fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
16.10.2023
3 min czytania

Usługi remontowo-budowlane – czy płatności ratalne przyciągają uwagę klientów?

Firmy zajmujące się usługami remontowo-budowlanymi często mają problem z finalizacją umowy ze względu na wysokie koszty realizacji zlecenia. Niestety wielu klientów dowiadując się o kosztach remontu, często rezygnuje z usługi na rzecz tańszego podwykonawcy albo po prostu odkłada temat remontu-wykończenia mieszkania lub domu na inny czas.

Strona główna > Porady > Usługi remontowo-budowlane – czy płatności ratalne przyciągają uwagę klientów?

Na szczęście jest na to rozwiązanie. Przedsiębiorcy zajmujący się remontami i wykończeniami wnętrz mogą zaproponować swoim klientom płatności ratalne w ramach współpracy z efines.pl – raty tu i teraz. To dobry sposób, aby zatrzymać potencjalnego klienta i zwiększyć poziom zainteresowania świadczonymi usługami.

Remont i wykończenie domu/mieszkania – ile to właściwie kosztuje?

W dzisiejszych czasach drożeje praktycznie wszystko: zaczynając do narzędzi, a kończąc na kosztach za roboczogodzinę specjalistów zajmujących się remontami i wykończeniami wnętrz. To przekłada się na całkowite wydatki związane ze zmianą aranżacji domu lub mieszkania czy nawet wykonania prostego remontu, chociażby jednego pomieszczenia.

Decydując się na remont albo wykończenie całego domu lub mieszkania o powierzchni około 100 metrów kwadratowych trzeba liczyć się z kosztami pracy ekipy remontowej na poziomie od 50 do 100 tysięcy złotych.

Ciekawostka! Czy wiesz, że według raportu Visa nawet 36% przedsiębiorców uważa oferowanie rozłożenia na raty płatności online za kluczową kwestię inwestycyjną? Tak samo może być w przypadku Twojego biznesu.

Sporo, prawda? Niestety wielu potencjalnych klientów nie będzie w stanie pozwolić sobie na taki jednorazowy wydatek. Prowadząc własną firmę remontowo-budowlaną możesz nieco urozmaicić swoją ofertę i wprowadzić propozycję rozłożenia płatności na równe, miesięczne raty. Jak to możliwe? Wystarczy zostać partnerem efines.pl – raty tu i teraz.

Płatności ratalne za usługi budowlane oraz remontowo-wykończeniowe – czy to ma sens?

W dzisiejszych czasach, kiedy wielu osób nie stać na pokrycie 100% kosztów jednorazowo za wykończenie domu lub mieszkania, płatności ratalne mogą być prawdziwym wybawieniem. To wygodne rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele korzyści dla przedsiębiorcy oraz dla klienta, który chce zlecić prace remontowo-wykończeniowo-budowlane.

Nowością na rynku jest oferta efines.pl – raty i tu i teraz! To propozycja skierowana głównie do potencjalnych klientów, którzy nie dysponują od ręki kwotą potrzebną na opłacenie usług ekipy remontowej.

Korzyści po stronie przedsiębiorcy to: szybka wypłata należnych środków na konto firmowe, czyli brak problemów z wypłacalnością klienta, zero kosztów dodatkowych, możliwość pozyskania większej liczby klientów.

Oczywiście dla osób korzystających z usług firm remontowo-wykończeniowych również można wyróżnić kilka korzyści: możliwość rozłożenia płatności na wygodne, miesięczne raty, szybka decyzja kredytowa, szansa na natychmiastowe rozpoczęcie prac remontowo-wykończeniowych.

Odroczone płatności za usługi remontowo-budowlane – jak to działa?

Uczestnictwo w innowacyjnym programie efines.pl – raty tu i teraz! to świetny sposób na rozwój swojego biznesu w branży budowlanej. Firmy, które korzystają z możliwości udostępniania klientom płatności ratalnych, nie muszą martwić się praktycznie o nic. Klient, który prosi o wycenę remontu lub wykończenia domu/mieszkania może wraz z wyceną prac dostać informacje, że za wszystko można zapłacić w wygodnych ratach.

Wystarczy podać kod QR do zeskanowania, a przez cały proces wnioskowania o kredyt lub pożyczkę klient zostanie poprowadzony praktycznie za rękę. Udostępniając taką opcję przedsiębiorcy, zyskują realną szansę na utrzymanie długofalowych relacji z klientami, utrzymanie płynności finansowej w przedsiębiorstwie oraz poszerzenie bazy klientów zainteresowanych usługami remontowo-wykończeniowymi.

Co wpływa na wydatki związane z usługami remontowo-wykończeniowymi?

W przypadku firm trudniących się remontami, wykończeniami i prowadzeniem prac budowlanych koszty są uzależnione od kilku standardowych czynników. Jakich? Oto kilka najważniejszych:

 • lokalizacja – usługi remontowo-budowlane w większych miastach są najczęściej droższe niż na wioskach i w małych miejscowościach.
 • zakres świadczonych usług – im więcej prac do wykonania i wyższy poziom ich skomplikowania, tym wyższa cena usługi.
 • renoma firmy remontowej – znane przedsiębiorstwa remontowo-wykończeniowe najczęściej mają znacznie wyższe ceny w porównaniu do początkujących przedsiębiorców.

Niezależnie od czynników determinujących ceny świadczonych usług, zawsze warto rozważyć opcję wdrożenia w swojej firmie płatności ratalnych. efines.pl – raty tu i teraz to rozwiązanie, które przede wszystkim redukuje obciążenie budżetu potencjalnego klienta, realnie zwiększa szanse na nawiązanie współpracy, nawet jeśli proponowane usługi są droższe niż średnie ceny rynkowe. 

Podsumowując, każdy przedsiębiorca świadczący usługi w branży budowlanej i remontowej powinien pomyśleć o podejściu skierowanym na wygodę klienta i udostępnieniu płatności ratalnych – według najnowszych trendów rynkowych taka forma płatności to przyszłość w każdej branży.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments