Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

V Kongres Sektora Pożyczkowego

Infolinia

58 345 85 45

Kongres Sektora Pozyczkowego 1
KPF11052016_146_w_kadr
KPF11052016_260_w_kadr
KPF11052016_217_w_kadr
KPF11052016_67_w_kadr
KPF11052016_248_w_kadr

11 maja 2016 r. w Warszawie odbył się V Kongres Sektora Pożyczkowego. Jest to największe cykliczne wydarzenie dla pozabankowego sektora pożyczkowego w Polsce. Uczestnikami Kongresu są przede wszystkim przedstawiciele kadr zarządzających firm pożyczkowych, banków, doradztwa i pośrednictwa finansowego.

W dyskusji o praktykach biznesowych danego sektora,  jego stanie, perspektywach rozwoju oraz o innowacjach i możliwościach usprawnień procesów biznesowych wzięli udział Prezes Zarządu Fines S.A. Piotr Przedlacki oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Fines S.A. Krzysztof Opaliński. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie KPF.