fbpx

Ubezpieczenie NNW dla dzieci

Chcesz, aby Twoje dziecko zawsze było bezpieczne, ale jednocześnie wiesz, że nie uchronisz go przed wszystkimi nieszczęśliwymi wydarzeniami w życiu? Skutecznym rozwiązaniem, które pozwala zniwelować przykre skutki wypadków jest ubezpieczenie NNW dla dzieci. Tego typu polisy ubezpieczeniowe znajdziesz w ofertach najpopularniejszych towarzystw w Polsce. Przeczytaj naszą krótką analizę i przekonaj się, czy warto skorzystać z tej polisy.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci
0 0 oceny
 
Strona główna > Ubezpieczenia > Ubezpieczenie NNW dla dzieci

Ubezpieczenie NNW dla dzieci i młodzieży – czym się charakteryzuje?

Wszelkiego rodzaju ubezpieczenia NNW dla dzieci charakteryzują się tym, iż stanowią dobre zabezpieczenie chroniące interesy dziecka. Korzystając z polisy ubezpieczeniowej NNW dla dzieci i młodzieży, unikniesz konieczności samodzielnego opłacania wizyt kontrolnych w szpitalu lub prywatnych przychodniach w razie wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji w życiu np. nieszczęśliwego wypadku na drodze.

Warto mieć na uwadze fakt, iż ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci w szkołach nie są obowiązkowe w Polsce, choć mocno wskazane. Dzieci są narażone na złamania, nieszczęśliwe wypadki oraz wiele różnych schorzeń, które mogą pojawić się w najmniej spodziewanym momencie. Kupując polisę ubezpieczenia NNW dla dziecka, zyskasz pewność, że Twoja pociecha będzie odpowiednio chroniona zarówno w szkole, jak i poza nią.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci – zakres ochrony w programie kochamtodbam

Możesz wybrać polisę online w programie kochamtodbam Towarzystwa Ubezpieczeń Signal Iduna, dzięki czemu wszystkie formalności załatwisz wygodnie, bez potrzeby wychodzenia z domu. W zakres podstawowej ochrony ubezpieczenia NNW dla dzieci, zaliczamy:

 • Wsparcie ochrony dziecka w sieci internetowej
 • Ochronę dziecka 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – przez cały rok!
 • Wypadki powstałe podczas zajęć sportowych w szkole i poza nią
 • Odpowiedzialność finansowa za pobyt w szpitalu w wyniku zachorowania na COVID-19
 • Refundację kosztów leczenia oraz rehabilitacji
 • Zwrot kosztów za odbudowę zębów stałych po nieszczęśliwych wypadkach
 • Wsparcie assistance
 • Wypłatę świadczenia pieniężnego w wyniku śmierci, nieszczęśliwego wypadku lub innych zdarzeń, które spowodowały uszczerbki na zdrowiu dziecka.

Ubezpieczenie NNW dla dziecka jest przede wszystkim wygodną formą zabezpieczenia swojej pociechy przed następstwami nieszczęśliwych wypadków w miejscach publicznych. Warto dodać, że taką polisą obejmiesz dziecko w wieku od 6 miesięcy do 26 lat.

Ile wynosi roczna składka ubezpieczenia NNW dla dzieci?

Roczne koszty składek ubezpieczeniowych NNW dla dzieci nie są wysokie. Najpopularniejsze polisy od topowych towarzystw to wydatek na poziomie rocznym w wysokości od 100 do 300 zł. Warto inwestować w szerszy zakres ochrony, który najczęściej jest nieco droższy. Na ochronie swojego dziecka lepiej nie oszczędzaj, dlatego wybieraj sprawdzone polisy, jak np. od Towarzystwa Ubezpieczeniowego Signal Iduna. Zawierając umowę ubezpieczenia w szerokim zakresie, możesz otrzymać nawet 180 000 zł za np. uszczerbek na zdrowiu Twojego dziecka.

Ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków dla dzieci – zalety i wady

Zalety

 • Wysokie kwoty wypłacanych świadczeń
 • Niewielkie koszty polisy w skali roku
 • Pełna ochrona dziecka 24/7 na terenie całego świata
 • Pełen zwrot kosztów za leczenie dziecka w placówkach medycznych
 • Zniżka 20% w przypadku dokupienia polisy ubezpieczenia NNW na kolejne dziecko.

Wady

 • Standardowe warianty ubezpieczenia oferują zbyt podstawową ochronę
 • Z góry narzucony okres trwania umowy
 • Dodatkowe opłaty za rozszerzenie zakresu ochrony dziecka.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments