fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
06.10.2023
2 min czytania

Płatności ratalne w serwisie aut – totalna innowacja dla Klientów warsztatów samochodowych!!!

Serwisy samochodowe podobnie jest wiele innych działalności w branży motoryzacyjnej, stale zmagają się z podwyżkami cen prądu, czynszu za lokal, a nawet wysokimi kosztami zakupu narzędzi i części zamiennych do aut. To przekłada się na coraz wyższe stawki w cennikach warsztatów za roboczogodzinę pracy mechanika. Co za tym idzie, klienci coraz częściej są w sytuacji, w której nie stać ich na pilną usługę. Na rynku pojawiło się jednak ciekawe rozwiązanie, o którym warto dowiedzieć się więcej.

Strona główna > Porady > Płatności ratalne w serwisie aut – totalna innowacja dla Klientów warsztatów samochodowych!!!

O ile zakłady mechaniki pojazdów skutecznie radzą sobie z podwyżkami, o tyle klienci uszkodzonych aut już niekoniecznie. Jakie mamy rozwiązanie w takiej sytuacji? Serwisy mogą postawić na nowość – płatności ratalne dla wszystkich klientów.

Rozłożenie płatności na raty a naprawa samochodu – krok w kierunku dobrych relacji z klientem

Według badań przeprowadzonych przez firmę Twisto nawet 36% przedsiębiorców w Polsce uważa, że oferowanie rozłożenia na raty płatności online ma kluczowy wpływ na firmowe inwestycje. 

Serwisy samochodowe nie mogą pozwolić sobie na brak płynności finansowej. To znaczy, że zrealizowana usługa zawsze musi równać się z pełną płatnością od klienta. Problemy pojawiają się wtedy, kiedy potencjalny klient nie ma wystarczających środków na pokrycie kosztów naprawy. Pożyczka lub kredyt w banku to ciekawa opcja, ale uzyskanie finansowania na własną rękę przez klienta może zająć wiele dni.

Na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie, program ratalny efines.pl – raty tu i teraz. To oferta skierowana do serwisów samochodowych,

które chcą nieco ułatwić życie klientom i jednocześnie szybciej otrzymywać pieniądze za wykonane usługi serwisowe.

Serwisy samochodowe zwiększają swoje obroty bez konieczności angażowania się w proces przygotowania i przetwarzania wniosków kredytowych.
A co najważniejsze bez podpisywania skomplikowanej umowy o współpracy z bankiem, rejestracjami w KNF i innymi uciążliwymi formalnościami.

Dlaczego płatności ratalne przyciągają klientów do serwisów samochodowych?

Nie każdy chce lub po prostu może pozwolić sobie na wydatek kilku albo nawet kilkunastu tysięcy złotych na wykonanie kompleksowego serwisu prywatnego auta. Głównie, dlatego coraz więcej klientów w Polsce szuka możliwości rozłożenia płatności za usługi serwisu aut na raty.

efines.pl – raty tu i teraz to równie dobre rozwiązanie dla właścicieli serwisów samochodowych, jak i dla klientów. To realna szansa na przyciągnięcie uwagi większej liczby osób zainteresowanych serwisem auta, a dodatkowo brak problemów z wypłacalnością – serwis aut otrzymuje wynagrodzenie bezpośrednio od banku.

Napraw natychmiast, a zapłacisz później… ratalny model płatności może podbić serwisy samochodowe

Nie ma żadnych wątpliwości, że wdrożenie systemu płatności ratalnych w serwisach samochodowych z czasem będzie standardem. Model odroczonych płatności jest chętnie wykorzystywany nawet przez osoby zamożne, aby nie wykorzystywać jednorazowo zbyt dużo środków z domowego budżetu.

Oczywiście firmy w branży motoryzacyjnej, które planują zapewnienie klientom płatności ratalnych, nie muszą tego robić na własną rękę z ryzykiem braku spłaty zobowiązania przez klienta. Program ratalny efines.pl – raty tu i teraz to wygodne rozwiązanie, które daje klientom serwisu samochodowego pełną swobodę wydatków i minimalizuje  konieczność rezygnacji z usług napraw pojazdów, kiedy pojawiają się niespodziewane, duże koszty remontu auta.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments