fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
28.09.2022
2 min czytania

Pożyczki ratalne 15 tys. zł – sprawdź najlepsze oferty online

Każdy, kto potrzebuje dodatkowej gotówki powinien zastanowić się nad opcją zaciągnięcia pożyczki ratalnej nawet do 15 tys. zł. Coraz popularniejsze pożyczki na raty to produkty finansowe oferowane przez instytucje pozabankowe. Pożyczkodawca w tym przypadku wszelkie koszty finansowania uwzględnia w ramach kosztów pożyczki przedstawianych w umowie. Aby zweryfikować, jaka oferta pożyczki ratalnej na kwotę do 15 tys. zł jest najatrakcyjniejsza, warto skontaktować się z ekspertem kredytowej w jednej z placówek Fines Operator Bankowy lub skorzystać z funkcjonalnej aplikacji eFines.

Strona główna > Porady > Pożyczki ratalne 15 tys. zł – sprawdź najlepsze oferty online

pozyczki online w telefonie

Jakie pożyczki ratalne 15 tys. zł są polecane? Ranking

Obecnie na rynku finansowym dostępnych jest wiele propozycji pożyczek ratalnych do 15 tys. zł na naprawdę atrakcyjnych warunkach. Najpopularniejsze instytucje, które udzielają takiego finansowania, to głównie:

Decydując się na wybór jednej z powyższych instytucji w celu pozyskania dodatkowych środków w ramach pożyczki ratalnej 15 tys. zł, warto sprawdzić szczegóły każdej propozycji w aplikacji efines.pl lub w wybranym biurze kredytowym Fines Operator Bankowy. Jedną z ciekawych ofert jest kredyt gotówkowy Raiffeisen Digital Banku – w tym przypadku kredytobiorca może otrzymać finansowanie nawet do 150 tys. zł.

Jak działa eFines? Najciekawsze oferty pożyczek ratalnych w jednym miejscu!

Aplikacja eFines to nowoczesne narzędzie, które pozwala na porównanie wielu ofert w jednym miejscu. Pożyczki ratalne na 15 tys. złotych są dostępne w 100% online podczas korzystania z funkcjonalności tego serwisu internetowego. Zasadę działania efines.pl można opisać w kilku prostych krokach, a mianowicie:

 • Wybór preferowanej kwoty pożyczki i liczby rat – na tej podstawie wyświetlane są oferty finansowania.
 • Uzupełnienie formularza kontaktowego i wniosku pożyczkowego.
 • Wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki i podpisanie umowy elektronicznej.
 • Wypłata środków na konto bankowe.

Korzystanie z aplikacji efines.pl jest w 100% darmowe, a więc nie trzeba obawiać się o żadne ukryte koszty finansowania. Wyszukiwanie najciekawszych ofert pożyczek na raty nawet do 15 tys. zł jest naprawdę proste. Wchodząc na stronę internetową efines.pl lub korzystając z aplikacji, wystarczy podać preferowaną kwotę finansowania oraz okres spłaty. W zaledwie kilka chwil aplikacja przedstawi wszystkie najciekawsze oferty pożyczek ratalnych, a dopełnienie formalności online będzie czystą przyjemnością.

Uwaga! Korzystając z aplikacji efines.pl, każdy pożyczkodawca ma pewność, iż wnioskuje tylko o sprawdzone oferty u zaufanych pożyczkodawców. Pożyczanie takiej formie jest całkowicie bezpieczne, a także pozwala na zdobycie dodatkowej gotówki z minimum formalności.

Pożyczki ratalne na 15 tys. zł – kto może je otrzymać?

Pożyczkę na raty do 15 tys. zł można otrzymać tylko po spełnieniu określonych wymogów instytucji pożyczkowej. Podstawowe elementy, jakie są sprawdzane po złożeniu wniosku pożyczkowego, to:

 • Zdolność kredytowa wnioskodawcy
 • Historia kredytowa w BIK oraz wpisy w bazach dłużników
 • Wysokość pozostałych zobowiązań finansowych.

Warto też dodać, że o pożyczki na raty do 15 tys. zł ma szansę ubiegać się tylko pełnoletnia osoba, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Do zdobycia pozytywnej decyzji w zakresie ubiegania się o pożyczkę ratalną 15 tys. zł nie są wymagane dodatkowe dokumenty dochodowe – tutaj firmy pożyczkowe mogą prosić tylko o potwierdzenie tożsamości przelewem na symboliczną złotówkę lub poprzez serwis kontomatik. Warto jednak pamiętać o tym, iż instytucje pozabankowe chętniej udzielają finansowania osobom, które posiadają stałe źródło dochodu oraz umowę na dłuższy okres z pracodawcą.

Pożyczka na raty 15 tys. zł – czy warto ją wziąć?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na pożyczki ratalne nawet do 15 tys. zł. Pozabankowa forma finansowania to przede wszystkim minimum formalności, szybka decyzja o przyznaniu pożyczki oraz ekspresowa wypłata należnych środków na rachunek bankowy. Każdy, kto ceni sobie maksimum bezpieczeństwa powinien skorzystać z funkcjonalności aplikacji efines.pl. Proponowane oferty pożyczek to tylko te od zweryfikowanych pożyczkodawców cieszących się bardzo dobrą opinią na polskim rynku finansowym.

Aby otrzymać najlepsze oferty pożyczek na raty, wystarczy skorzystać z aplikacji efines.pl lub poprosić o pomoc stacjonarnego eksperta Fines Operator Bankowy w wybranej miejscowości.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments