fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
27.10.2023
3 min czytania

Drogie zabiegi w gabinecie weterynaryjnym? Leczenie pupila nie musi rujnować domowego budżetu twoich klientów!

Każdy opiekun domowego zwierzaka: psa, kota, chomika, świnki morskiej czy nawet legwana chce zadbać o to, aby pupil był zawsze zdrowy i pełen wigoru. Niestety schorzenia wymagające interwencji lekarza weterynarii zdarzają się wyjątkowo często. Dotyczy to szczególnie zwierząt rasowych, np. psów i kotów z hodowli, których rasy cierpią na liczne wrodzone wady serca lub stawów.

Strona główna > Porady > Drogie zabiegi w gabinecie weterynaryjnym? Leczenie pupila nie musi rujnować domowego budżetu twoich klientów!

Kiedy zachodzi potrzeba przeprowadzenia kompleksowego leczenia lub, co gorsza, operacji – wtedy koszty opieki weterynaryjnej sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. To całkiem sporo, aczkolwiek właściciele domowych pupili najczęściej robią wszystko, aby przywrócić zwierzakom zdrowie, niezależnie od kosztów. Problem pojawia się wtedy, kiedy domowy budżet nie jest w stanie udźwignąć wydatków związanych z leczeniem pupila.

Wysokie ceny opieki weterynaryjnej – jak gabinety mogą pomóc opiekunom zwierząt?

Oczywiście nikt nie może wymagać od właścicieli gabinetów weterynaryjnych, że świadczona pomoc będzie proponowana za darmo. Leki, praca weterynarza oraz poświęcony czas sporo kosztują. W Polsce właściciele zwierząt domowych często korzystają z pakietów ubezpieczeń, a te pokrywają niektóre koszty leczenia, transportu i zakupu leków dla zwierzęcia.

Ciekawostka! W Hiszpanii od października 2023 obowiązuje ubezpieczenie OC dla zwierząt. Zależnie od rasy i stanu zdrowia pupila roczne koszty polisy ubezpieczeniowej wahają się w przedziale od kilkudziesięciu do nawet 500 euro. Co więcej, kary za brak obowiązkowej polisy mogą wynieść nawet 10 tysięcy euro.

Niestety najdroższe operacje i zabiegi najczęściej nie są refundowane nawet przez zaawansowane pakiety ubezpieczeniowe. Co można zrobić w takiej sytuacji, jeśli właściciel pupila nie jest w stanie udźwignąć wydatków związanych z jego leczeniem? Uśmierzenie bólu zwierzęcia przez uśpienie to ostateczność. Zdecydowanie lepszą opcją będzie ruch ze strony gabinetów weterynarii i uruchomienie programu płatności ratalnych efines.pl – raty tu i teraz!

Płatności ratalne za usługi weterynaryjne? Rewolucja, która odmieni życie wielu zwierząt i ich opiekunów!

Nie ma żadnych wątpliwości, że wprowadzenie płatności ratalnych za usługi gabinetów weterynaryjnych to nie lada innowacja na rynku. Dla właścicieli schorowanych zwierząt, szczególnie tych o mniejszej zasobności portfela to świetna informacja. Niemniej jednak warto nieco przybliżyć zasadę działania tego modelu płatności.

Dobrym przykładem będzie nowość na rynku, czyli oferta efines.pl – raty tu i teraz! Gabinet weterynaryjny, który przystąpi do programu może proponować opiekunom zwierząt płatności ratalne, gdzie całkowite koszty można rozłożyć nawet na kilkadziesiąt miesięcznych rat. To oznacza, że wydatki związane z operacjami zwierzaka, które generują koszty nawet kilkunastu tysięcy złotych, można wygodnie pokryć pożyczką lub kredytem na raty. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie dobrze w razie wystąpienia nagłej choroby i konieczności szybkiego reagowania, aby uratować pupila.

Jak skorzystać z płatności na raty w gabinecie weterynaryjnym?

Placówka medyczna dla zwierząt, która przystąpiła do programu efines.pl – raty tu i teraz! może udostępniać kod QR swoim klientom, którzy przechodzą przez proces ubiegania się o kredyt lub pożyczkę. Zasada jest prosta:

 1. Klient skanuje kod QR i przechodzi na stronę internetową, gdzie następuje uzupełnienie formularza kredytowego.
 2. Następnie trzeba określić kwotę finansowania i preferowany okres spłaty.
 3. Po otrzymaniu decyzji o przyznaniu kredytu ratalnego wystarczy podpisać umowę.
 4. Fines przekazuje środki na rachunek partnera, czyli gabinetu weterynaryjnego, a klient spłata zobowiązanie w miesięcznych ratach, zgodnie z przesłanym harmonogramem.

Prostota to główne założenie programu ratalnego, który ma wspomóc osoby zmagające się z problemem wysokich kosztów zabiegów, leczenia, operacji i opieki weterynaryjnej swojego pupila. Taka innowacja w branży to krok w kierunku poprawy jakości życia zwierząt.

Jakie korzyści niesie ze sobą wdrożenie płatności ratalnych u weterynarza?

W placówkach opieki medycznej dla zwierząt najczęściej są dostępne różne formy płatności: gotówka, karta czy nawet bony podarunkowe. Niemniej jednak koszty leczenia zwierząt bywają zatrważające i mocno obciążają domowy budżet opiekunów kotów, psów i innych pupili domowych. 

W takich sytuacjach dobrą alternatywą są płatności ratalne, które ograniczają wydatki do minimum i umożliwiają szybkie skorzystanie – nawet z tych najdroższych usług weterynaryjnych. Wystarczy, że gabinet weterynaryjny korzysta z programu efines.pl – raty tu i teraz! 

Opiekunowie zwierząt zyskują w ten sposób możliwość ratowania swojego pupila niezależnie od kosztów obsługi weterynaryjnej, a sam gabinet nie musi martwić się o zapłatę za realizowane działania – środki są przekazywane do placówki medycznej od razu po podpisaniu umowy kredytu lub pożyczki ratalnej przez klienta.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments