Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

 Zapoznałam/-em się z treścią Regulaminu i Polityki prywatności oraz akceptuję ich treść.
 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach przesyłania przez Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji handlowych dotyczących produktów lub usług własnych Fines S.A. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz. U. 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie email na adres iodo@fines.pl."

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celach przesyłania przez Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji handlowych dotyczących produktów lub usług partnerów biznesowych Fines S.A. z branży finansowej i ubezpieczeniowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 10 ustawy z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jednolity: Dz. U. 2017 r. poz. 1219 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie email na adres iodo@fines.pl."

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Fines S.A. z siedzibą w Sopocie w celach marketingu bezpośredniego produktów lub usług własnych Fines S.A z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, laptop, tablet) lub automatycznych systemów wywołujących (np. sms, mms) zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jednolity: Dz. U. 2017 poz. 1907 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie email na adres iodo@fines.pl."

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Fines S.A. z siedzibą w Sopocie w celach marketingu bezpośredniego produktów lub usług partnerów biznesowych Fines S.A. z branży finansowej i ubezpieczeniowej, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, laptop, tablet) lub automatycznych systemów wywołujących (np. sms, mms) zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jednolity: Dz. U. 2017 poz. 1907 z późn. zm.). Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać poprzez wysłanie email na adres iodo@fines.pl."

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Poznajmy się przy kawie i lemoniadzie!

Strona główna > Poznajmy się przy kawie i lemoniadzie!

Infolinia

58 345 85 45

Kawa, herbata, lemoniada i sąsiedzka atmosfera?
Ruszyliśmy z ogólnopolską kampanią letnią Fines Cafe! Jest to już II edycja projektu, podczas której mobilnym rowerem w ciągu 3 wakacyjnych miesięcy odwiedzimy 100 placówek Fines Operator Bankowy w ponad 90 miastach Polski. Rower wyposażony jest w kawę, herbatę oraz lemoniadę i soki ze świeżo wyciskanych owoców, które bezpłatnie rozdawane są wszystkim chętnym. Pobudzamy do dobrych decyzji to hasło, którym kierujemy się każdego dnia i pragniemy podzielić się nim z innymi. Chcemy dać mieszkańcom możliwość alternatywnej opcji spędzenia wolnego czasu na Finesowych leżakach i jednocześnie drobnym gestem urozmaicić codzienną drogę z pracy do domu czy popołudniowy spacer. Zachęcamy do sprawdzenia czy jesteśmy w Twoim mieście i zapraszamy do wypatrywania naszego wyjątkowego roweru.

Harmonogram Fines Cafe:

27 maja – Sochaczew

3 czerwca – Tarnowo Podgórne

4 czerwca – Koło

5 czerwca – Zduńska Wola

6 czerwca – Sieradz

7 czerwca – Poddębice

8 czerwca – Tłuszcz

8 czerwca – Turek

11 czerwca – Biała Podlaska

12 czerwca – Chełm

13 czerwca – Hrubieszów

14 czerwca – Krasnystaw

14 czerwca – Grójec

15 czerwca – Biłgoraj

18 czerwca – Końskie

19 czerwca – Sandomierz

19 czerwca – Piaseczno

20 czerwca – Kraśnik

21 czerwca – Staszów/Chmielnik

22 czerwca – Opatów

23 czerwca – Swarzędz

25 czerwca – Krotoszyn

26 czerwca – Ostrów Wielkopolski

27 czerwca – Leszno

28 czerwca – Jarocin

29 czerwca – Gostyń

2 lipca – Włocławek

3 lipca – Lipno

4 lipca – Inowrocław

5 lipca – Koronowo

6 lipca – Chełmża

9 lipca – Tuchola

9 lipca – Tarnowskie Góry

10 lipca – Świecie

10 lipca – Rybnik

11 lipca – Wodzisław Śląski

12 lipca – Rypin

12 lipca – Rybnik 2

13 lipca – Golub-Dobrzyń

13 lipca – Jastrzębie Zdrój

16 lipca – Ostrołęka

16 lipca – Gliwice

17 lipca – Mrągowo

17 lipca – Ruda Śląska 1

18 lipca – Biskupiec

18 lipca – Ruda Śląska

19 lipca – Bartoszyce

19 lipca – Świętochłowice

20 lipca – Grajewo

20 lipca – Chorzów

23 lipca – Gryfów Śląski

23 lipca – Kozienice

24 lipca – Wałbrzych

24 lipca – Puławy

25 lipca – Świdnica

25 lipca – Pionki

26 lipca – Oława

27 lipca – Głogów

30 lipca – Bystrzyca Kłodzka

31 lipca – Paczków

1 sierpnia – Nysa

2 sierpnia – Ziębice

3 sierpnia – Piotrków Trybunalski

6 sierpnia – Tczew

7 sierpnia – Malbork

8 sierpnia – Lidzbark Warmiński

9 sierpnia – Dobre Miasto

10 sierpnia – Morąg