fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
18.10.2023
3 min czytania

Prywatne placówki medyczne mogą przyjmować pacjentów niezależnie od stanu ich portfela. Zobacz, jak to możliwe!

Z usług medycznych korzysta praktycznie każda osoba dorosła w Polsce. Choć częstotliwość wizyt u specjalistów bywa różna, każdy człowiek, chociażby kilka razy w swoim życiu korzysta z prywatnej opieki medycznej. Niestety takie usługi bywają kosztowne, szczególnie jeśli w grę wchodzą badania laboratoryjne, zabiegi ambulatoryjne i operacje. Do tej pory prywatne usługi medyczne były dostępne wyłącznie dla zamożnych pacjentów, teraz powstało nowe rozwiązanie, które pozwoli korzystać z prywatnej opieki medycznej niezależnie od oszczędności.

Strona główna > Porady > Prywatne placówki medyczne mogą przyjmować pacjentów niezależnie od stanu ich portfela. Zobacz, jak to możliwe!

Na ten moment z prywatnej opieki medycznej korzysta większość osób z klasy średniej. Wynika to nie tylko z unormowania cen w prywatnych placówkach medycznych, ale także wprowadzenia innowacyjnych metod płatności, np. w ramach nowego programu efines.pl – raty tu i teraz! Dla osób, które nie mogą czekać na wizytę na NFZ i chcą za wszelką cenę umówić się prywatnie do specjalisty raty to najwygodniejsza forma płatności.

Według badań firmy Twisto w odniesieniu do zachowań konsumentów po wprowadzeniu produktu ratalnego: wartość koszyka zakupowego wzrosła o 79%, przychody o 76%, natomiast konwersja sprzedaży o 75%.

Opieka medyczna w prywatnych placówkach – ile to kosztuje?

Niestety nie da się jednoznacznie wskazać cen korzystania z usług prywatnej opieki medycznej. Tak naprawdę całkowite koszty są uzależnione od wybranych pakietów i zakresu świadczonych usług. Standardowa opieka medyczna w prywatnej placówce: pediatra, lekarz pierwszego kontaktu, chirurg i kilku innych specjalistów to wydatek w skali roku na poziomie do kilku tysięcy złotych.

Oczywiście każda placówka medyczna ma swój z góry ustalony cennik, na podstawie którego można oszacować koszty korzystania z prywatnej opieki medycznej. Średnio można przyjąć roczne wydatki dla pacjentów zainteresowanych ofertą na poziomie do kilku tysięcy złotych. Jeśli jednak w grę wchodzą specjalistyczne zabiegi, hospitalizacja i skomplikowane operacje – wtedy koszty rosną, nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Niestety wiele osób potrzebujących pomocy medycznej rezygnuje w takich sytuacjach, szczególnie jeśli wydatki mocno przekraczają założenia domowego budżetu. Jak tego uniknąć i co mogą zrobić prywatne placówki opieki zdrowotnej w kierunku pacjentów zainteresowanych ofertą? Tutaj najlepiej sprawdzi się partnerstwo w ramach nowości – efines.pl – raty tu i teraz! 

Dzięki temu osoby zainteresowane prywatną opieką medyczną mogą zapłacić za świadczone usługi w formie miesięcznych rat, gdzie wybrana placówka otrzyma środki bezpośrednio od kredyto- lub pożyczkodawcy.

Płatności ratalne w placówkach prywatnej opieki medycznej – jak to działa w praktyce?

W Polsce każdy obywatel opłacający składki ZUS ma dostęp do bezpłatnej opieki zdrowotnej w ramach programu Narodowego Funduszu Zdrowia. Niestety publiczne szpitale i placówki medyczne są mocno obłożone, a terminy na niektóre usługi medyczne wybierają nawet na kilka lat naprzód. To spory problem, szczególnie dla osób, które potrzebują natychmiastowego wsparcia i opieki.

Rozwiązaniem wielu problemów jest rozłożenie płatności na raty w prywatnych placówkach medycznych. Wystarczy, że jednostka medyczna z prywatną opieką zostanie partnerem efines.pl – raty tu i teraz!

Dzięki temu pacjenci zainteresowani ofertą medyczna mogą wygodnie korzystać z szerokiego pakietu usług, nawet z gorszą zasobnością portfela. Koszty badań, zabiegów i operacji zostaną pokryte przez pożyczko- lub kredytodawcę, a pacjent będzie spłacać zaciągnięte zobowiązanie w miesięcznych ratach – nawet przez kilkadziesiąt miesięcy, zależnie od wybranej opcji.

Kto może skorzystać z płatności na raty za usługi medyczne?

Usługi świadczone przez prywatne placówki medyczne są w dzisiejszych czasach dostępne praktycznie dla każdego… z odpowiednią zasobnością portfela. Na szczęście włodarze obiektów medycznych z prywatną opieką mogą wyjść naprzeciw oczekiwaniom szerszej grupy odbiorców i to bez utraty dochodu. W jaki sposób? Tutaj w grę wchodzi uczestnictwo w innowacyjnym programie efines.pl – raty tu i teraz!

Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z prywatnej opieki zdrowotnej, mogą pokryć całkowite koszty usług medycznych w ramach płatności ratalnych. Dzięki temu punkty medyczne otrzymują zapłatę za zrealizowane badania, zabiegi i operacje od ręki, a pacjent wygodnie płaci miesięczne raty na poczet wierzyciela, czyli pożyczko- lub kredytodawcy.

Czy warto korzystać z prywatnej opieki medycznej? Trendy XXI wieku

Nie ma żadnych wątpliwości, że prywatna opieka medyczna cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród najbogatszych osób, ale także niższych klas społecznych. Według badań przeprowadzonych przez Instytut Badań Zmian Społecznych nawet do 60% Polaków biorących udział w ankietach zadeklarowało, że planuje korzystać z prywatnej opieki medycznej.

To całkiem sporo, szczególnie biorąc pod uwagę wysokie koszty leczenia, które z roku na rok ulegają podwyżkom. Na szczęście wprowadzenie w placówkach medycznych płatności ratalnych skutecznie redukuje koszty i pozwala nawet mniej zamożnym pacjentom skorzystać z pełnej opieki w prywatnej placówce medycznej.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments