fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
04.05.2023
2 min czytania

Interesuje Cię branża ubezpieczeniowa? Zostań jednym z ekspertów Fines i skorzystaj z dostępnych programów szkoleń

Należysz do grupy osób, które coraz mocniej interesują się finansami, branżą kredytową i sektorem ubezpieczeń? Być może to Twoja szansa na zmianę kierunku rozwoju zawodowego! Możesz spróbować swoich sił jako ekspert Fines i proponować potencjalnym klientom ubezpieczenia w popularnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Sprawdź, jak nawiązać współpracę z Fines w tym zakresie i prowadzić własny biznes.

Strona główna > Porady > Interesuje Cię branża ubezpieczeniowa? Zostań jednym z ekspertów Fines i skorzystaj z dostępnych programów szkoleń

mężczyzna w garniturze trzyma ręce nad makietą rodziny

Oferta ubezpieczeń – czym zajmiesz się jako ekspert Fines w tym zakresie?

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Fines w zakresie obsługi klientów poszukujących ofert kredytów, pożyczek i ubezpieczeń, musisz pozyskać kompletną wiedzę w tym zakresie. Z naszym wsparciem bez problemu rozwiniesz skrzydła jako specjalista i podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe. Jako franczyzowy ekspert Fines zajmiesz się ubezpieczeniami:

 • osobowymi – przeznaczone dla klientów indywidualnych i grupowych z możliwością wykupienia NNW dla dzieci i studentów,
 • na życie – to forma ubezpieczenia, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie dla rodziny osoby ubezpieczonej,
 • dla dzieci – to sektor ubezpieczeń stworzony z myślą o rodzicach chcących zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech: w szkole, na wakacjach i w domu,
 • dla domów i mieszkań – to ochrona przed następstwami niespodziewanych wydarzeń związanych z nieruchomościami,
 • podróżne – klientom placówki Fines możesz proponować polisy podróżne, które są dostępne w kwocie ochrony sięgającej do 1,5 mln złotych,
 • rowerowe – to ciekawa grupa polis ubezpieczeniowych, która została stworzona z myślą o rowerzystach podróżujących zarówno po bezdrożach, jak i miejskiej dżungli,
 • OC i AC – ubezpieczenia obowiązkowe OC oraz opcjonalne AC to kolejny sektor, polis ubezpieczeniowych, które możesz proponować klientom placówki kredytowej.

Wystarczy, że skontaktujesz się z Fines, poprosisz o przedstawienie oferty współpracy franczyzowej i spełnisz podstawowe warunki. Jeśli interesują Cię ubezpieczenia i chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym zakresie – nie czekaj i zdecyduj się na współpracę z Fines. To Twoja szansa na zmianę kierunku zawodowego i osiągnięcie realnego sukcesu w branży finansowo-ubezpieczeniowej.

Jak wygląda praca eksperta ubezpieczeniowego Fines? Dowiedz się więcej!

Pamiętaj, że jako franczyzowy specjalista Fines będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów poszukujących ofert pożyczek ratalnych, kredytów gotówkowych, a także ubezpieczeń. Otwarcie własnego lokalu na zasadach franczyzy to ogromna szansa dla Ciebie. Otrzymasz pełne wsparcie koordynatorów regionalnych, dostęp do cyklicznych szkoleń oraz pełną pomoc marketingową. Dzięki temu bez problemu pozyskasz szerokie grono klientów.
Co więcej, jako franczyzobiorca będziesz mieć dostęp do obszernej bazy ofert od towarzystw ubezpieczeniowych i banków działających w całej Polsce. To daje znacznie większe możliwości w kwestii wyszukiwania najkorzystniejszych ofert polis ubezpieczeniowych dla potencjalnych klientów.
Uruchom własną placówkę z Fines i zajmij się sprzedażą ubezpieczeń i kredytów – sprawdź, jak to zrobić!
Zastanawiasz się, w jaki sposób nawiązać współpracę z Fines i zacząć sprzedawać ubezpieczenia? Możesz to zrobić w kilku krokach.

 1. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do centrali Fines.
 2. Spotkaj się z przedstawicielem w umówionym terminie.
 3. Ustal warunki współpracy i przejdź wstępne szkolenie.
 4. Uruchom nową placówkę Fines i zacznij działać jako ekspert kredytowo-ubezpieczeniowy.

Jak widzisz, procedury związane z rozpoczęciem współpracy z Fines są wyjątkowo proste. Wystarczy, że spełniasz podstawowe wymogi i masz lokal usługowy spełniający warunki techniczne naszej sieci biur kredytowych. Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedawać pożyczki, kredyty czy ubezpieczenia – skontaktuj się z nami i spróbuj czegoś nowego – być może praca jako ekspert Fines to coś, co zaspokoi Twoje potrzeby zawodowe na wiele lat!

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments