Kredyty, pożyczki i konsolidacja w Zduńskiej Woli | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Zduńska Wola ul.Kilińskiego 1B

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

Interesuje Cię konkretna kwota?
2000
100
250 000

(lub więcej)

Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

*  Pola wymagane

Lokalne Centrum Finansowe

Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

17 LAT NA RYNKU

PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

1000OSÓB DZIENNIE
KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

Dane kontaktowe

Fines Zduńska Wola

Adres

Kilińskiego 1B

98-220 Zduńska Wola

Godziny otwarcia

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krok po kroku

Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

kontakt
KROK 1
Kontakt z biurem Fines
Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
dokumenty
KROK 2
Złożenie dokumentów
Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
wniosek-2
KROK 3
Składanie wniosków
Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
oferta
KROK 4
wybór oferty
Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
pieniadze
KROK 5
wypłata PIENIĘDZY
Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

Punkt kredytowy Fines w Zduńskiej Woli należy do ogólnopolskiej sieci biur kredytowych z wieloletnim doświadczeniem. To przekłada się także na szeroką ofertę kredytów oraz pożyczek od wielu popularnych instytucji finansowych na terenie Polski. Mieszkańcy Zduńskiej Woli mogą za darmo korzystać z pomocy specjalistów w biurze kredytowym, które dostępne jest zarówno dla klientów poszukujących kredytów konsumenckich, jak i firmowych czy nawet rolniczych.

Sama konsolidacja kredytów z pomocą eksperta Fines Zduńska Wola przebiega dość bezproblemowo. Wystarczy przedstawić swoje aktualne zobowiązania pracownikowi biura, poczekać na przeanalizowanie ofert oraz wybrać tę najlepiej dopasowaną do własnych potrzeb. Na etapie składania wniosku o udzielenie takiej formy finansowania, konieczne będzie dostarczenie dokumentów dochodowych, wyciągów z konta bankowego oraz danych dotyczących konsolidowanych kredytów.

Porównanie ofert kredytów i pożyczek w Zduńskiej Woli

Na terenie Zduńskiej Woli działa wiele firm pożyczkowych oraz banków, których oferty są przedstawiane przez pracowników biura Fines Operator Bankowy. To właśnie w tym miejscu można otrzymać rzetelną pomoc nie tylko z zakresu porównywania propozycji finansowania, ale także:

 • Obliczania zdolności kredytowej
 • Przeprowadzania przez całą procedurę kredytową
 • Pomocy w dopełnieniu formalności kredytowych.

Warto też wiedzieć, że specjaliści Fines odpowiadają na liczne pytania związane ze zdolnością oraz historią kredytową w BIK. Potencjalni kredyto- i pożyczkobiorcy mogą liczyć na dodatkowe informacje na temat tego, jak poprawić swoje możliwości finansowe np. wyszukać oferty, które akceptują szeroką paletę źródeł dochodów takich, jak:

 • Umowa o pracę
 • Umowa zlecenie
 • Umowa o dzieło
 • Własna działalność gospodarcza
  Renta/emerytura.

Oczywiście w zależności od posiadanej umowy, okresu jej trwania oraz wysokości osiąganych dochodów zdolność kredytowa będzie różna. Im większe zarobki, tym większa szansa na zdobycie finansowania nawet w postaci kredytu konsumenckiego na kwotę 200 000 złotych.

Jakie oferty kredytów i pożyczek warto wybrać w Zduńskiej Woli?

W placówce Fines Zduńska Wola dostępne są wszystkie najpopularniejsze formy finansowania takie, jak:

Na etapie wyszukiwania ofert przez ekspertów Fines warto też zauważyć, jakie instytucje finansowe przedstawiają swoje warunki. Niektóre banki i firmy pożyczkowe uwzględniane w ramach współpracy z Fines, to:

 • Bank Pocztowy
 • Nest Bank
 • SuperGrosz
 • Takto
 • Smartney

Oczywiście w zależności od wybranej instytucji warunki finansowania zawsze będą się różnić między sobą. Aby mieć pewność, że dana oferta jest najlepszą z możliwych, warto poprosić eksperta o analizę oraz wskazanie istotnych czynników wpływających na jej atrakcyjność.

Czy warto korzystać z pomocy Fines w Zduńskiej Woli?

Jest wiele powodów, dla jakich mieszkańcy Zduńskiej Woli powinni zastanowić się nad opcją współpracy ze specjalistami biura kredytowego Fines. To głównie oszczędność cennego czasu, pieniędzy oraz stresu związanego z dopełnieniem formalności kredytowych. W trakcie wizyty kredyto- i pożyczkobiorcy dowiadują się wszystkiego na temat wybranych ofert, a także otrzymują szansę na wybór rat równych lub malejących jeśli chodzi o kredyty konsumenckie lub hipoteczne.

0 0 oceny
 
guest
Twoja ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Aktualności