fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

AXI Card Prime – karta kredytowa z limitem od 1 500 do 6 000 zł

Axi Card to zbliżeniowa karta kredytowa Mastercard Standard, która umożliwia płatności w sklepach internetowych oraz stacjonarnych na całym świecie. Klienci cenią w szczególności możliwość wnioskowania o kartę 100% online, bez konieczności wychodzenia z domu. Sprawdź szczegóły oferty i skorzystaj już teraz!

AXI Card Prime – karta kredytowa z limitem od 1 500 do 6 000 zł
5 2 oceny
 
Strona główna > Pożyczki pozabankowe > Pożyczki ratalne > AXI Card Prime – karta kredytowa z limitem od 1 500 do 6 000 zł

Axi Card Prime – najważniejsze informacje, sposób działania

Karta kredytowa Axi to nowoczesna i elastyczna karta z limitem kredytowym, skierowana do osób szukających dodatkowego wsparcia finansowego. Do otrzymania karty wymagane jest wypełnienie formularza i przejście prostego procesu weryfikacyjnego. Klienci mają szansę na otrzymanie karty bez konieczności wychodzenia z domu. 80% kwoty zostanie przelana na wskazany numer konta bankowego. Obecnie Axi Card Prime oferuje dla nowych klientów kwotę z limitem kredytowym w wysokości do 4 000 zł. Maksymalny limit wynosi 6000 zł. Jedną z zalety karty Axi jest możliwość skorzystania z darmowych bankomatów na terenie całej Polski. Co więcej, gdy karta jest nieużywana, nie zostają naliczane żadne dodatkowe opłaty.

 • Karta kredytowa MasterCard z limitem do 6 000 zł na okres 5 lat
 • Brak wymogu dokumentów dochodowych
 • Wniosek o kartę kredytową Axi Card Prime możesz również złożyć w placówce dowolnej Fines

Kartę kredytową Axi Card możesz również zamówić poprzez aplikację finansową efines.pl. W tym celu pobierz aplikację (dostępna w Google Play i App Store) lub wejdź na stronę efines.pl. Po ustawieniu kwoty i liczby rat efines pokaże ofertę Axi Card oraz inne. Następnie uzupełnij swoje dane i wyślij wniosek. Wypłatę środków otrzymasz przelewem.

Jakie warunki musi spełnić klient, aby otrzymać kartę Axi Card Prime?

Osoby zainteresowane otrzymaniem pieniędzy na karcie Axi, muszą spełnić kilka prostych warunków. Dokumenty, które należy przygotować to:

 • dowód osobisty
 • dokument potwierdzający miesięczny przychód w minimalnej wysokości 1500 zł
 • aktualny numer telefonu komórkowego
 • adres e-mail

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z usługi Instantor, firma Axi-Card automatycznie zweryfikuje Twoją tożsamość.

Jak krok po kroku złożyć wniosek online o kartę Axi?

Wniosek o przyznanie limitu na karcie Axi jest prosty i przejrzysty. Wystarczy wypełnić wniosek, w którym zobowiązany będziesz do podania kilku niezbędnych danych osobowych i teleadresowych. Firma Axi Card wymaga podania prawdziwych danych, w tym m.in.:

 • imię i nazwisko
 • adres e-mail
 • numer telefonu komórkowego
 • numer rachunku bankowego
 • PESEL
 • informacje o zatrudnieniu

Jeżeli firma zaakceptuje wniosek, na konto bankowe zostanie przelane 80% kwoty. Reszta pieniędzy zostanie przelana na kartę Axi. Klient zobowiązany będzie do zaakceptowania umowy. Może zrobić to na dwa sposoby: online lub podczas domowej wizyty kuriera. W przypadku wybrania opcji zaakceptowania umowy drogą internetową, niezbędne będzie przesłanie skanu dowodu osobistego w celu potwierdzenia tożsamości, natomiast, jeżeli wybieramy opcję dostarczenia dokumentów za pośrednictwem kuriera, zobowiązani jesteśmy do przekazania kserokopii dowodu z własnoręcznym podpisem. Po akceptacji umowy można śmiało korzystać z przyznanych środków. Co najważniejsze, pieniądze można wydać na dowolny cel.

Rodzaje pożyczek w Axi Card

Axi-Card w swojej ofercie posiada kartę z limitem kredytowym z maksymalną kwotą do 6000 zł. Dla nowych klientów przygotowana jest oferta specjalna do 4000 zł z RRSO 0% przez pierwsze 30 dni. Karta AXI jest poręczna, nowoczesna i elastyczna. Możemy używać jej zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online podczas zakupu biletów do kina, rezerwacji hoteli i wyjazdów zagranicznych. Wypłaty gotówki z karty są darmowe na terenie całej Polski, co jest ogromną zaletą karty. Korzystanie z karty Axi z pewnością ułatwia kontrolę nad finansami. Jeżeli jej nie używasz – nie zostają pobrane żadne opłaty.

Najczęstsze pytania zadawane przez klientów

Jak i kiedy otrzymam swoją kartę AXI?

W przypadku otrzymania pozytywnej decyzji Axi Card poinformuje o tym klienta, wysyłając zarówno wiadomość e-mail, jak i SMS. Karta zostanie dostarczona kurierem w ciągu 48 godzin od momentu zaakceptowania umowy.

Czy Instantor jest bezpieczny?

Instantor to zaawansowany i szyfrowany system bezpieczeństwa. Dane klienta są w pełni zabezpieczone. System nie przechowuje żadnych danych o posiadaczu rachunku. Jest wyłącznie odpowiedzialny za porównanie danych i wnikliwą analizę zdolności kredytowej klienta.

Jeżeli mój wniosek zostanie odrzucony, czy mogę ponownie aplikować o kartę? Jeżeli tak, to kiedy?

Tak, każda osoba ma możliwość złożenia ponownego wniosku o Axi Card. Po 90 dniach można ponownie aplikować o przyznanie limitu kredytowego. Jeżeli w tym czasie sytuacja finansowa klienta uległa zmianie, jest duża szansa na to, że kolejny wniosek zostanie zaakceptowany.

Jakie bazy dłużników weryfikowane są przez Axi-Card?

Axi Card sprawdza potencjalnego pożyczkobiorcę w następujących bazach dłużników:

 • CRIF
 • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej (KBIG)
 • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej
 • Krajowy Rejestr Długów (KRD)

Axi Card – informacje o firmie

Właścicielem produktu Axi Card jest Easy Payment Services LTD, który łączy dostawców pozabankowych usług finansowych w Polsce, Rumunii, Bułgarii, Hiszpanii, Macedonii i na Ukrainie. Firma dostarcza produkty najwyższej jakości, które skierowane są do klientów indywidualnych. Biuro znajduje się na ulicy Żurawiej 22 w Warszawie.

Jakie warunki musi spełnić klient, aby otrzymać kartę Axi Card? (rozszerzamy – aktualizacja danych)

Aby móc ubiegać się o wydanie AXI Card, należy spełnić kilka warunków, które są stawiane przez tego pożyczkodawcę. Przed złożeniem wniosku warto zadbać o to, aby spełnić podstawowe zasady pozwalające na przyznanie karty, a mianowicie:

 • ukończenie co najmniej 21. roku życia,
 • w pełni udokumentowane dochody, ale nie mniejsze niż 1500 złotych,
 • aktualny dowód tożsamości,
 • brak widocznych opóźnień w BIK oraz negatywnych wpisów w rejestrach dłużników.

Warto też dodać, że AXI Card wymaga potwierdzenia danych osobowych przez serwis Kontomatik, dzięki czemu formalności pożyczkowe są realizowane o wiele szybciej.

Jak długo można korzystać z AXI Card?

Okres ważności karty w AXI Card wynosi 5 lat od daty wydania. Podpisana umowa pożyczki w formie limitu na karcie kredytowej to nowoczesna forma pozyskiwania dodatkowej gotówki na dowolnie wybrany cel. Co ciekawe, umowa jest podpisywana na czas nieokreślony, dlatego po wygaśnięciu aktualnej karty AXI Card wysyła nową na adres klienta. Warto też dodać, że procedura związana z wydaniem karty nie generuje żadnych dodatkowych kosztów po stronie klienta.

Przykład reprezentatywny

Przykład reprezentatywny dla produktu – kredyt konsumencki na karcie AXI CARD w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów”: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) 0% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2 900,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych pierwszego dnia miesiąca, całkowita kwota do spłaty pierwszego dnia kolejnego miesiąca: 2 900 zł, w tym: kapitał 2 900,00 zł, odsetki 0,00 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0,00 zł). Oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł. Spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje.

Przykład reprezentatywny dla produktu Prime – kredyt konsumencki na karcie AXI CARD: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 167,7% całkowita kwota wykorzystanego Limitu Kredytowego 2 900,00 zł, całkowita kwota do spłaty 4 762,43 zł (kapitał 2 900,00 zł, odsetki 270,37 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 1 592,06 zł), oprocentowanie stałe 19%, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach. Warunkiem udzielenia Limitu Kredytowego jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Oferta AXI CARD Prime dedykowana jest dla osób o najwyższej zdolności kredytowej. Stan na 07.09.2023. Limitu Kredytowego na karcie płatniczej udziela Easy Payment Services OOD (Spółka z o.o.) – instytucja pieniądza elektronicznego licencjonowana przez Narodowy Bank Bułgarii, wpisana do rejestru spółek TRGOVSKI RIEGISTR pod numerem 204112059, z siedzibą w Sofii (Bułgaria) przy Jawaharlal Nehru Blvd. 28, lok. 40-46, kapitał zakładowy 14 500 000 BGN, NIP – BG204112059.

Fines S.A. z siedzibą w Sopocie (81-842), ul. Józefa Wybickiego 13C, RPK010535, działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytu konsumenckiego: Alior Bank S.A., VeloBank S.A., mBank S.A., Nest Bank S.A., AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, Santander Bank Polska S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A., Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce, firm pożyczkowych: Aasa Polska SA, Smartney Sp. z o.o., Capital Service S.A., NetCredit Sp. z o.o., AIQLABS Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o., Vivus Finance Sp. z o.o., Creditstar Poland Sp. z o.o., Easy Payment Services Sp. z o.o., Paytree SA, Profi Credit Polska S.A., Cofidis S.A., Feniko Finanse Sp. z o.o., IPF Polska Sp. z o.o. W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Fines S.A. jest umocowany do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej; przetwarzania danych, informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych; (w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 04.03.2022 r.

5 2 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ASIA77
ASIA77
1 rok temu
Twoja ocena :
     

super wygodny i atrakcyjny produkt. Fajnie, bo posiadają aplikację mobilną, darmowe wypłaty pieniędzy z bankomatów oraz 30 dni bez naliczonych kosztów.

katarzyna J.
katarzyna J.
1 rok temu
Twoja ocena :
     

Szukam właśnie jakiejś ciekawej alternatywy chwilówek. Polecacie Axi Card? Koleżanka mnie namawiała, ale jeszcze się zastanawiam. W sumie całkiem dobrze się zapowiada…

Kasia S.
Kasia S.
11 miesięcy temu
Reply to  katarzyna J.

Tak, polecam Axi Card. Korzystam z niej kiedy tylko potrzebuje. Wypłaty pieniędzy z bankomatów za darmo, więc na duży plus.

Monika8
Monika8
10 miesięcy temu
Reply to  katarzyna J.

Jasne, że polecam axi card! Szybki wniosek, atrakcyjna karta i fajne benefity. Warto skorzystać.