fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
14.03.2023
2 min czytania

Najlepsze oferty kredytów i pożyczek w jednym miejscu – biuro kredytowe Fines

Poszukiwanie ofert kredytów i pożyczek wcale nie jest takie proste. Obecnie na rynku działa wiele banków i firm pożyczkowych, które kuszą potencjalnych klientów atrakcyjnymi warunkami finansowania. Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą ofertę kredytu lub pożyczki i podpisać korzystną umowę? Sprawdź, jak działa biuro kredytowe Fines i skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego eksperta!

Strona główna > Porady > Najlepsze oferty kredytów i pożyczek w jednym miejscu – biuro kredytowe Fines

Kobieta uśmiecha się siedząc przed laptopem
Kredyt w banku czy pożyczka pozabankowa? Co warto wybrać?

Każdy, kto szuka opcji pozyskania dodatkowych środków na dowolnie wybrany cel, staje przed wyborem – kredyt gotówkowy czy może pożyczka ratalna pozabankowa? Nie da się jednoznacznie cenić opłacalności wyboru konkretnej oferty, bez analizy potrzeb potencjalnego pożyczko- i kredytobiorcy.
Jeśli potrzebujesz sporej kwoty finansowania i jesteś w stanie wykazać wysoką zdolność kredytową oraz brak negatywnych wpisów w BIK – możesz wybrać kredyt w banku. Zwróć jednak uwagę, że w tym przypadku formalności kredytowe są nieco bardziej złożone, a bank oprócz pełnoletności może wymagać:

 • dokumentów potwierdzających wysokość dochodów,
 • wyciągu z konta bankowego,
 • dobrej historii kredytowej.

W przypadku pożyczek ratalnych czy nawet chwilówek formalności w trakcie ubiegania się o dodatkowe środki nie są tak skomplikowane. Co to oznacza? Otóż do pozyskania środków w ramach pożyczki pozabankowej wystarczy, że masz co najmniej 18 lat, ważny dowód tożsamości i aktywne konto bankowe. Pamiętaj też, że kwota finansowania jest odpowiednio niższa. Dla porównania: kredyt w banku umożliwia zaciągnięcie kwoty nawet powyżej 200 tys. złotych, natomiast pożyczka ratalna to maksymalnie kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Biuro kredytowe Fines – na jaką pomoc można liczyć w placówce?

Zanim zdecydujesz się na poszukiwanie jak najlepszej oferty kredytu lub pożyczki, wybierz placówkę kredytową Fines dostępną najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Kiedy udasz się do biura, możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie:

 • porównania ofert wielu banków i firm pożyczkowych w jednym miejscu,
 • oceny zdolności kredytowej,
 • analizy historii BIK,
 • dopełnienia formalności kredytowych i pożyczkowych.

Uwaga! Za wsparcie eksperta Fines nie zapłacisz ani złotówki! Nie musisz martwić się o żadne ukryte koszty związane z pomocą w poszukiwaniu ofert finansowania czy nawet kompletowania niezbędnych dokumentów.
A może interesujesz się finansami i chciałbyś spróbować swoich sił jako pośrednik kredytowy? Sprawdź, jak wygląda współpraca z Fines.

Dlaczego warto zdecydować się na wizytę w punkcie Fines? Podpisz korzystną umowę i przekonaj się, że warto!

W punkcie kredytowym Fines możesz wybrać taką formę finansowania, która w 100% pokryje Twoje potrzeby i oczekiwania. Ekspert na miejscu zawsze zajmie się kompleksowym doradztwem, dzięki czemu nie musisz martwić się o formalności związane z ubieganiem się o kredyt lub pożyczkę.
Pośrednictwo kredytowe w Fines to szansa dla każdego (nawet dla osób zadłużonych) na podpisanie korzystnej umowy, nawet w celu wyjścia z trudnej sytuacji finansowej. Specjalista może zaproponować korzystne rozwiązania w postaci kredytu konsolidacyjnego, który umożliwi połączenie kilku aktywnych zobowiązań w jedno większe, ale z mniejszą miesięczną ratą.

Biuro kredytowe Fines – pomysł na nowy biznes w branży finansowej?

Warto wspomnieć, że sieć Fines Operator Bankowy umożliwia nawiązanie współpracy na zasadach franczyzy, aby rozpocząć działalność gospodarczą jako pośrednik kredytowy. To świetny sposób, aby zmienić ścieżkę swojej kariery zawodowej, zyskać dostęp do ofert wielu banków i pożyczkobiorców, licznych szkoleń oraz innowacyjnego systemu sprzedażowego. Jeśli szukasz zmian w swoim życiu i nowych możliwości na zarobek – dowiedz się więcej i przeczytaj: dlaczego Fines?

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments