fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Porady - Podstawy finansów

Infolinia

58 345 85 45

 • Czy kredyt gotówkowy można spłacić wcześniej

  12 maja 2023 Czy kredyt gotówkowy można spłacić wcześniej?

  Wcześniejsza spłata kredytu gotówkowego jest możliwa, podobnie jak każdego innego zobowiązania finansowego. Ustawa o kredycie konsumenckim gwarantuje możliwość uregulowania zadłużenia przed czasem zakończenia umowy z bankiem lub firmą pożyczkową. Czy opłaca się wcześniej spłacić kredyt gotówkowy? Więcej na ten temat dowiesz się z tego poniższego artykułu.

 • Jaki kredyt gotówkowy wybrać

  9 maja 2023 Jaki kredyt gotówkowy wybrać?

  Banki komercyjne w Polsce proponują kredyty gotówkowe praktycznie każdemu, kto spełnia podstawowe warunki finansowania. Chcesz znaleźć najlepszą propozycję dla siebie, ale nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Sprawdź poniższy poradnik, a przeglądanie ofert kredytów gotówkowych nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Podpowiadamy, jaki kredyt gotówkowy wybrać dla siebie i dlaczego!

 • Interesuje Cię branża ubezpieczeniowa

  4 maja 2023 Interesuje Cię branża ubezpieczeniowa? Zostań jednym z ekspertów Fines i skorzystaj z dostępnych programów szkoleń

  Należysz do grupy osób, które coraz mocniej interesują się finansami, branżą kredytową i sektorem ubezpieczeń? Być może to Twoja szansa na zmianę kierunku rozwoju zawodowego! Możesz spróbować swoich sił jako ekspert Fines i proponować potencjalnym klientom ubezpieczenia w popularnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Sprawdź, jak nawiązać współpracę z Fines w tym zakresie i prowadzić własny biznes.

 • Martwisz się o dobro środowiska naturalnego

  2 maja 2023 Martwisz się o dobro środowiska naturalnego? Weź kredyt gotówkowy i zainwestuj w odnawialne źródła energii dla domu!

  Odnawialne źródła energii cieszą się coraz większą popularnością wśród właścicieli nieruchomości mieszkalnych. Zastanawiasz się, skąd tak duże zainteresowanie OZE? To proste! Inwestycja w panele fotowoltaiczne pozwala na uniezależnienie domu od publicznej sieci energetycznej. Dzięki temu rachunki za prąd są o wiele niższe lub praktycznie zerowe. Chcesz zainwestować w moduły PV dla domu, ale nie masz odpowiednich środków? Weź kredyt gotówkowy w Fines!

 • Nie masz doświadczenia w finansach. Wybierz się do placówki Fines i skorzystaj z pomocy eksperta kredytowego

  12 kwietnia 2023 Nie masz doświadczenia w finansach? Wybierz się do placówki Fines i skorzystaj z pomocy eksperta kredytowego!

  Szukasz oferty kredytu lub pożyczki, który nie będzie nadmiernym obciążeniem dla Twojego domowego budżetu? Skorzystaj ze wsparcia eksperta kredytowego Fines. W ten sposób zminimalizujesz swój stres i zwiększysz realne szanse na pozyskanie pozytywnej decyzji kredytowej. Dowiedz się więcej o tym, jak pracownik biura kredytowego może pomóc w poszukiwaniu idealnej oferty finansowania.

 • Kredyt z pośrednikiem czy to bezpieczne. Jak skorzystać z usług Fines

  7 kwietnia 2023 Kredyt z pośrednikiem – czy to bezpieczne? Jak skorzystać z usług Fines?

  Poszukiwanie ofert kredytów i pożyczek na własną rękę bywa kłopotliwe. Dlaczego? Otóż wymaga poświęcenia sporo wolnego czasu oraz znajomości, chociażby podstawowych zagadnień związanych z bankowością i finansami. Nie masz czasu na formalności i chcesz szybko podpisać korzystną umowę kredytu gotówkowego lub pożyczki bankowej? Wybierz się do placówki Fines i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa.

 • Weź pożyczkę ratalną i spraw przyjemność swojej ukochanej osobie

  28 marca 2023 Weź pożyczkę ratalną i spraw przyjemność swojej ukochanej osobie!

  Chcesz kupić prezent swojej drugiej połówce, ale nie wiesz, co będzie najlepszym wyborem? W pierwszej kolejności przeanalizuj potrzeby ukochanej osoby. To pozwoli Ci na zawężenie obszaru poszukiwań idealnego upominku. Pamiętaj, że miły gest to nie tylko rzeczy materialne, ale także np. wyjazd we dwoje do SPA lub w góry. Wszystko zależy od Twojego budżetu, który możesz nieco zwiększyć pożyczką pozabankową.

 • Chcesz stworzyć miejsce idealne do pracy i odpoczynku

  28 marca 2023 Chcesz stworzyć miejsce idealne do świętowania Światowego Dnia Drzemki w Pracy? Weź kredyt w Fines i zaaranżuj biuro dla siebie!

  Pracujesz z domu i od czasu do czasu potrzebujesz chwili odpoczynku? Odpowiednio zaaranżowane biuro to szansa na wykorzystanie swojego potencjału w 100%. Zakup ergonomicznego krzesła, biurka z automatycznie podwyższanym blatem oraz nowoczesnych akcesoriów ułatwiających pracę to często spory wydatek. Skąd wziąć pieniądze na ten cel? Możesz zdecydować się na kredyt gotówkowy w Fines!

 • Planujesz wiosenne porządki i niewielki remont nieruchomości Brakuje Ci środków Sprawdź kredyt gotówkowy w Fines

  14 marca 2023 Planujesz wiosenne porządki i niewielki remont nieruchomości? Brakuje Ci środków? Sprawdź kredyt gotówkowy w Fines!

  Potrzebujesz dodatkowych środków, aby uporządkować ogród, salon lub delikatnie odświeżyć wnętrze swojego domu? Wystarczy, że skontaktujesz się z ekspertem Fines i skorzystasz z oferty kredytu gotówkowego. To prawdopodobnie najlepszy sposób, aby pozyskać dodatkowe pieniądze i zrealizować swoje wiosenne plany.

 • Tydzień w Spa. Romantyczny wyjazd we dwoje z okazji dnia kobiet. Zapoznaj się z ofertami kredytów i pożyczek

  6 marca 2023 Tydzień w spa? Romantyczny wyjazd we dwoje z okazji Dnia Kobiet? Zapoznaj się z ofertami kredytów i pożyczek

  Dzień Kobiet tuż, tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na idealny prezent? Wyjątkowy tydzień w spa może być świetnym rozwiązaniem. Wystarczy, że sprawdzisz oferty popularnych hoteli ze spa w Polsce i za granicą i zarezerwujesz termin. Boisz się, że Twój budżet nie pozwoli Ci na zorganizowanie takiego wyjazdu? Przejrzyj oferty kredytów i pożyczek w Fines!