fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Porady - Poradnik eksperta kredytowego

Infolinia

58 345 85 45

 • Franczyzowa współpraca z Fines

  6 sierpnia 2023 Franczyzowa współpraca z Fines – zostań ekspertem kredytowym!

  Otwarcie własnego biura pośrednictwa kredytowego to spore wyzwanie, szczególnie jeśli wcześniejsze doświadczenia w branży były znikome. Bez odpowiedniej wiedzy, dawki szkoleń produktowych oraz zbudowanej bazy klientów rozkręcenie własnego biura kredytowego nie będzie takie proste. Na szczęście można wybrać alternatywną opcję, czyli współpracę franczyzową z Fines. Dowiedz się, jak zostać franczyzobiorcą, dlaczego warto i jakie są wymogi formalne dla agentów franczyzowych.

 • Interesuje Cię branża ubezpieczeniowa

  4 maja 2023 Interesuje Cię branża ubezpieczeniowa? Zostań jednym z ekspertów Fines i skorzystaj z dostępnych programów szkoleń

  Należysz do grupy osób, które coraz mocniej interesują się finansami, branżą kredytową i sektorem ubezpieczeń? Być może to Twoja szansa na zmianę kierunku rozwoju zawodowego! Możesz spróbować swoich sił jako ekspert Fines i proponować potencjalnym klientom ubezpieczenia w popularnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Sprawdź, jak nawiązać współpracę z Fines w tym zakresie i prowadzić własny biznes.

 • Kredyt z pośrednikiem czy to bezpieczne. Jak skorzystać z usług Fines

  7 kwietnia 2023 Kredyt z pośrednikiem – czy to bezpieczne? Jak skorzystać z usług Fines?

  Poszukiwanie ofert kredytów i pożyczek na własną rękę bywa kłopotliwe. Dlaczego? Otóż wymaga poświęcenia sporo wolnego czasu oraz znajomości, chociażby podstawowych zagadnień związanych z bankowością i finansami. Nie masz czasu na formalności i chcesz szybko podpisać korzystną umowę kredytu gotówkowego lub pożyczki bankowej? Wybierz się do placówki Fines i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa.

 • Darmowa pomoc kredytowa – poznaj oferty finansowania bez dodatkowych koszów z Fines

  16 marca 2023 Darmowa pomoc kredytowa – poznaj oferty finansowania bez dodatkowych kosztów z Fines!

  Chcesz mieć dostęp do wielu ofert kredytów, pożyczek i chwilówek w jednym miejscu? Wystarczy, że skorzystasz z pomocy biura kredytowego Fines. Ekspert kredytowy w wybranej placówce przedstawi Ci wszystkie dostępne opcje i pomoże wybrać tę najkorzystniejszą. Nie martw się o dodatkowe koszty i podpisz umowę kredytu lub pożyczki z pomocą Fines!

 • Nowe opony do samochodu na lato. Skąd wziąć pieniądze

  28 lutego 2023 Nowe opony do samochodu na lato – skąd wziąć pieniądze?

  Sezon letni zbliża się dużymi krokami. Dla kierowców samochodów oznacza to konieczność wymiany ogumienia na nowe, przystosowane do jazdy w innych warunkach drogowych, niż zimą. Nie masz jeszcze nowych opon letnich do swojego auta? A może brakuje Ci środków na taką inwestycję? Możesz skorzystać z ofert pożyczkodawców dostępnych w Fines!

 • Współpraca franczyzowa a pośrednictwo kredytowe. Czy to się opłaca

  23 lutego 2023 Współpraca franczyzowa a pośrednictwo kredytowe – czy to się opłaca?

  Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka nowych możliwości na rozwój zawodowy oraz zwiększenie swoich miesięcznych dochodów. Jeśli interesujesz się szeroko pojętą branżą finansową, możesz spróbować swoich sił jako pośrednik kredytowy. Dowiedz się więcej o współpracy franczyzowej z Fines i rozwijaj swoje umiejętności.

 • Poszerz swoje horyzonty i poczuj się jak pączek w maśle. Zostań ekspertem kredytowym Fines

  16 lutego 2023 Poszerz swoje horyzonty i poczuj się jak pączek w maśle – zostań ekspertem kredytowym Fines!

  Planujesz zmiany w swoim życiu i jednocześnie interesujesz się szeroko pojętymi finansami? Brakuje Ci pieniędzy, aby poczuć się jak prawdziwy pączek w maśle i żyć na wysokim poziomie? W takim razie pomyśl nad pracą jako pośrednik kredytowy w ramach współpracy franczyzowej z siecią Fines Operator Bankowy. To prawdziwa szansa, aby rozwinąć skrzydła, zwiększyć e dochody i zyskać pełną satysfakcję z realizowanej pracy zawodowej.

 • Pośrednictwo kredytowe – najważniejsze informacje w pigułce

  2 lutego 2023 Pośrednictwo kredytowe – najważniejsze informacje w pigułce

  W Polsce pośrednikiem kredytowym może zostać praktycznie każdy, kto spełni podstawowe wymogi wynikające z ustawy o kredycie konsumenckim, a także kilka innych wymogów formalnych. Praca w tym zawodzie wymaga pełnego zaangażowania we współpracę z klientem, a także wiedzy z zakresu finansów, kredytów oraz aktualnie zmieniających się przepisów odnoszących się do działalności banków lub firm pożyczkowych.

 • Zwrot podwyższonej marży kredytobiorcom czekającym na wpis do hipoteki

  5 stycznia 2023 Zwrot podwyższonej marży kredytobiorcom czekającym na wpis do hipoteki – komu przysługuje?

  Banki w Polsce już od wielu lat naliczały na rzecz kredytobiorców koszty dodatkowego ubezpieczenia tzw. pomostowego, które obowiązywało od uruchomienia kredytu aż do czasu zrealizowania wpisu hipoteki do ksiąg wieczystych przez sąd. Ze względu na długi czas oczekiwania na działania sądownictwa, kredytobiorcy byli dotychczas zobowiązani do płacenia wyższych rat kredytów hipotecznych nawet przez 2 lata. Dowiedz się więcej o tym, co zmienia ustawa podpisana przez prezydenta w sprawie zwrotu podwyższonej marży.

 • pieniądze na niespodziewane wydatki

  28 grudnia 2022 Jak obniżyć miesięczne raty kredytów i zyskać więcej gotówki na niespodziewane wydatki?

  Ograniczenie kosztów wynikających z miesięcznych zobowiązań kredytowych jest dość proste. Wystarczy, że poznasz kilka sposobów pozwalających na zmniejszenie raty lub nawet opcji odroczenia płatności, a zyskasz szansę na to, aby odłożyć dodatkową gotówkę na niespodziewane wydatki. Przeczytaj poniższy poradnik, a dowiesz się, jak najskuteczniej ograniczyć wydatki związane ze spłatą kredytów.