Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Podsumowanie XIII Kongresu Consumer Finance

Infolinia

58 345 85 45

W dniach 7-8 grudnia w Warszawie odbył się coroczny Kongres Consumer Finance.

W dwudniowym spotkaniu wzięło udział wielu przedstawicieli banków, firm pożyczkowych i technologicznych oraz niezależni eksperci i analitycy.

Fines SA był jednym z głównych Partnerów tego wydarzenia oraz gospodarzem debaty:

Consumer finance 2020: prognozować czy poczekać?

GAB_KCF_2017 29

Zachęcamy Państwa do obejrzenia wywiadu, jakiego udzielił Krzysztof Opaliński – Przewodniczący Rady Nadzorczej Fines SA dla Centrum Prasowego PAP:

 

Szczegóły dotyczące wydarzenia na stronie:

http://centrumprasowe.pap.pl/cp/pl/news/info/110781,,dobra-koniunktura-i-dobre-perspektywy-na-rynku-consumer-finance-w-polsce-(centrum-prasowe)

http://kcf.projektekf.pl/