fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

aplikacja efines.pl – szybkie pożyczanie online do 300 000 zł

efines.pl to aplikacja webowa i mobilna, która umożliwi Ci wnioskowanie o szybkie pożyczki online w wielu instytucjach finansowych. Z łatwością porównasz dopasowane oferty, a wszystkie formalności załatwisz w zaciszu własnego domu. W każdej chwili możesz wybrać osobistego eksperta finansowego, który zapewni Ci wsparcie. Sprawdź, dlaczego warto korzystać z efines.pl!

aplikacja efines.pl – szybkie pożyczanie online do 300 000 zł
5 4 oceny
 
Strona główna > Pożyczki pozabankowe > Pożyczki ratalne > aplikacja efines.pl – szybkie pożyczanie online do 300 000 zł

Wnioskowanie o pożyczkę poprzez efines.pl – główne informacje

 • w ofercie wiele kredytów i pożyczek od zaufanych instytucji finansowych
 • kredyt do 300 000 zł lub pożyczka online do 60 000 zł
 • wnioskowanie 100% online, bez konieczności wychodzenia z domu
 • formalności ograniczone do minimum
 • możliwość wyboru dedykowanego eksperta finansowego

Jak skorzystać z efines.pl?

Korzystaj z aplikacji efines.pl wygodnie – tak, jak lubisz! Na smartfonie, tablecie lub dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową.

 1. Zainstaluj aplikację na smartfon lub tablet
  • Android – pobierz z Google Play
  • iOS – zamów w sklepie App Store
 2. Skorzystaj na komputerze lub dowolnym urządzeniu z przeglądarką internetową – przejdź na stronę www.efines.pl

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w aplikacji efines.pl? Krok po kroku

Pożyczanie przez efines.pl jest bardzo łatwe, intuicyjne i całkowicie bezpieczne. Wystarczy, że pobierzesz aplikację lub wejdziesz na stronę www.efines.pl. Jeśli jest to Twój pierwszy wniosek, najpierw załóż swoje konto. Następnie wykonaj cztery proste kroki:

 1. Wybierz kwotę pożyczki i liczbę rat. efines.pl pokaże Ci oferty wielu firm, a Ty sam wybierzesz taką, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.
 2. Uzupełnij swoje dane i wyślij wniosek – zajmie Ci to raptem parę minut! Aplikacja zapamięta wypełnione przez Ciebie informacje, dzięki czemu kolejny wniosek złożysz jeszcze szybciej.
 3. Poczekaj na decyzję pożyczkodawcy i podpisz umowę online. Szybko i wygodnie, bez zbędnych formalności.
 4. Gotowe! Pieniądze otrzymasz na podane przez Ciebie konto lub w formie czeku GIRO (dostępny w wybranych ofertach). Możesz wydać je na dowolny cel.

Czy warto skorzystać z pomocy eksperta finansowego?

efines.pl to pierwsza aplikacja w Polsce, która umożliwia składanie wniosków o pożyczki online przy równoczesnym wsparciu wykwalifikowanego eksperta finansowego. Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz dodatkowe pytania, w każdej chwili możesz skontaktować się ze swoim ekspertem.

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszą ogólnopolską sieć placówek kredytowych pod szyldem Fines Operator Bankowy. Tworzą ją specjaliści w dziedzinie kredytów i pożyczek, którzy od wielu lat pozyskują najlepsze finansowanie dla swoich klientów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będziesz pod właściwą opieką.

efines.pl – pytania i odpowiedzi

Jak się zarejestrować w aplikacji efines.pl?

Aby się zarejestrować, wpisz swój adres e-mail, numer telefonu i stwórz mocne hasło. Możesz potwierdzić swoje dane od razu bądź później podczas składania wniosku online. W tym celu przejdź do swojej poczty i zweryfikuj swój adres mailowy, a następnie wpisz w aplikacji kod weryfikacyjny, który otrzymasz SMS-em.

Jakie warunki muszę spełnić, by otrzymać gotówkę poprzez efines.pl?

Możesz złożyć wniosek o finansowanie w aplikacji efines.pl, jeśli ukończyłeś 18 lat, posiadasz polskie obywatelstwo i dysponujesz aktualnym dowodem osobistym.

Jakie produkty finansowe dostępne są w aplikacji efines.pl?

W aplikacji efines.pl możesz złożyć wniosek do Smartney, Raiffeisen Bank, Aasa Polska, Supergrosz, Opnea, KredytOK, Vivus Axi Card, Miloan, Wonga, Net Credit, Provident, LendUp, Bocian Pożyczki. Możesz również złożyć wniosek o kredyt bankowy w Santander Consumer Bank,
Alior Bank, Santander Bank Polska, BNP Paribas, PKO Bank Polski, Kasa Stefczyka, VeloBank Millennium Bank, Citi Handlowy czy Credit Agricole.

Dlaczego mój wniosek został odrzucony? Czy mogę złożyć kolejny?

Banki i firmy pożyczkowe, z którymi współpracujemy, biorą pod uwagę różne czynniki. Aby mieć pewność, że będziesz mógł spłacać swoje zobowiązanie, mogą sprawdzić Twoją historię kredytową w BIK-u bądź innych bazach. Pamiętaj, że powodem odrzucenia wniosku mogą być również błędnie wypełnione dane.

W każdej chwili możesz złożyć kolejny wniosek. Jeśli masz większe potrzeby finansowe, umów się ze swoim ekspertem na spotkanie w biurze kredytowym i skorzystaj bogatej oferty kredytów i pożyczek. Jeśli nie wybrałeś jeszcze eksperta, przejdź do zakładki “Przypisz eksperta”.

Jak zostanę poinformowany o przyznaniu kredytu lub pożyczki?

Gdy Twój wniosek zmieni status, otrzymasz powiadomienie. Wszystkie aktualne informacje na ten temat znajdziesz w zakładce “Bieżące wnioski”.

Co zrobić, jeśli chcę otrzymać wyższą kwotę kredytu lub pożyczki, niż ta widoczna w efines.pl?

W tym celu skontaktuj się z wybranym przez Ciebie ekspertem bądź zadzwoń na infolinię Fines: 58 345 85 85.

Czy ekspert kredytowy może złożyć wniosek o pożyczkę przez efines.pl w imieniu klienta?

Potencjalni pożyczkobiorcy korzystający z innowacyjnej aplikacji efines.pl mogą skorzystać z opcji, aby ekspert złożył wniosek pożyczkowy w ich imieniu. To wygodny sposób, który pozwala na ubieganie się o dodatkowe środki w ramach pożyczki online z minimum formalności do załatwienia. Specjalista zajmie się uzupełnieniem wniosku pożyczkowego oraz dopełnieniem formalności w imieniu klienta, a także poinformuje go o ostatecznej decyzji firmy pożyczkowej, np. aby podpisać umowę przez internet.

Ile kosztuje dostęp do aplikacji efines.pl?

Aplikacja efines.pl dostępna z poziomu przeglądarki oraz na urządzeniach mobilnych jest całkowicie darmowa dla wszystkich osób, które poszukują jak najkorzystniejszych ofert pożyczek przez internet. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie dostęp do wielu propozycji finansowania w jednym miejscu, proste procedury wnioskowania oraz możliwość skorzystania z pomocy eksperta finansowego.

Czy aplikacja eFines.pl jest dostępna całą dobę?

Aplikacja efines.pl jest dostępna bez żadnych ograniczeń przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Warto jednak zaznaczyć, że eksperci kredytowi mają wyznaczone godziny pracy, w których są w stanie odpowiedzieć na pytania klientów oraz pomóc na etapie ubiegania się o pożyczkę. Wystarczy zainstalować efines.pl na telefonie z systemem Android lub iOS albo zalogować się do serwisu przez przeglądarkę internetową, niezależnie od dnia i godziny.

Czy dane do wniosku pożyczkowego należy uzupełniać każdorazowo jako użytkownik aplikacji?

Ogromnym atutem aplikacji efines.pl jest fakt, że klienci posiadający aktywne konto z uzupełnionymi danymi osobowymi, nie muszą wprowadzać ich każdorazowo do pojedynczego wniosku pożyczkowego. Na etapie wnioskowania dane są automatycznie pobierane z konta, dzięki czemu procedury pożyczkowe przebiegają o wiele szybciej. Po stronie wnioskodawcy leży tylko obowiązek dokładnego przeanalizowania danych, aby mieć pewność, że te znajdujące się we wniosku są poprawne i aktualne.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Consumer Bank S.A., Raiffeisen Digital Bank AG , oraz firm pożyczkowych: Aasa Polska S.A., AIQLABS Sp. z o.o., , Argentum Capital Spółka z o.o. Capital Service S.A., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services OOD (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce, Everest Finanse S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., Miloan Polska Sp. z o.o., NetCredit Sp. z o.o., , Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Smartney Grupa Oney S.A., Soonly Finance Sp. z o.o.,  Wonga.pl sp. z o. o.W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych osobowych, w tym obejmujących tajemnicę bankową, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 25.04.2024 r.

 

5 4 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
2 lat temu
Twoja ocena :
     

Super apka! Polecam!

Weronika
Weronika
2 lat temu
Twoja ocena :
     

Naprawdę wygodna aplikacja. W końcu można sprawdzić ofertę kilku firm, świadomie wybierając, a przy tym nie wpisywać danych kilkukrotnie. Polecam!

Kamila
Kamila
2 lat temu
Twoja ocena :
     

Świetna intuicyjna aplikacja. Polecam!

Anna
Anna
2 lat temu
Twoja ocena :
     

Bardzo polecam tę aplikację. Bez wychodzenia z domu, szybko i sprawnie mogłam cieszyć się dodatkową gotówką! Pozdrawiam.