fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
27.03.2024
2 min czytania

Pozyskaj nowych klientów na usługi okulistyczne i optometryczne – płatności na raty mogą zdziałać cuda!

Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami bywa skomplikowane, szczególnie w branży okulistycznej. Ceny szkieł i oprawek okularowych nigdy nie były niskie, dlatego wiele osób, choć potrzebuje kupić nowe okulary, to jednak rezygnuje z zakupu ze względu na dość wysokie koszty. Jeśli prowadzisz własny zakład optometryczny i sprzedajesz okulary produkowane na indywidualne zamówienie klienta – koniecznie wykorzystaj możliwość wdrożenia płatności ratalnych. Dlaczego to dobry pomysł? Przeczytaj więcej na ten temat i przyciągnij nowych klientów do salonu optycznego!

Strona główna > Porady > Pozyskaj nowych klientów na usługi okulistyczne i optometryczne – płatności na raty mogą zdziałać cuda!

Klient zrezygnował z zakupu okularów? Zaproponuj raty i utrzymaj wysoki poziom sprzedaży w salonie optycznym!

Jeśli prowadzisz własny salon optyczny, zawsze staraj się szukać sposobów, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów i zachęcą do podpisania umowy i finalizacji zamówienia na nowe okulary. Ceny szkieł w dzisiejszych czasach bywają naprawdę wysokie, dlatego wiele osób rezygnuje z zakupu okularów ze względu na brak środków potrzebnych na pokrycie pełnych kosztów.

Takie sytuacje są niekorzystne dla Twojego biznesu – przecież zarabiasz na badaniach wzroku i sprzedaży gotowych okularów ze szkłami korekcyjnymi. Jeśli po wstępnych rozmowach i przedstawieniu oferty wykonania okularów na zamówienie Twój klient skłania się ku rezygnacji, np. ze względu na dość wysoką wycenę – zaproponuj mu możliwość rozłożenia płatności na raty.

To najrozsądniejszy sposób, aby realnie zatrzymać klienta i sfinalizować transakcję. Wystarczy, że podpiszesz umowę z efines.pl - raty tu i teraz i dołączysz do programu ratalnego dedykowanego dla klientów Twojego przedsiębiorstwa.

Jak działają raty efines.pl w salonie optycznym? Najważniejsze informacje w pigułce

Zanim zdecydujesz się na wprowadzenie płatności ratalnych w swoim salonie optycznym, koniecznie sprawdź, jak działa taki system w praktyce. To dość proste.

 1. Kontaktujesz się z efines.pl celem podpisania umowy i uruchomienia programu ratalnego w salonie optycznym.
 2. Otrzymujesz indywidualny kod QR i dostęp do aplikacji do zarządzania płatnościami na raty.
 3. Następnie proponujesz klientom swojego salonu płatności ratalne – tutaj wystarczy, że klient zeskanuje kod QR, wypełni wniosek i podpisze umowę na raty za okulary.

Po wprowadzeniu do salonu optycznego wygodnych płatności na raty z efines.pl zyskujesz realną szansę na podniesienie poziomu dochodów w swoim przedsiębiorstwie, a także utrzymasz klienta zainteresowanego wykonaniem szkieł korekcyjnych.

Możesz zaproponować swoim klientom kilka opcji:

 • odroczone płatności na 30 dni,
 • kredyt 1% – w tym przypadku klient Twojego salonu płaci 1% kosztów miesięcznie w zamian za udzielenie kredytu ratalnego.
 • kredyt 0% – to korzystna opcja dla klienta, gdzie pokrywasz właśnie ten jeden procent kosztów z własnej kieszeni, ale ze względu na dobrą marżę za produkt wciąż dobrze zarabiasz.

Usługi okulistyczne i optometryczne – ile to kosztuje i czy raty naprawdę są konieczne?

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy szuka oszczędności wszędzie tam, gdzie tylko się da. Klienci Twojego salonu optycznego również będą to robić. Jeśli ceny nowych oprawek i wykonania szkieł korekcyjnych są wysokie, konsumenci mogą coraz częściej rezygnować z zakupu na rzecz np. tańszych alternatyw lub po prostu będą ryzykować własnym wzrokiem, aby nie obciążyć nadmiernie domowego budżetu.

A zatem wdrożenie programu płatności ratalnych w salonie optycznym dla swoich klientów to strzał w dziesiątkę. Takie rozwiązanie niesie ze sobą obopólne korzyści – zarówno dla Ciebie, jak i klienta salonu optycznego. Co to znaczy? Otóż Ty utrzymasz wysoki poziom dochodów jako przedsiębiorca i poprawisz renomę swojej marki, a klient rozłoży płatności na miesięczne raty i zamówi nowe okulary bez zmartwień o swoje finanse.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments