Zapytaj O ubezpieczenie

Zapytaj o szczegóły ubezpieczenia

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Domy i mieszkania

Strona główna > Ubezpieczenia > Domy i mieszkania

Infolinia

58 345 85 45

Ubezpieczenie dla Ciebie

Ubezpieczenie domu lub mieszkania zapewnia ochronę przed następstwami niespodziewanych zdarzeń, takich jak między innymi pożar czy powódź. Dodatkowo możesz zabezpieczyć się na wypadek zalania, kradzieży z włamaniem, dewastacji lub szkód spowodowanych przepięciem.

Ubezpieczenie Twojego domu i mieszkania

Dodatkowo Assistance Domowy to:

  • Gwarancja specjalistycznej pomocy.
  • Organizacja oraz pokrycie kosztów usług takich jak między innymi pomoc: ślusarza, elektryka, hydraulika, szklarza (w przypadkach, gdy wydarzy się awaria drzwi zewnętrznych, awaria instalacji, zdarzenie losowe, przepięcie, dewastacja lub kradzież z włamaniem).
  • Wizyta lekarska w przypadku, gdy wydarzy się nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie.
  • Pomoc w razie zniszczenia mienia, budynku lub kradzieży.

Towarzystwa ubezpieczeniowe

Współpracujemy z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi jak: Allianz, Allianz Życie, Generali, Generali Życie, Proama, InterRisk, PZU, Uniqa, Uniqa Życie, Warta, Warta Życie, HDI, Wiener.

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter reklamowy i informacyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.