Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Rozpoczynamy kolejne warsztaty z technik sprzedaży

Infolinia

58 345 85 45

„Alchemia uwodzenia Klientów” – pod tym intrygującym hasłem odbędą się profesjonalne warsztaty z technik sprzedaży dedykowane doradcom placówek franczyzowych Fines.

Podczas szkoleń uczestnicy udoskonalą swoje umiejętności sprzedażowe, poznają nowe sposoby pozyskania Klientów oraz uzyskają wiedzę na temat standardów obsługi Klienta. Nauczą się również jak skutecznie prowadzić rozmowy sprzedażowe, rozumieć potrzeby Klienta i jak radzić sobie z jego obiekcjami. Uczestnicy przećwiczą techniki telemarketingu oraz przekonają się, jak ważna jest obsługa posprzedażowa, a także systematyczne prowadzenie działań marketingowych.

Warsztaty są bezpłatne, a obecność doradców placówek franczyzowych jest obowiązkowa. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: koordynator@fines.pl (prosimy podać imię i nazwisko oraz miejsce szkolenia).

Terminy i miejsca warsztatów szkoleniowych:

I etap (2 dni, godz. 9-17):

10-11.02 – Sopot

15-16.02 Wrocław

23-24.02 Poznań (grupa 1)

29.02-01.03 Poznań (grupa 2)

8-9.03 Warszawa

16-17.03 Katowice

II etap (1 dzień, godz. 9-17):

25.02 Sopot

4.03 Wrocław

10.03 Poznań (grupa 1)

15.03 Poznań (grupa 2)

22.02 Warszawa

30.03 Katowice