Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Rozpoczęcie lata z Kinem Letnim w Opocznie

Infolinia

58 345 85 45

K (35)
K (36)
K (42)
K (59)
K (65)
K (77)
K (96)
K (100)
K (11)
K (15)
K (19)
K (22)
K (23)

W piątek 23.06.2017 Fines Operator Bankowy Opoczno był organizatorem i sponsorem Festynu z okazji rozpoczęcia Lata. Przy okazji zostało zorganizowane Kino Letnie, które mamy zaszczyt organizować dla Państwa już drugi rok z rzędu.

Podczas festynu uczestnicy zabawy otrzymali darmowy popcorn z finesowskiej maszyny popcornowej, zorganizowaliśmy konkursy, gry i zabawy a w nich wiele atrakcyjnych nagród. Było też malowanie twarzy oraz rozdawanie wesołych balonów 🙂

Główną atrakcją był koncert Gwiazdy Disco Polo Mr.Sebii, na scenie występowały też mistrzynie świata w tańcu (klub sportowy Aster), mogliśmy zobaczyć pokaz ratownictwa i pierwszej pomocy medycznej a wieczorem zasiąść wspólnie przy dobrym filmie. Cała impreza była nad Zalewem Opoczyńskim!

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć