fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Porady - Słownik finansowy

Infolinia

58 345 85 45

 • Pośrednictwo kredytowe – najważniejsze informacje w pigułce

  2 lutego 2023 Pośrednictwo kredytowe – najważniejsze informacje w pigułce

  W Polsce pośrednikiem kredytowym może zostać praktycznie każdy, kto spełni podstawowe wymogi wynikające z ustawy o kredycie konsumenckim, a także kilka innych wymogów formalnych. Praca w tym zawodzie wymaga pełnego zaangażowania we współpracę z klientem, a także wiedzy z zakresu finansów, kredytów oraz aktualnie zmieniających się przepisów odnoszących się do działalności banków lub firm pożyczkowych.

 • krajowy rejestr dłużników – artukuł Fines

  20 stycznia 2023 Krajowy Rejestr Długów (KRD) – czym jest i kiedy można do niego trafić?

  W Polsce funkcjonuje wiele instytucji, które zajmują się gromadzeniem informacji na temat kredytobiorców, a także dłużników, którzy spóźniają się ze spłatą swoich zobowiązań. Wbrew pozorom, aby trafić do Krajowego Rejestru Długów, wystarczy że zalegasz, np. z płatnościami za czynsz – oczywiście na określoną kwotę. Sprawdź więcej informacji na temat KRD i dowiedz się, jak uniknąć negatywnego wpisu w rejestrze długów.

 • Jakie są rodzaje kredytów dla firm

  16 stycznia 2023 Jakie są rodzaje kredytów dla firm? Jak dokonać wyboru?

  Kredyt na firmę to ciekawa forma finansowania, która jest skierowana do przedsiębiorców. Warto wiedzieć, że tego typu produkty finansowe są dostępne zarówno dla dużych, międzynarodowych przedsiębiorców, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Banki stawiają jednak pewne wymogi odnośnie do tego, na jaki cel oraz w jakiej kwocie zostanie przyznany firmowy kredyt.

 • okres kredytowania

  8 grudnia 2022 Ile wynosi minimalny i maksymalny okres kredytowania?

  Chcesz zaciągnąć nowe zobowiązanie kredytowe, ale nie wiesz, jaki maksymalny okres spłaty jest dostępny w poszczególnych bankach? Na rynku jest dostępnych wiele ofert finansowania, które różnią się między sobą wieloma parametrami. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o podpisaniu umowy z bankiem, zawsze sprawdź, ile wynosi minimalny i maksymalny okres kredytowania dla danego typu zobowiązania.

 • kredyt hipoteczny

  17 listopada 2022 Rekomendacja S – co to jest? Co oznacza dla kredytobiorców?

  Pierwsze zagadnienia dotyczące zmiany polityki kredytowej w Polsce, zostały wprowadzone w 2006 roku jako rekomendacja S. Nowelizacje ustawy rekomendacji S pojawiały się stopniowo w 2006, 2008, 2011, 2013, 2019, 2021 oraz w 2022 roku. Najnowsze rekomendacje dotyczące zmian rekomendacji S, pojawiły się w wyniku stale rosnącej inflacji oraz zwiększających się kosztów kredytowych, związanych ze wzrostem stóp procentowych w Polsce. Komisja Nadzoru Finansowego opracowała szereg zagadnień, które dotyczą m.in. sposobu liczenia zdolności kredytowej w przypadku osób ubiegających się o kredyty hipoteczne.

 • kobieta – aplikacja

  8 listopada 2022 Aplikacja Kontomatik – czym jest, jak działa i czy jest bezpieczna?

  Ubieganie się o pożyczki i kredyty przez internet jest w dzisiejszych czasach naprawdę proste. Większość formalności możesz załatwić nawet bez potrzeby wychodzenia z domu. Aplikacja Kontomatik to wygodne rozwiązanie, które pozwala na ekspresową i bezpieczną weryfikację tożsamości potencjalnego pożyczko- i kredytobiorcy. Sprawdzanie tożsamości przez internet przy pomocy aplikacji Kontomatik jest znacznie szybsze, aniżeli tradycyjne przelewy weryfikacyjne. Sprawdź, jak to działa w praktyce!

 • rodzina w łóżku – finanse

  1 października 2022 Poduszka finansowa – czym jest i jak ją zbudować?

  Dobrze zbudowana poduszka finansowa jest gwarantem bezpieczeństwa, a także komfortu psychicznego głowy rodziny i wszystkich jej członków. Chcesz dowiedzieć się, jakie są skuteczne sposoby budowania poduszki finansowej? Poniższy artykuł wyjaśni Ci wszystkie kwestie i pomoże rozpocząć odkładanie kapitału na tzw. czarną godzinę.

 • bik scoring

  12 września 2022 Na czym polega scoring kredytowy BIK?

  Scoring kredytowy BIK pozwala ocenić wiarygodność pod kątem prawdopodobieństwa spłaty przez wnioskującego o kredyt. Wpływ na jego wysokość ma m.in. terminowość spłat dotychczasowych zobowiązań, ale i korzystanie z niektórych produktów kredytowych. W niniejszym artykule wyjaśniamy, jakie czynniki mogą poprawić scoring BIK, co wpływa negatywnie na jego wynik, a także jakie ma to znaczenie przy wnioskowaniu o kredyt.

 • kalkulator

  16 sierpnia 2022 Prowizja za udzielenie kredytu – co to jest, ile wynosi?

  Prowizja to jeden z podstawowych kosztów kredytu zaraz obok oprocentowania. Jest ustalana przez bank i obliczana od kwoty udzielonego finansowania. Ile dokładnie wynosi prowizja za udzielenie kredytu i od czego zależy jej wysokość?

 • rrso – koszty kredytu

  8 sierpnia 2022 RRSO – czym jest, jak obliczyć i co warto o nim wiedzieć?

  Wiele osób podczas zaciągania nowych zobowiązań kredytowych nie wie, co tak naprawdę wpływa na całkowite kwoty finansowania oraz w jaki sposób wybierać najciekawsze na rynku oferty. Jeśli nie masz doświadczenia, możesz poprosić o pomoc specjalistów np. w placówkach Fines. Zanim jednak zaczniesz poszukiwania źródła finansowania dla siebie, koniecznie dowiedz się czym jest RRSO i w jaki sposób oblicza się ten wskaźnik.