolenia odbyły się w 6 miastach: Sopot, Wrocław, Poznań, Giżycko, Warszawa, Katowice, a wzięło w nich udział łącznie 140 uczestników. To kolejny rekord!

Dzięki tym warsztatom uczestnicy:
– udoskonalili swoje umiejętności sprzedażowe,
– poznali nowe sposoby pozyskiwania klientów,
– uzyskali wiedzę na temat standardów obsługi klienta,
– nauczyli się jak skutecznie prowadzić rozmowy sprzedażowe, rozumieć potrzeby klienta i jak radzić sobie z jego obiekcjami,
– przećwiczyli techniki telemarketingu,
– przekonali się jak ważna jest nasza postawa w całym procesie sprzedaży, systematyczne prowadzenie działań marketingowych oraz obsługa posprzedażowa.

Jak wyglądała „alchemia uwodzenia Klientów” w wykonaniu doradców Fines? Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i aktywny udział oraz gratulujemy wygranych nagród :-) Do zobaczenia wkrótce na kolejnych szkoleniach!