Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Porady - Słownik finansowy

Infolinia

58 345 85 45

 • kredyt hipoteczny

  17 listopada 2022 Rekomendacja S – co to jest? Co oznacza dla kredytobiorców?

  Pierwsze zagadnienia dotyczące zmiany polityki kredytowej w Polsce, zostały wprowadzone w 2006 roku jako rekomendacja S. Nowelizacje ustawy rekomendacji S pojawiały się stopniowo w 2006, 2008, 2011, 2013, 2019, 2021 oraz w 2022 roku. Najnowsze rekomendacje dotyczące zmian rekomendacji S, pojawiły się w wyniku stale rosnącej inflacji oraz zwiększających się kosztów kredytowych, związanych ze wzrostem stóp procentowych w Polsce. Komisja Nadzoru Finansowego opracowała szereg zagadnień, które dotyczą m.in. sposobu liczenia zdolności kredytowej w przypadku osób ubiegających się o kredyty hipoteczne.

 • kobieta – aplikacja

  8 listopada 2022 Aplikacja Kontomatik – czym jest, jak działa i czy jest bezpieczna?

  Ubieganie się o pożyczki i kredyty przez internet jest w dzisiejszych czasach naprawdę proste. Większość formalności możesz załatwić nawet bez potrzeby wychodzenia z domu. Aplikacja Kontomatik to wygodne rozwiązanie, które pozwala na ekspresową i bezpieczną weryfikację tożsamości potencjalnego pożyczko- i kredytobiorcy. Sprawdzanie tożsamości przez internet przy pomocy aplikacji Kontomatik jest znacznie szybsze, aniżeli tradycyjne przelewy weryfikacyjne. Sprawdź, jak to działa w praktyce!

 • rodzina w łóżku – finanse

  1 października 2022 Poduszka finansowa – czym jest i jak ją zbudować?

  Dobrze zbudowana poduszka finansowa jest gwarantem bezpieczeństwa, a także komfortu psychicznego głowy rodziny i wszystkich jej członków. Chcesz dowiedzieć się, jakie są skuteczne sposoby budowania poduszki finansowej? Poniższy artykuł wyjaśni Ci wszystkie kwestie i pomoże rozpocząć odkładanie kapitału na tzw. czarną godzinę.

 • bik scoring

  12 września 2022 Na czym polega scoring kredytowy BIK?

  Scoring kredytowy BIK pozwala ocenić wiarygodność pod kątem prawdopodobieństwa spłaty przez wnioskującego o kredyt. Wpływ na jego wysokość ma m.in. terminowość spłat dotychczasowych zobowiązań, ale i korzystanie z niektórych produktów kredytowych. W niniejszym artykule wyjaśniamy, jakie czynniki mogą poprawić scoring BIK, co wpływa negatywnie na jego wynik, a także jakie ma to znaczenie przy wnioskowaniu o kredyt.

 • kalkulator

  16 sierpnia 2022 Prowizja za udzielenie kredytu – co to jest, ile wynosi?

  Prowizja to jeden z podstawowych kosztów kredytu zaraz obok oprocentowania. Jest ustalana przez bank i obliczana od kwoty udzielonego finansowania. Ile dokładnie wynosi prowizja za udzielenie kredytu i od czego zależy jej wysokość?

 • rrso – koszty kredytu

  8 sierpnia 2022 RRSO – czym jest, jak obliczyć i co warto o nim wiedzieć?

  Wiele osób podczas zaciągania nowych zobowiązań kredytowych nie wie, co tak naprawdę wpływa na całkowite kwoty finansowania oraz w jaki sposób wybierać najciekawsze na rynku oferty. Jeśli nie masz doświadczenia, możesz poprosić o pomoc specjalistów np. w placówkach Fines. Zanim jednak zaczniesz poszukiwania źródła finansowania dla siebie, koniecznie dowiedz się czym jest RRSO i w jaki sposób oblicza się ten wskaźnik.

 • wakacje kredytowe – wniosek

  2 sierpnia 2022 Karencja w spłacie kredytu. Kiedy warto skorzystać z wakacji kredytowych?

  Wiele osób w dzisiejszych czasach posiada na swoim koncie liczne zobowiązania finansowe w postaci kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, a także hipotecznych. W trakcie trwania umowy kredytu lub pożyczki mogą wydarzyć się różne sytuacje, które powodują problemy ze spłatą zobowiązania. Na szczęście banki przygotowały dla swoich klientów specjalne rozwiązania. To między innymi wakacje kredytowe pozwalające raz na jakiś czas zawiesić spłatę raty kredytu lub pożyczki. Oto kilka informacji odnośnie tego, jak działają bankowe wakacje kredytowe i czego dotyczą.

 • bik – czym jest

  21 lipca 2022 BIK (Biuro Informacji Kredytowej) – co to jest i jakie informacje zbiera?

  Biuro Informacji Kredytowej (BIK) to zbiór danych o klientach w obszarze kredytów i pożyczek – także pozabankowych. W BIK rejestrowana jest historia kredytowa, która ma istotne znaczenie w procesie kwalifikowania konsumenta do zaciągnięcia kredytu. Jak sprawdzić swoją ocenę (tzw. scoring kredytowy) w BIK i co na nią wpływa? Jak długo biuro przechowuje historię kredytową? Jak zwiększyć szanse na kredyt?

 • stopy procentowe a kredyt

  27 maja 2022 Czym są stopy procentowe? Jak wpływają na raty kredytu?

  W dzisiejszych czasach wiele osób żyje na tzw. kredyt. Nie każdy jest w stanie odłożyć odpowiednią sumę pieniędzy, aby zrealizować marzenia o kupnie samochodu lub własnej nieruchomości. W tym przypadku z pomocą przychodzą kredyty gotówkowe oraz hipoteczne. Pamiętaj jednak, że kredyty są mocno związane z pojęciem stóp procentowych. Dowiedz się o nich jak najwięcej, a koszty kredytu nigdy Cię nie zaskoczą.

 • oprocentowanie kredytu

  20 maja 2022 Oprocentowanie kredytu pod lupą

  Oprocentowanie kredytów w Polsce ustalane przez banki ma bezpośredni wpływ na to, jakie będą całkowite koszty finansowania. Niezależnie od tego, czy wybierasz kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny, zawsze licz się z tym, iż zapłacisz do banku należne odsetki wynikające z oprocentowania zobowiązania. Pamiętaj, że bank nie może ustalić poziomu oprocentowania wyżej, niżeli przewidują to narzucone przepisy prawa. Dowiedz się, co składa się na oprocentowanie kredytu i jak to działa w praktyce.