fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
21.04.2023
2 min czytania

Sklep ogrodniczy? Budka z lodami? Usługi remontowe? Weź kredyt i załóż własną działalność gospodarczą!

Masz dość pracy na etacie i chcesz zmienić coś w swoim życiu? Możesz spróbować otworzyć własny biznes. Wystarczy, że napiszesz biznesplan, zdobędziesz potrzebne pieniądze na uruchomienie własnej działalności i dopełnisz formalności urzędowych. To nie takie trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka! Nawet jeśli brakuje Ci środków na zrealizowanie marzeń o własnej firmie – możesz skorzystać z oferty kredytu gotówkowego w Fines.

Strona główna > Porady > Sklep ogrodniczy? Budka z lodami? Usługi remontowe? Weź kredyt i załóż własną działalność gospodarczą!

lody oraz wafelki wystawione na ladzie sklepowej

Jak założyć własną działalność gospodarczą?

Zanim zdecydujesz się na prowadzenie firmy, ustal, w jakiej branży chcesz działać. To podstawa, aby dobrze zaplanować późniejsze działania i strategie, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Prowadzenie sklepu ogrodniczego jest możliwe tylko wtedy, kiedy masz odpowiedni lokal oraz miejsce na pola uprawne. Tylko wtedy będziesz w stanie hodować rośliny, a następnie sprzedawać je stacjonarnie lub przez internet.
A przypadku budki z lodami również potrzebujesz lokalu, choć możesz wybrać alternatywną formę prowadzenia takiej działalności, np. foodtrucka. Branża, w której możesz osiągnąć realny sukces to także budownictwo i wykończenie nieruchomości. Niezależnie od wybranej formy prowadzenia działalności, zawsze musisz dopełnić kilku formalności:

 1. Zarejestrować firmę w CEiDG.
 2. Zdobyć niezbędne pozwolenia.
 3. Zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia i sprzęt potrzebny do pracy.
 4. Zatrudnić pracowników – oczywiście tylko wtedy, kiedy to naprawdę konieczne.

Wszystkie powyższe czynności generują pewne koszty, których niestety nie da się uniknąć. Zależnie od formy prowadzenia działalności oraz wybranej branży początkowe wydatki mogą sięgać nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Skąd wziąć środki na rozkręcenie własnej działalności?

Planujesz rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej, ale brakuje Ci pieniędzy na start? Jeśli kwota startowa jest naprawdę wysoka i sięga ponad 100 tys. złotych, możesz zdecydować się na kredyt gotówkowy. To forma finansowania, która jest dostępna dla każdego, kto ma co najmniej 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych oraz stabilne źródło dochodu.
Aby pozyskać dodatkowe środki na rozkręcenie firmy, możesz wybrać się do dowolnej placówki Fines w miejscu Twojego zamieszkania. W biurze kredytowym ekspert zajmie się przede wszystkim:

 • porównaniem ofert wielu banków,
 • kompleksowym przedstawieniem oferty,
 • pomocą w złożeniu wniosku kredytowego,
 • wyjaśnieniem najważniejszych kwestii związanych z kredytami.

Zastanawiasz się, skąd wziąć pieniądze na swoje pierwsze kroki w biznesie? Kredyty gotówkowe to rozsądne rozwiązanie. Wybierając taką formę finansowania, nie musisz martwić się o formalności. Otrzymane pieniądze możesz spożytkować na dowolnie wybrany cel – także związany z uruchomieniem nowego biznesu.

Jak wziąć kredyt gotówkowy przed uruchomieniem nowej firmy?

Wystarczy, że masz stałe dochody, pozytywną historię kredytową i brak nadmiernych zadłużeń na koncie, a bez problemu możesz próbować pozyskać dodatkowe środki w ramach kredytu gotówkowego. Kontakt z ekspertem kredytowym Fines to dobry wybór, szczególnie jeśli nie masz doświadczenia w finansach i chcesz szybko zdobyć dodatkowe środki na nową działalność gospodarczą.
Procedura ubiegania się o kredyty gotówkowe z Fines jest wyjątkowo prosta. Najpierw weryfikujesz dostępne oferty, później składasz wniosek kredytowy, a po uzyskaniu pozytywnej decyzji podpisujesz umowę. Środki w ramach kredytu gotówkowego otrzymasz nawet w ciągu 24 godzin.

Czy w XXI wieku warto założyć własny biznes?

Jeśli masz dobry pomysł na dochodowy biznes, naprawdę warto podjąć stanowcze kroki i założyć własną firmę. To zawsze dobry sposób na zmianę swojego życia oraz poziomu dochodów. Przerażają Cię początkowe koszty? Niepotrzebne! Możesz zaciągnąć kredyt gotówkowy w Fines z okresem spłaty nawet do 120 miesięcy. To nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu, a pozwoli Ci pokryć nawet do 100% kosztów uruchomienia nowego biznesu – kwiaciarni, budki z lodami, a nawet firmy remontowo-wykończeniowej.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments