fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%
28.03.2023
2 min czytania

Chcesz stworzyć miejsce idealne do świętowania Światowego Dnia Drzemki w Pracy? Weź kredyt w Fines i zaaranżuj biuro dla siebie!

Pracujesz z domu i od czasu do czasu potrzebujesz chwili odpoczynku? Odpowiednio zaaranżowane biuro to szansa na wykorzystanie swojego potencjału w 100%. Zakup ergonomicznego krzesła, biurka z automatycznie podwyższanym blatem oraz nowoczesnych akcesoriów ułatwiających pracę to często spory wydatek. Skąd wziąć pieniądze na ten cel? Możesz zdecydować się na kredyt gotówkowy w Fines!

Strona główna > Porady > Chcesz stworzyć miejsce idealne do świętowania Światowego Dnia Drzemki w Pracy? Weź kredyt w Fines i zaaranżuj biuro dla siebie!

laptop położony na biuru skierowanym w stronę okna

Ile kosztuje zakup wyposażenia i aranżacja biura?

Dobrze dopasowane meble biurowe to podstawa, niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy wychodzisz na co dzień do firmy. Zawsze zadbaj o to, aby mieć możliwość pracy w ergonomicznych warunkach, bez ryzyka występowania bólu pleców i ryzyka spadku wydajności. Jeśli chcesz dopasować biuro do najwyższych standardów ergonomii, licz się z kosztami na poziomie nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jak to możliwe? Otóż elementy wpływające na koszty aranżacji i wyposażenia biura do pracy to:

 • Ergonomiczne biurko i krzesło biurowe – taki zestaw to wydatek nawet do kilkunastu tysięcy złotych. Możesz wybrać blat do biura z opcją automatycznego podnoszenia. Dzięki temu możesz pracować na siedząco lub na stojąco – to ciekawy sposób, aby rozruszać swoje mięśnie i uniknąć kontuzji.
 • Sprzęt komputerowy – sam komputer lub laptop to spory wydatek. To jednak nie wszystko. Jeśli chcesz pracować wydajnie i nie odczuwać nadmiernego zmęczenia, postaw na ergonomiczną myszkę, klawiaturę oraz podstawki pod nogi. Takie wyposażenie powinno być podstawą dla osób ceniących sobie komfort pracy.
 • Wygodna kanapa do odpoczynku – taki dodatek pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie oraz zdrowie fizyczne. Jeśli przesiadujesz w biurze nawet kilkanaście godzin dziennie, zainwestuj w taki dodatek aranżacyjny. To dobry sposób, aby odetchnąć w ciągu dnia na kilkanaście minut i pozwolić kręgosłupowi na chwilę odpoczynku od pozycji siedzącej.
 • Organizery na akcesoria biurowe – wbrew pozorom porządek na biurku i w przestrzeni biurowej to kluczowy aspekt wpływający na wydajność pracy oraz samopoczucie. Inwestując w organizery, możesz opanować chaos i skupić się na pracy.

Wyżej wymienione propozycje to tylko podstawa, jeśli chodzi o nowoczesne, ergonomiczne i funkcjonalne wyposażenie biura. Koszt zaaranżowania w ten sposób przestrzeni biurowej może oscylować w granicy od 10 do nawet 40 tys. złotych. Wiele zależy od tego, na jakie akcesoria, wyposażenie i sprzęt biurowy zdecydujesz się do swojego biura.

Skąd wziąć środki na zmianę aranżacji biura?

Jeśli nie masz wystarczających oszczędności na całkowitą odmianę swojej przestrzeni biurowej, możesz skorzystać z oferty kredytu gotówkowego w Fines. Z pomocą eksperta znajdziesz najlepszą propozycję dla siebie. Na etapie analizy ofert z pośrednikiem zweryfikujesz wskaźnik RRSO, oprocentowanie oraz całkowite koszty finansowania. To dobry sposób, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę pod względem warunków.

W ramach bankowego kredytu gotówkowego w Fines możesz pozyskać kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych na dowolnie wybrany cel. Całą przyznaną kwotę przez bank możesz spożytkować na zakup nowego sprzętu i wyposażenia do swojego biura. W ten sposób pokryjesz 100% kosztów przedsięwzięcia.

Jeśli zależy Ci na poprawieniu komfortu pracy oraz odciążeniu kręgosłupa, koniecznie zdecyduj się na szybką zmianę swojego domowego biura w prawdziwie ergonomiczne centrum zarządzania. Z kredytem gotówkowym zakup nowego sprzętu będzie przyjemny, a Ty nie będziesz martwić się o koszty. W przypadku zobowiązania na kilkadziesiąt tysięcy złotych możesz rozłożyć raty na 120 miesięcy i cieszyć się niskimi kosztami miesięcznymi.

0 0 oceny
 
Subscribe
Powiadom o
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments