Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Pożyczka Vivus dostępna już w sieci Fines

Infolinia

58 345 85 45

Z przyjemnością informujemy, że firma Vivus dołączyła do grona partnerów Fines. Każdy Agent posiadający umowę z Fines otrzymuje dostęp do sprzedaży produktu.
Pożyczka Vivus to:
– minimum formalności, wystarczą dane z dowodu osobistego ( nie pytamy o dochód! )
– szybka decyzja i wypłata w ciągu kilku minut
– kwota pożyczki: 1400 zł
– okres kredytowania: od 1 do 30 dni
– wiek klienta od 20 do 75 lat

Zapraszamy do współpracy!