fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
28.03.2023
2 min czytania

Weź pożyczkę ratalną i spraw przyjemność swojej ukochanej osobie!

Chcesz kupić prezent swojej drugiej połówce, ale nie wiesz, co będzie najlepszym wyborem? W pierwszej kolejności przeanalizuj potrzeby ukochanej osoby. To pozwoli Ci na zawężenie obszaru poszukiwań idealnego upominku. Pamiętaj, że miły gest to nie tylko rzeczy materialne, ale także np. wyjazd we dwoje do SPA lub w góry. Wszystko zależy od Twojego budżetu, który możesz nieco zwiększyć pożyczką pozabankową.

Strona główna > Porady > Weź pożyczkę ratalną i spraw przyjemność swojej ukochanej osobie!

prezent przewiązany czerwoną wstążką

Jak sprawić komuś miły prezent?

Na pewno czasem zastanawiasz się, w jaki sposób pokazać ukochanej osobie, że jest dla Ciebie ważna. Możesz to zrobić poprzez drobny upominek lub nieco kosztowniejsze przedsięwzięcie, np. wakacje w ciepłych krajach tylko we dwoje. Chcesz poznać kilka sprawdzonych przedmiotów na prezent dla ukochanej? A może interesują Cię wyłącznie zagraniczne wyjazdy we dwoje w ramach niespodzianki? Poniżej przedstawiamy kilka polecanych opcji wraz z przybliżonymi kosztami przedsięwzięcia.

 1. Komplet złotej biżuterii – to zawsze dobry wybór, szczególnie jeśli chcesz pokazać wybrance swojego serca, że naprawdę ją kochasz. Decydując się na komplet złotej biżuterii z kamieniami szlachetnymi, licz się z wydatkiem na poziomie nawet do kilkunastu tysięcy złotych.
 2. Wspólne zakupy – to brzmi jak plan! W ten sposób połączysz dwa rozwiązania w jednym. Nie tylko podarujesz ukochanej osobie piękny prezent (który sama wybierze), a także spędzicie razem trochę czasu. Koszt zorganizowania wspólnego dnia na zakupach jest uzależniony od tego, jakie markety odwiedzicie, ile wydacie na jedzenie oraz dojazd na miejsce.
 3. Wakacje za granicą – z pewnością zaimponujesz drugiej połówce, proponując romantyczny wyjazd tylko we dwoje. Musisz jednak liczyć się z wysokimi kosztami. Kiedy postawisz na egzotyczne kraje, wycieczka we dwoje na 7 dni może pochłonąć nawet kilkadziesiąt tysięcy z Twojego budżetu.
 4. Wyjazd w góry lub do SPA – to dobry sposób, aby nieco ograniczyć wydatki, a jednocześnie zapewnić drugiej połówce mnóstwo przyjemności. Weekendowa wycieczka do ośrodka wypoczynkowego wraz z opcją podróżowania po szczytach górskich to maksymalnie kilka tysięcy złotych.

Sposobów, aby okazać uczucia i sprawić komuś przyjemność jest znacznie więcej. Możesz też kupić piękny bukiet kwiatów, czekoladki czy nawet zabrać bliską osobę na romantyczną kolację.

Pożyczka ratalna a prezent dla bliskiej osoby – czy to dobry sposób na pokrycie kosztów?

Brakuje Ci oszczędności i nie wiesz, skąd wziąć środki, aby nieco umilić życie ukochanej osobie? Możesz wziąć pożyczkę na raty. To dobry sposób, aby pokryć nawet spore wydatki. Zanim podpiszesz umowę z firmą pozabankową, koniecznie sprawdź dostępne oferty. Możesz to zrobić z pomocą eksperta Fines.

Pożyczki ratalne do 15 tys. złotych z minimum formalności możesz otrzymać nawet w kilkanaście minut od czasu złożenia wniosku. To dobry sposób, aby zdobyć pieniądze na ostatnią chwilę, np. kiedy zapomnisz o rocznicy ślubu lub zaręczyn. Pozabankowa forma finansowania to dobry sposób, aby pozyskać dodatkowe środki na dowolnie wybrany cel – także ten związany z zakupem prezentu dla ukochanej osoby.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę ratalną i zdobyć dodatkowe pieniądze na prezent? Sprawdź!

Procedura wnioskowania i pożyczkę na raty w Fines jest wyjątkowo prosta. Wystarczy, że skontaktujesz się z ekspertem, sprawdzisz dostępne oferty, a następnie uzupełnisz wniosek pożyczkowy. Całą procedurę możesz zamknąć w kilku krokach:

 1. Wybierz ofertę pożyczki, która spełnia Twoje oczekiwania.
 2. Złóż wniosek pożyczkowy.
 3. Zweryfikuj tożsamość i poczekaj na decyzję o przyznaniu pożyczki.
 4. Podpisz umowę i ciesz się dodatkową gotówką na koncie bankowym.

Jeśli nie chcesz, aby druga połówka zorientowała się o zaciągniętej pożyczce ratalnej – zdecyduj się na wypłatę środków na czek GIRO. Zrealizujesz w wybranych placówkach Poczty Polskiej i unikniesz ryzyka, że ukochana domyśli się, skąd masz pieniądze na wspólny wyjazd lub drogocenną biżuterię.

Pamiętaj! Niektóre instytucje na etapie składania wniosku mogą wymagać dodatkowej weryfikacji danych osobowych: przelewem weryfikacyjnym lub z użyciem aplikacji Kontomatik. To bezpieczne formy identyfikacji tożsamości, które przyśpieszają procedury związane ubieganiem się o pożyczkę.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments