Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

VI Edycja Ligi Gwiazd Sprzedaży

Infolinia

58 345 85 45

Liga_Gwiazd_Sprzedazy-3
20181123_102851
Liga_Gwiazd_Sprzedazy-3
Liga_Gwiazd_Sprzedazy-5
Liga_Gwiazd_Sprzedazy-11
Liga_Gwiazd_Sprzedazy-8
Liga_Gwiazd_Sprzedazy-4

SPRZEDAŻ OPARTA NA WARTOŚCIACH

Pod takim właśnie hasłem odbyła się 23 listopada VI edycja Ligi Gwiazd Sprzedaży.

Poza Akademią Doradcy Fines i Certyfikacją, jest to kolejny flagowy projekt szkoleniowy dla pracowników i agentów placówek franczyzowych Fines Operator Bankowy.

Prawie 200 uczestników, 5 bloków tematycznych i prowadzący – Wojciech Herra, który jest jednym z najbardziej inspirujących mówców motywacyjnych w Polsce.
Budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z Klientami, skoncentrowanie na potrzebach i możliwościach finansowych Klientów oraz dopasowywanie właściwych ofert – to tylko niektóre umiejętności, jakie rozwijali uczestnicy w trakcie tego szkolenia.

Fines od samego początku działalności stawia na rozwój osobisty i zawodowy swoich agentów oraz na budowanie wartości w relacjach z Klientami. Takie właśnie podejście zdecydowanie pomaga osiągnąć sukces w biznesie – wyjaśnia Przemysław Nazar z Fines S.A.