fbpx

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Infolinia

58 345 85 45

 • Darmowa pomoc kredytowa – poznaj oferty finansowania bez dodatkowych koszów z Fines

  16 marca 2023 Darmowa pomoc kredytowa – poznaj oferty finansowania bez dodatkowych kosztów z Fines!

  Chcesz mieć dostęp do wielu ofert kredytów, pożyczek i chwilówek w jednym miejscu? Wystarczy, że skorzystasz z pomocy biura kredytowego Fines. Ekspert kredytowy w wybranej placówce przedstawi Ci wszystkie dostępne opcje i pomoże wybrać tę najkorzystniejszą. Nie martw się o dodatkowe koszty i podpisz umowę kredytu lub pożyczki z pomocą Fines!

 • Planujesz wiosenne porządki i niewielki remont nieruchomości Brakuje Ci środków Sprawdź kredyt gotówkowy w Fines

  14 marca 2023 Planujesz wiosenne porządki i niewielki remont nieruchomości? Brakuje Ci środków? Sprawdź kredyt gotówkowy w Fines!

  Potrzebujesz dodatkowych środków, aby uporządkować ogród, salon lub delikatnie odświeżyć wnętrze swojego domu? Wystarczy, że skontaktujesz się z ekspertem Fines i skorzystasz z oferty kredytu gotówkowego. To prawdopodobnie najlepszy sposób, aby pozyskać dodatkowe pieniądze i zrealizować swoje wiosenne plany.

 • Najlepsze oferty kredytów i pożyczek w jednym miejscu – biuro kredytowe Fines

  14 marca 2023 Najlepsze oferty kredytów i pożyczek w jednym miejscu – biuro kredytowe Fines

  Poszukiwanie ofert kredytów i pożyczek wcale nie jest takie proste. Obecnie na rynku działa wiele banków i firm pożyczkowych, które kuszą potencjalnych klientów atrakcyjnymi warunkami finansowania. Zastanawiasz się, jak wybrać najlepszą ofertę kredytu lub pożyczki i podpisać korzystną umowę? Sprawdź, jak działa biuro kredytowe Fines i skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego eksperta!

 • Tydzień w Spa. Romantyczny wyjazd we dwoje z okazji dnia kobiet. Zapoznaj się z ofertami kredytów i pożyczek

  6 marca 2023 Tydzień w spa? Romantyczny wyjazd we dwoje z okazji Dnia Kobiet? Zapoznaj się z ofertami kredytów i pożyczek

  Dzień Kobiet tuż, tuż, a Ty wciąż nie masz pomysłu na idealny prezent? Wyjątkowy tydzień w spa może być świetnym rozwiązaniem. Wystarczy, że sprawdzisz oferty popularnych hoteli ze spa w Polsce i za granicą i zarezerwujesz termin. Boisz się, że Twój budżet nie pozwoli Ci na zorganizowanie takiego wyjazdu? Przejrzyj oferty kredytów i pożyczek w Fines!

 • Nowe opony do samochodu na lato. Skąd wziąć pieniądze

  28 lutego 2023 Nowe opony do samochodu na lato – skąd wziąć pieniądze?

  Sezon letni zbliża się dużymi krokami. Dla kierowców samochodów oznacza to konieczność wymiany ogumienia na nowe, przystosowane do jazdy w innych warunkach drogowych, niż zimą. Nie masz jeszcze nowych opon letnich do swojego auta? A może brakuje Ci środków na taką inwestycję? Możesz skorzystać z ofert pożyczkodawców dostępnych w Fines!

 • Współpraca franczyzowa a pośrednictwo kredytowe. Czy to się opłaca

  23 lutego 2023 Współpraca franczyzowa a pośrednictwo kredytowe – czy to się opłaca?

  Wiele osób w dzisiejszych czasach szuka nowych możliwości na rozwój zawodowy oraz zwiększenie swoich miesięcznych dochodów. Jeśli interesujesz się szeroko pojętą branżą finansową, możesz spróbować swoich sił jako pośrednik kredytowy. Dowiedz się więcej o współpracy franczyzowej z Fines i rozwijaj swoje umiejętności.

 • Poszerz swoje horyzonty i poczuj się jak pączek w maśle. Zostań ekspertem kredytowym Fines

  16 lutego 2023 Poszerz swoje horyzonty i poczuj się jak pączek w maśle – zostań ekspertem kredytowym Fines!

  Planujesz zmiany w swoim życiu i jednocześnie interesujesz się szeroko pojętymi finansami? Brakuje Ci pieniędzy, aby poczuć się jak prawdziwy pączek w maśle i żyć na wysokim poziomie? W takim razie pomyśl nad pracą jako pośrednik kredytowy w ramach współpracy franczyzowej z siecią Fines Operator Bankowy. To prawdziwa szansa, aby rozwinąć skrzydła, zwiększyć e dochody i zyskać pełną satysfakcję z realizowanej pracy zawodowej.

 • Wydatki spadły na ciebie niczym lawina. Sprawdź kredyty gotówkowe w Fines

  15 lutego 2023 Wydatki spadły na Ciebie niczym lawina? Sprawdź kredyty gotówkowe w Fines!

  Stale rosnące koszty życia mocno obciążają domowy budżet, który niestety nie jest z gumy. Szukasz jak najkorzystniejszego sposobu na wyjście z trudnej sytuacji? Jeśli potrzebujesz większej sumy pieniędzy na dowolny cel, sprawdź oferty kredytów gotówkowych w Fines!

 • Gdzie wziąć kredyt u pośrednika czy bezpośrednio w banku

  7 lutego 2023 Gdzie wziąć kredyt – u pośrednika czy bezpośrednio w banku?

  Przed zaciągnięciem jakiegokolwiek zobowiązania finansowego – zarówno kredytu gotówkowego, jak i hipotecznego, warto zastanowić się, z czyjej pomocy skorzystać. Kredytobiorcy mają do dyspozycji zarówno doradców bezpośrednio w bankach, jak i zewnętrznych ekspertów kredytowych, którzy mogą porównać wiele ofert banków z minimum formalności. Pośpiech w przypadku zaciągania nowych zobowiązań nie jest wskazany, dlatego warto dowiedzieć się, co jest korzystniejszym dla Ciebie rozwiązaniem.

 • Pośrednictwo kredytowe – najważniejsze informacje w pigułce

  2 lutego 2023 Pośrednictwo kredytowe – najważniejsze informacje w pigułce

  W Polsce pośrednikiem kredytowym może zostać praktycznie każdy, kto spełni podstawowe wymogi wynikające z ustawy o kredycie konsumenckim, a także kilka innych wymogów formalnych. Praca w tym zawodzie wymaga pełnego zaangażowania we współpracę z klientem, a także wiedzy z zakresu finansów, kredytów oraz aktualnie zmieniających się przepisów odnoszących się do działalności banków lub firm pożyczkowych.