Zapytaj O ubezpieczenie

Zapytaj o szczegóły ubezpieczenia

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Życie i zdrowie

Strona główna > Ubezpieczenia > Życie i zdrowie

Infolinia

58 345 85 45

Ubezpieczenie dla Ciebie

Zastanawiasz się jak uchronić się od finansowych następstw nieszczęśliwych wypadków czy obowiązku spłaty kredytu? Jak uchronić się od problemów finansowych, gdy zachorujesz lub ulegniesz wypadkowi? Chcesz zaplanować bezpieczną przyszłość dla swojego dziecka?

Wsparcie dla bliskich z ubezpieczeniem nawet do 550.000 zł

Ubezpieczenie na życie i zdrowie pomoże zadbać o bezpieczną przyszłość dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Wsparcie dla Twoich bliskich z sumą ubezpieczenia nawet do 550.000 zł, gdyby Ciebie zabrakło.
  • Wsparcie finansowe na wypadek choroby.
  • Wsparcie finansowe w razie leczenia szpitalnego po nieszczęśliwym wypadku.
  • Zabezpieczenie przyszłości Twoich dzieci.

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Współpracujemy z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi jak: Allianz, Allianz Życie, Generali, Generali Życie, Proama, InterRisk, PZU, Uniqa, Uniqa Życie, Warta, Warta Życie, HDI.

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.