Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Święto Miasta z Fines!

Infolinia

58 345 85 45

FB_IMG_1504445540189
20170902_144937
20170902_160738

2 września 2017 r. w Parku Skarbków bawiliśmy się z okazji Święta Miasta Grodziska Mazowieckiego m.in. z Andrzejem Piasecznym oraz z Dawidem Kwiatkowskim.

Taneczny koncert zapewniła nam również Orkiestra Gedeon Richter Polska.

Fines Operator Bankowy zapewnił  wesołe gry i zabawy dla najmłodszych. Dziękujemy Pracownikom Urzędu Miasta za możliwość udziału w Święcie Naszego Pięknego Miasta.

Zapraszamy do Fines Operator Bankowy Grodzisk Mazowiecki!