Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Infolinia

58 345 85 45

 • mężczyzna przy biurku – kredyty

  23 listopada 2022 Kredyt gotówkowy bez wiedzy małżonka – jaką maksymalną kwotę można uzyskać?

  W związku małżeńskim większość zobowiązań kredytowych jest zaciągana wspólnie przez dwie osoby. Są jednak pewne rozwiązania, pozwalające się na delikatnie uniezależnienie od drugiej połówki. Kredyt bez wiedzy współmałżonka jest możliwy tylko do określonej kwoty, którą każda instytucja finansowa ustala indywidualnie. Obecnie na rynku znajdziesz wiele ofert finansowania bez wiedzy współmałżonka, zarówno bankowych, jak i pozabankowych. Sprawdź, jak związek małżeński wpływa na kwestie udzielania kredytów przez banki i jaką maksymalną kwotę otrzymasz bez wiedzy drugiej połówki.

 • kredyt hipoteczny

  17 listopada 2022 Rekomendacja S – co to jest? Co oznacza dla kredytobiorców?

  Pierwsze zagadnienia dotyczące zmiany polityki kredytowej w Polsce, zostały wprowadzone w 2006 roku jako rekomendacja S. Nowelizacje ustawy rekomendacji S pojawiały się stopniowo w 2006, 2008, 2011, 2013, 2019, 2021 oraz w 2022 roku. Najnowsze rekomendacje dotyczące zmian rekomendacji S, pojawiły się w wyniku stale rosnącej inflacji oraz zwiększających się kosztów kredytowych, związanych ze wzrostem stóp procentowych w Polsce. Komisja Nadzoru Finansowego opracowała szereg zagadnień, które dotyczą m.in. sposobu liczenia zdolności kredytowej w przypadku osób ubiegających się o kredyty hipoteczne.

 • mity

  14 listopada 2022 7 najczęściej spotykanych mitów na temat kredytów!

  Kredyty, zarówno hipoteczne, jak i gotówkowe, są dla wielu osób jedyną szansą na własne mieszkanie czy realizację innego, ważnego celu – np. przeprowadzenia remontu, zakupu potrzebnego sprzętu AGD czy opłacenia rodzinnych wakacji. Niestety wciąż narasta wiele mitów na ich temat, przez co mnóstwo osób nawet nie próbuje wnioskować o takie finansowanie, obawiając się z góry, że kredyt jest nieopłacalny w ich przypadku lub nawet niemożliwy. Pora rozprawić się ze szkodliwymi mitami. Co nie jest prawdą na temat kredytów? Sprawdź!

 • dom oszczędzanie

  10 listopada 2022 Jak uzbierać na wkład własny? 8 najlepszych sposobów!

  Posiadanie wkładu własnego na etapie wnioskowania o kredyt hipoteczny jest wręcz niezbędne. Jeśli chcesz otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu finansowania w banku – zadbaj o to, aby uzbierać co najmniej 10-20% wartości nieruchomości. W przeciwnym razie banki już na wstępie odrzucają wnioski kredytowe. Zależnie od wartości inwestycji, wkład własny powinien wynosić nawet do kilkuset tysięcy złotych. Oczywiście im będzie większy, tym lepiej dla przyszłego kredytobiorcy.

 • kobieta – aplikacja

  8 listopada 2022 Aplikacja Kontomatik – czym jest, jak działa i czy jest bezpieczna?

  Ubieganie się o pożyczki i kredyty przez internet jest w dzisiejszych czasach naprawdę proste. Większość formalności możesz załatwić nawet bez potrzeby wychodzenia z domu. Aplikacja Kontomatik to wygodne rozwiązanie, które pozwala na ekspresową i bezpieczną weryfikację tożsamości potencjalnego pożyczko- i kredytobiorcy. Sprawdzanie tożsamości przez internet przy pomocy aplikacji Kontomatik jest znacznie szybsze, aniżeli tradycyjne przelewy weryfikacyjne. Sprawdź, jak to działa w praktyce!

 • inflacja polska

  4 listopada 2022 Inflacja w Polsce wyniosła 17,9% w październiku 2022. Co to oznacza dla Polaków i kredytobiorców?

  Już w poniedziałek 31 października Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowsze dane dotyczące inflacji w Polsce. Niestety wskaźniki nie napawają optymizmem, gdyż tempo wzrostu cen w październiku jest jeszcze większe w porównaniu do poprzednich miesięcy. Dla wszystkich Polaków oraz kredytobiorców wiąże się to z wieloma negatywnymi skutkami. Oprócz stale rosnących kosztów życia i dóbr konsumpcyjnych, wysoka inflacja może wymusić na RPP dalsze podwyżki stóp procentowych.

 • mężczyzna – opóżnienie w spłacie

  2 listopada 2022 Opóźnienie w spłacie kredytu – jakie mogą być konsekwencje?

  Brak regularnej spłaty kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub nawet hipotecznego niesie ze sobą wiele przykrych konsekwencji. Niestety, ale wszelkie opóźnienia w płatnościach rat zobowiązań wobec banków skutkują pojawieniem się negatywnego wpisu w historii kredytowej BIK. To jednak niejedyny problem, na jaki są narażeni nieterminowi kredytobiorcy. Co może się stać, jeśli przestaniesz spłacać swoje zobowiązanie kredytowe? A może chcesz uniknąć zadłużenia? Sprawdź najważniejsze informacje!

 • laptop – czyszczenie bik

  25 października 2022 Czyszczenie BIK – czy można wyczyścić złą historię kredytową?

  Czyszczenie BIK-u to kontrowersyjny temat, który budzi wiele wątpliwości. W większości przypadków nie jest możliwe modyfikowanie treści widniejących w BIK-u, szczególnie jeśli mówimy o niekorzystnych informacjach. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie ma takiej opcji. Zobacz, kiedy można wyczyścić BIK i jakich informacji to dotyczy.

 • rodzina – mieszkanie bez wkładu

  20 października 2022 Program Mieszkanie bez wkładu własnego – kto z niego skorzysta i czy warto?

  Stale rosnąca inflacja, koszty życia oraz ciągłe podwyżki stóp procentowych spowodowały, że coraz mniej osób jest w stanie pozwolić sobie na nowy kredyt hipoteczny. Rząd wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obywateli, wdrożył w życie nowy program – mieszkanie bez wkładu własnego. Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego o tym, jakie warunki trzeba spełnić oraz jak złożyć wniosek o rządowe wsparcie.

 • konsolidacja puzzle

  17 października 2022 Konsolidacja kredytu – czy to dobre rozwiązanie w czasie rosnącej inflacji i wysokich stóp procentowych?

  Sytuacja gospodarcza w Polsce w ostatnich miesiącach stale się zmienia – niestety w nieodpowiednim kierunku. Ciągłe podnoszenie stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej oraz nieudolna walka z rosnącą inflacją to główne powody, przez które liczne grono kredytobiorców popada w długi. Są jednak sposoby, które pozwalają nieco zmniejszyć wysokość miesięcznych wydatków na raty wierzytelności. Jeden z nich to kredyt konsolidacyjny.