fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
15.02.2023
2 min czytania

Wydatki spadły na Ciebie niczym lawina? Sprawdź kredyty gotówkowe w Fines!

Stale rosnące koszty życia mocno obciążają domowy budżet, który niestety nie jest z gumy. Szukasz jak najkorzystniejszego sposobu na wyjście z trudnej sytuacji? Jeśli potrzebujesz większej sumy pieniędzy na dowolny cel, sprawdź oferty kredytów gotówkowych w Fines!

Strona główna > Porady > Wydatki spadły na Ciebie niczym lawina? Sprawdź kredyty gotówkowe w Fines!

mężczyzna i kobieta pochylają się nad dokumentami

Kredyt gotówkowy na podreperowanie domowego budżetu – czy to dobry pomysł?

Czujesz, że ziemia drży pod Twoimi nogami ze względu na ogromne wydatki, których nie jesteś w stanie aktualnie pokryć ze swojej wypłaty? Wszelkie nieplanowane wydatki to ogromne obciążenie dla domowego budżetu, dlatego warto pomyśleć nad formą finansowania, która pozwoli na poprawę sytuacji gospodarstwa domowego.
Rozsądnym wyjściem wydaje się kredyt gotówkowy, szczególnie jeśli potrzebujesz nieco więcej gotówki, by spłacić długi i odetchnąć z ulgą przez jakiś czas.

Jak wybrać najkorzystniejszy kredyt gotówkowy?

Zanim zdecydujesz się na taką formę pomocy, koniecznie przeanalizuj możliwości finansowe swojego gospodarstwa domowego. Jeśli podpiszesz umowę zobowiązania gotówkowego z bankiem, a po jakimś czasie okaże się, że nie będziesz w stanie spłacić zadłużenia, narazisz się na wiele nieprzyjemności lub wpadniesz w tzw. pętlę kredytową.
Aby rozsądnie wybrać korzystną ofertę kredytu gotówkowego, warto skorzystać z pomocy eksperta kredytowego Fines i przeanalizować najważniejsze parametry kredytu gotówkowego. Aspekty, które determinują opłacalność podpisania umowy z bankiem, to:

 • RRSO,
 • prowizja banku,
 • oprocentowanie,
 • okres spłaty,
 • dostępna kwota kredytu.

Dopiero po dokładnej analizie warunków oraz porównaniu ofert wielu banków, będziesz w stanie podjąć dobrą decyzję. Kredyt gotówkowy może być naprawdę dobrą formą podreperowania domowego budżetu, ale tylko wtedy, kiedy postawisz na zdrowy rozsądek i kompleksową pomoc eksperta finansowego w trakcie doboru oferty finansowania.
Co ciekawe, według analiz Biura Informacji Kredytowej, zobowiązania gotówkowe na przestrzeni ostatniego kwartału 2022 roku były udzielane w liczbach sięgających ponad 250 tys. umów kredytowych miesięcznie. To świadczy tylko o tym, że wielu kredytobiorców w Polsce wybiera taką formę pokrycia pewnych kosztów gospodarstwa domowego w ramach wyjścia z trudnej sytuacji.

Kredyt gotówkowy – co wpływa na całkowite koszty finansowania?

Decydując się na pozyskanie kredytu gotówkowego z pomocą Fines, możesz w prosty sposób obliczyć też orientacyjne koszty finansowania. Warto to zrobić, chociażby ze względu na to, aby ocenić, w jakim stopniu kredyt będzie obciążeniem dla domowego budżetu. Całkowite koszty w ramach kredytu gotówkowego generuje przede wszystkim poziom oprocentowania, RRSO, a także kwota kredytu i okres spłaty.
Najczęściej wygląda to tak, że im dłuższy okres spłaty zadłużenia oraz większa kwota kredytu gotówkowego, tym wyższe będą koszty całkowite. W ogólnym rozrachunku długi okres finansowania zmniejsza wysokość miesięcznej raty i mniej obciąża kredytobiorcę. Po dokładnej analizie swoich potrzeb i możliwości, możesz zoptymalizować koszty, wybierając jak najlepszą ofertę finansowania, zaproponowaną np. przez eksperta Fines.

Na co można przeznaczyć środki z kredytu gotówkowego?

Jeśli nie masz innego wyjścia, a niespodziewane wydatki piętrzą się już od kilku miesięcy – nie czekaj i postaw na sprawdzony kredyt gotówkowy w Fines. Środki otrzymane od wybranego banku możesz przeznaczyć na dowolnie wybrany cel, jak np. remont domu, naprawa samochodu, zakup nowego sprzętu RTV i AGD, wyprawka szkolna czy nawet uregulowanie bieżących opłat eksploatacyjnych, czyli rachunków za prąd, czynsz lub ogrzewanie.
Naprawdę warto zastanowić się nad kredytem gotówkowym, szczególnie jeśli niespodziewane wydatki nie pozwalają Ci na spokojny sen. Skontaktuj się z ekspertem kredytowym, wybierz korzystną ofertę finansowania i podpisz umowę kredytu gotówkowego.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments