Zapytaj O ubezpieczenie

Zapytaj o szczegóły ubezpieczenia

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.





Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Podróż

Strona główna > Ubezpieczenia > Podróż

Infolinia

58 345 85 45

Ubezpieczenie dla Ciebie

Planujesz wyjazd na wakacje? W ramach ubezpieczenia podróżnego możesz zabezpieczyć siebie i swoich bliskich. W razie nieszczęśliwego wypadku dostępne jest wsparcie w zakresie kosztów leczenia czy transportu powrotnego. Jeśli chcesz aktywnie spędzić wolny czas, np. na nartach, nie musisz martwić się, że się zniszczą. Ubezpieczenie pokryje koszt naprawy lub uzyskasz odszkodowanie za zepsuty sprzęt.

Ubezpieczenie turystyczne

  • Ubezpieczenie kosztów leczenia poniesionych podczas podróży zagranicznej nawet do 1 500 000 zł.
  • Zabezpieczenie przedmiotów osobistego użytku, np. walizki, plecaki.
  • Ubezpieczenie sprzętu narciarskiego i snowboardowego.
  • Odpowiedzialność cywilna dla szkód wyrządzonych osobie trzeciej podczas wypoczynku.

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Współpracujemy z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi jak: Allianz, Allianz Życie, Generali, Generali Życie, Proama, InterRisk, PZU, Uniqa, Uniqa Życie, Warta, Warta Życie, HDI, Wiener.

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.