fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

KLIKpożyczka – pożyczka do 20 000 zł

KLIKPożyczka to produkt finansowy, który został wycofany ze sprzedaży. Oferta była dostępna w sieci biur kredytowych Fines do 2020 roku. Klienci mogli pożyczyć nawet 20 000 zł na okres do 36 miesięcy. Inną ciekawą propozycją pożyczkodawcy IPF Polska są Hapipożyczki. Dowiedz się więcej!

KLIKpożyczka – pożyczka do 20 000 zł
0 0 oceny
 
Strona główna > Pożyczki pozabankowe > Pożyczki ratalne > KLIKpożyczka – pożyczka do 20 000 zł

Jakie są alternatywy dla pożyczki ratalnej KLIKpożyczka?

Jeśli chcesz otrzymać szybko pieniądze i przeznaczyć je na dowolny cel, pożyczka ratalna będzie odpowiednim wyborem. KLIKpożyczki nie ma już w sprzedaży, ale w aplikacji eFines posiadamy inną propozycję firmy IPF Polska – Hapipożyczki, cieszące się dobrymi opiniami wśród klientów. Możesz uzyskać nawet 15 000 zł na okres do 36 miesięcy. Aplikacja eFines dostępna jest w sklepach Google Play i App Store oraz na stronie www.efines.pl. Wystarczy się zarejestrujesz, wybierzesz kwotę pożyczki i okres spłaty, a następnie wypełnisz krótki wniosek.  Wszystkie formalności załatwisz 100% online, a całość zajmie Ci raptem parę minut!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Hapipożyczki, kliknij tutaj.

KLIKpożyczka – czym charakteryzowała się oferta?

KLIKpożyczka była skierowana do osób w wieku od 18 do 80 lat (liczone wraz z okresem kredytownia). Klienci mogli pożyczyć od 800 zł do 20 000 zł. Okres spłaty wynosił od 3 do 36 miesięcy. Oferta była dostępna w całości na oświadczenie, co oznacza, że pożyczkodawca nie wymagał dokumentów potwierdzających źródło i wysokość dochodu.

Firma pożyczkowa akceptowała wiele źródeł dochodu, m.in. umowę o pracę, umowy cywilnoprawne, emeryturę, rentę, działalność gospodarczą i rolniczą oraz różnego rodzaju zasiłki. Jednym z największych atutów był brak minimalnego czasu uzyskiwania dochodu.

Do pozostałych zalet KLIKpożyczki zaliczały się:

 • oferta na oświadczenie
 • możliwość zawnioskowania o 30-dniowe wakacje kredytowe
 • możliwość zsumowania wszystkich akceptowanych dochodów
 • konsolidacja zobowiązań
 • wysoka kwota pożyczki, nawet 20 000 zł
 • wypłata przelewem lub w formie czeku GIRO

Z kolei do wad oferty pożyczki należały:

 • weryfikacja klienta w bazach KRD, BIG, BIK, ERIF, CERIF – Deltavista, IPF
 • brak możliwości zmiany terminu spłaty rat miesięcznych

Opis firmy IPF Polska Sp. z o. o.

Marka KLIKpożyczka należała do cieszącej się dużą popularnością i zaufaniem klientów firmy IPF Polska Sp. z o. o. To międzynarodowa grupa finansowa, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek na raty. Jej najbardziej rozpoznawalnymi w Polsce produktami finansowymi są pożyczki Provident oraz HapiPożyczki, które dostępne są w aplikacji finansowej eFines.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments