fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
14.03.2024
3 min czytania

Twój klient nie ma gotówki na wymarzony pierścionek zaręczynowy? Zaproponuj mu płatności ratalne!

Sprzedaż gotowych wyrobów jubilerskich to świetny pomysł na biznes. Z roku na rok możemy zaobserwować, że coraz więcej osób decyduje się na zaręczyny, które najczęściej wiążą się z tym, że mężczyzna poszukuje idealnego pierścionka zaręczynowego dla swojej wybranki. To świetna okazja, aby zaproponować swoje wyroby jubilerskie i zachęcić potencjalnego klienta do zakupu. Co jednak w sytuacji, kiedy klient nie ma gotówki na zakup pierścionka? No właśnie… wtedy warto mieć plan awaryjny i zaproponować płatności ratalne!

Strona główna > Porady > Twój klient nie ma gotówki na wymarzony pierścionek zaręczynowy? Zaproponuj mu płatności ratalne!

Ile kosztuje pierścionek zaręczynowy?

Tak naprawdę ceny pierścionków zaręczynowych zaczynają się od kwot rzędu kilkuset złotych, jeśli przejrzymy oferty popularnych sieci jubilerskich. W przypadku biżuterii przygotowywanej na indywidualne zamówienie – cena za pierścionek zaręczynowy może wynieść nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. To kwota, na którą nie pozwoli sobie każdy klient – przynajmniej nie od ręki.

Załóżmy, że uśredniona cena pierścionka zaręczynowego w 2024 roku to 5000 złotych. Choć kwota nie jest drastyczna, to jednak nie każdy klient sklepu jubilerskiego będzie w stanie pokusić się o tak duży jednorazowy wydatek.

Jeśli masz swój zakład jubilerski i nie chcesz tracić klientów z powodu proponowanych cen za gotowe produkty, koniecznie wykorzystaj kilka opcji, które pomogą Ci utrzymać klienta i przyciągnąć jego uwagę.

Poniżej przedstawimy trzy opcje, które pomogą Ci uskutecznić sprzedaż biżuterii, a w tym pierścionków zaręczynowych dostępnych w ofercie zakładu jubilerskiego. Wbrew pozorom utrzymanie klienta i sprzedaż swoich wyrobów nie jest taka trudna, jak może Ci się wydawać

 1. Płatności ratalne w sklepie jubilerskim – o co tu chodzi?

W dzisiejszych czasach najskuteczniejsza metoda na przyciągnięcie szerszego grona odbiorców na wyroby jubilerskie to nawiązanie współpracy z firmą, która obsłuży płatności ratalne. Wykorzystaj w tym przypadku płatności ratalne efines.pl - raty tu i teraz, w ramach której zaproponujesz klientom rozłożenie płatności za pierścionek zaręczynowy lub inną biżuterię na wygodne miesięczne raty.

Zasada jest prosta: klient wybiera pierścionek zaręczynowy z oferty –> przedstawiasz cenę wraz z opcją płatności ratalnej –> nabywca skanuje kod QR Twojego zakładu jubilerskiego –> wypełnia wniosek pożyczkowy –> podpisuje elektronicznie umowę. Na koniec Ty otrzymujesz szybki przelew od efines.pl - raty tu i teraz za sprzedaną biżuterię, a klient  może udać się do domu, aby uszczęśliwić swoją wybrankę. 

 1. Promocje i rabaty dla stałych klientów

Alternatywna opcja na przyciągnięcie uwagi i utrzymanie klienta w zakładzie jubilerskim to proponowanie atrakcyjnych promocji i rabatów na biżuterię dostępną w ofercie. Kiedy klient pojawi się w celu zakupu pierścionka zaręczynowego wystawionego na sprzedaż np. za 15 000 złotych – zaproponuj mu nieco lepszą cenę. Czasem obniżka o zaledwie kilkaset złotych może być czynnikiem zachęcającym do sfinalizowania transakcji.

Oczywiście akcje promocyjne także warto połączyć z płatnościami ratalnymi, które działają podobnie jak pożyczki pozabankowe. W ten sposób maksymalizujesz szanse na skuteczną sprzedaż wyrobów jubilerskich bez ryzyka zachwiania płynności finansowej w firmie.

 1. W pakiecie taniej, czyli dwa pierścionki, zamiast jednego!

Ostatnia propozycja to sprzedaż biżuterii w pakietach. Załóżmy, że w Twoim salonie jubilerskim pojawił się mężczyzna poszukujący pierścionka zaręczynowego. Jeśli jego budżet to kilka tysięcy złotych, możesz zaproponować zakup eleganckiego pierścionka idealnego na zaręczyny wraz z piękną kolią lub bransoletką, a to wszystko w korzystnej cenie.

Konsumenci uwielbiają promocje i akcje, w ramach których mogą kupić więcej za mniej. A zatem spróbuj w swoim salonie jubilerskim proponować kilka gotowych wyrobów w lepszej cenie, oprócz udostępnienia płatności ratalnych przez efines.pl.

Jak działają płatności ratalne efines.pl - raty tu i teraz w sklepie jubilerskim? Krok po kroku

Kiedy prowadzisz swój salon jubilerski i masz stacjonarną placówkę, gdzie prezentujesz swoje wyroby, koniecznie skorzystaj z możliwości włączenia swojej firmy do programu płatności ratalnych z efines.pl. To nic nie kosztuje, a jako przedsiębiorca zyskasz możliwość realnego zwiększenia poziomu dochodów, dzięki szybszej i efektywniejszej sprzedaży nawet droższej biżuterii z wyższej półki.

Pożyczki ratalne są o wiele korzystniejszą formą finansowania niż kredyty gotówkowe, chociażby ze względu na minimum formalności do załatwienia. Pamiętaj też, że w ramach oferty efines.pl udostępnianej w swoim salonie, zawsze możesz zapewnić klienta, że ten zyskuje dostęp do ofert finansowania w instytucjach, których wiarygodność została dokładnie sprawdzona.

Zobacz: Jak sprawdzić wiarygodność firmy pożyczkowej? Poradnik dla pożyczkobiorców

Zasada działania płatności ratalnych dla sklepu z biżuterią jest prosta. Kiedy klient wybierze pierścionek zaręczynowy albo obrączki na ślub, przedstaw możliwość wykorzystania płatności ratalnych za kupowane przedmioty. Dzięki temu klient może pozwolić sobie na droższe zakupy, a Ty zyskasz większe dochody dla swojej firmy.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments