Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Porady - Podstawy finansów

Infolinia

58 345 85 45

 • inflacja polska

  4 listopada 2022 Inflacja w Polsce wyniosła 17,9% w październiku 2022. Co to oznacza dla Polaków i kredytobiorców?

  Już w poniedziałek 31 października Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane dotyczące inflacji w Polsce. Niestety wskaźniki nie napawają optymizmem, gdyż tempo wzrostu cen w październiku jest jeszcze większe w porównaniu do poprzednich miesięcy. Dla wszystkich Polaków oraz kredytobiorców wiąże się to z wieloma negatywnymi skutkami. Oprócz stale rosnących kosztów życia i dóbr konsumpcyjnych, wysoka inflacja może wymusić na RPP dalsze podwyżki stóp procentowych.

 • laptop – czyszczenie bik

  25 października 2022 Czyszczenie BIK – czy można wyczyścić złą historię kredytową?

  Czyszczenie BIK-u to kontrowersyjny temat, który budzi wiele wątpliwości. W większości przypadków nie jest możliwe modyfikowanie treści widniejących w BIK-u, szczególnie jeśli mówimy o niekorzystnych informacjach. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie ma takiej opcji. Zobacz, kiedy można wyczyścić BIK i jakich informacji to dotyczy.

 • laptop – bazy dlużników

  13 października 2022 Bazy dłużników: jak sprawdzić, czy jestem na liście BIK, BIG, KRD, ERIF lub innej?

  Publiczne rejestry dłużników funkcjonujące w Polsce pozwalają na weryfikację wiarygodności kredytobiorcy w celu oceny ryzyka udzielenia zobowiązania przez bank lub instytucję pozabankową. Zastanawiasz się, czy jesteś na liście w jednej z baz dłużników? Możesz to sprawdzić w prosty sposób i w wielu przypadkach za darmo. Dzięki temu dowiesz się, jak jest oceniana Twoja wiarygodność, a tym samym – jakie masz szanse na kredyt lub pożyczkę.

 • para – problem ze spłatą

  4 października 2022 Co robić, gdy masz problem ze spłatą kredytu? 8 wskazówek

  Problemy ze spłatą kredytów gotówkowych, hipotecznych oraz innych zobowiązań finansowych pojawiają się coraz częściej u wielu osób. Wynika to głównie ze względu na stale rosnące koszty życia oraz wzrost stóp procentowych wraz z szalejącą inflacją. Powodów, które generują problemy ze spłatą zobowiązań może być wiele. Warto dowiedzieć się, w jaki sposób można odciążyć swój domowy budżet i wyjść obronną ręką z problemów ze spłatą kredytów i pożyczek. Poznaj 8 najskuteczniejszych wskazówek, które pomogą Ci rozwiązać problemy finansowe.

 • rodzina w łóżku – finanse

  1 października 2022 Poduszka finansowa – czym jest i jak ją zbudować?

  Dobrze zbudowana poduszka finansowa jest gwarantem bezpieczeństwa, a także komfortu psychicznego głowy rodziny i wszystkich jej członków. Chcesz dowiedzieć się, jakie są skuteczne sposoby budowania poduszki finansowej? Poniższy artykuł wyjaśni Ci wszystkie kwestie i pomoże rozpocząć odkładanie kapitału na tzw. czarną godzinę.

 • oszczedzanie skarbonka

  16 września 2022 Jak oszczędzać w dobie inflacji? 8 skutecznych porad

  Od wielu miesięcy inflacja w Polsce rośnie, osiągając najwyższy od 20 lat poziom. Czy w tej sytuacji oszczędzanie ma sens? A jeśli ma, to w jaki sposób można oszczędzać i gdzie najlepiej lokować pieniądze? Poniżej znajdziesz kilka porad, które pomogą Ci oszczędzić w dobie inflacji i mądrze rozdysponować środki.

 • myslenie – komputer

  5 września 2022 Raty równe czy malejące – co się bardziej opłaca przy kredytach?

  O wysokości kosztów kredytu i samej raty decyduje nie tylko oprocentowanie nominalne, prowizja, RRSO czy kwota finansowania. Równie ważne znaczenie dla opłacalności ma wybór sposobu spłaty rat, czyli decyzja pomiędzy ratami równymi a malejącymi. Sprawdzamy, czym charakteryzują się oba rodzaje rat i które z nich są bardziej opłacalne dla kredytobiorcy.

 • konsolidacja – puzzle

  24 sierpnia 2022 Kredyt konsolidacyjny – wady i zalety

  Kredyt konsolidacyjny kusi możliwością obniżenia raty, uzyskaniem lepszej płynności finansowej oraz posiadaniem jednego terminu płatności. Nie jest jednak pozbawiony wad. Zanim zdecydujesz się na konsolidację swoich zobowiązań, sprawdź, jakie są plusy i minusy takiego rozwiązania.

 • rrso – koszty kredytu

  8 sierpnia 2022 RRSO – czym jest, jak obliczyć i co warto o nim wiedzieć?

  Wiele osób podczas zaciągania nowych zobowiązań kredytowych nie wie, co tak naprawdę wpływa na całkowite kwoty finansowania oraz w jaki sposób wybierać najciekawsze na rynku oferty. Jeśli nie masz doświadczenia, możesz poprosić o pomoc specjalistów np. w placówkach Fines. Zanim jednak zaczniesz poszukiwania źródła finansowania dla siebie, koniecznie dowiedz się czym jest RRSO i w jaki sposób oblicza się ten wskaźnik.

 • stopy procentowe – wzrost

  10 czerwca 2022 Dlaczego stopy procentowe rosną? Jakie są prognozy ekspertów? Aktualizacja listopad 2022

  8 czerwca odbyło się kolejne posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. To właśnie wtedy RPP zdecydowała się na kolejną sporą podwyżkę stopy procentowej aż o 0,75 pp. Na tę chwilę główna stopa NBP wynosi więc 6%. Według ekonomistów kolejne podwyżki w miesiącach wakacyjnych są wręcz nieuniknione. Konsekwencją decyzji RPP o podniesieniu stóp procentowych jest także wzrost stawki WIBOR(R), która przekłada się bezpośrednio na wysokość rat kredytów gotówkowych oraz hipotecznych zaciągniętych na zmiennej stopie oprocentowania. Sprawdź, co czeka kredytobiorców i resztę społeczeństwa według ekonomistów w kraju oraz jak podniesienie stawki bazowej oprocentowania przez RPP wpłynęło na życie kredytobiorców.