fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
07.04.2023
2 min czytania

Przygotowanie świątecznych posiłków dla całej rodziny to spory wydatek. Zorganizuj Wielkanoc z pomocą pożyczki ratalnej w Fines!

Święta Wielkanocne coraz bliżej, a Ty wciąż nie wiesz, skąd wziąć pieniądze na jedzenie, ozdoby i prezenty dla bliskich? Jeśli w tym roku rodzinne święta odbędą się w Twoim domu, pomyśl odpowiednio wcześnie źródle dodatkowej gotówki. Możesz wykorzystać pożyczkę ratalną dostępną w Fines.

Strona główna > Porady > Przygotowanie świątecznych posiłków dla całej rodziny to spory wydatek. Zorganizuj Wielkanoc z pomocą pożyczki ratalnej w Fines!

Czy organizacja świąt Wielkanocnych dla całej rodziny to duży koszt?

Święta Wielkanocne są świetną okazją, aby spędzić czas w gronie najbliższej rodziny, zjeść wspólny posiłek i podarować sobie drobne upominki. W czasach rosnącej inflacji i podwyższonych kosztów życia zorganizowanie śniadania i obiadu Wielkanocnego okazuje się sporym obciążeniem finansowym. Przed podjęciem się zadania organizacji świąt Wielkanocnych we własnym domu, oszacuj wstępnie wydatki związane z takim przedsięwzięciem. Czynniki, które generują koszty to:

 • nocleg dla najbliższej rodziny (jeśli są przyjezdni),
 • zakup prezentów dla bliskich,
 • zakup pożywienia na kilka dni świąt Wielkanocnych,
 • przystrojenie domu/mieszkania.

Przygotowanie świąt Wielkanocnych dla rodziny składającej się z 10-osób to wydatek nawet do kilku tysięcy złotych. Zakup mięsa, wędlin, serów i innych świątecznych produktów żywnościowych to często kwoty czterocyfrowe – a to zaledwie kilka dni świętowania!

Pożyczka ratalna w Fines – idealna na święta!

Zastanawiasz się, skąd wziąć pieniądze na zakupy żywnościowe i ozdoby świąteczne? Nie musisz sprzedawać wyposażenia domowego, roweru lub innych osobistych przedmiotów. Brak oszczędności potrzebnych do pokrycia kosztów w okresie świąt Wielkanocnych to nie koniec świata!
Jeśli wiesz, że będziesz odpowiedzialny za ugoszczenie swojej najbliższej rodziny przez 4 dni świąt Wielkanocnych – przygotuj się odpowiednio wcześnie. Już teraz możesz pomyśleć o tym, aby zaciągnąć pożyczkę ratalną w firmie pozabankowej. Nawet jeśli Twoja zdolność kredytowa nie jest zbyt wysoka, masz szansę zdobyć dodatkowe pieniądze w kwocie do kilkunastu tysięcy złotych. To wystarczy, aby zorganizować piękne święta dla swojej rodziny i kupić wymarzone prezenty – dla dzieci i dorosłych.

Jak podpisać umowę pożyczki ratalnej jeszcze przed świętami Wielkanocnymi?

Aby pozyskać dodatkowe środki na dowolny cel, możesz skontaktować się z ekspertem Fines. W tym celu udaj się do najbliższej placówki biura kredytowego i sprawdź dostępne oferty. Specjalista przedstawi porównanie pożyczek na raty, pomoże w ocenie opłacalności skorzystania z konkretnej oferty, a także wyjaśni procedury związane z ubieganiem się o pożyczkę pozabankową. Decyzja o przyznaniu finansowania w ramach pożyczki na raty może zostać wydana nawet w ciągu kilkunastu minut od czasu złożenia wniosku z pomocą eksperta.
Pamiętaj, że do otrzymania dodatkowych środków na Wielkanoc w kwocie do kilkunastu tysięcy złotych, musisz spełnić kilka wymogów pożyczkodawcy: co najmniej 18 lat, pełna zdolność do czynności prawnych, zdolność kredytowa oraz polskie obywatelstwo.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments