Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Euroloan – Pożyczka z limitem odnawialnym w Fines. Dlaczego warto?

Infolinia

58 345 85 45

euroloan-logo

Euroloan – Pożyczka z limitem odnawialnym w Fines. Dlaczego warto?

Stale dostępne środki kredytowe z przeznaczeniem na dowolny cel. Brzmi dobrze? To oferta limitu odnawialnego Euroloan – rekomendowanego przez Fines. W dzisiejszych czasach, kiedy na każdym kroku jesteśmy zobowiązani do wypełniania kolejnych dokumentów, rozumiemy jaką ulgę może przynieść ograniczenie się do minimum formalności dotyczących pożyczek. Euroloan proponuje rozwiązanie – limit odnawialny, który pozwala na zmniejszenie ilości takich wniosków.

Jak to działa?

  1. Pożyczka z limitem odnawialnym – według własnych potrzeb możesz korzystać ze środków w ramach przyznanego limitu bez konieczności ponownego wnioskowania o pożyczkę.
  2. Wypłacaj ile chcesz w chwili, kiedy potrzebujesz – pełna elastyczność w dysponowaniu kwotą limitu.
  3. Możesz sam ustalić datę comiesięcznej spłaty kwoty minimalnej.
  4. Odsetki które płacisz, są liczone jedynie od wykorzystanej kwoty.
  5. Kwota pożyczki od 300 zł do 40 000 zł.

W placówkach Fines Operator Bankowy, Twój opiekun pomoże Ci złożyć odpowiedni wniosek. Już dziś znajdź swoją najbliższą placówkę Fines.