Oferty kredytów i pożyczek w Zabrzu – jakie wybrać? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Zabrze ul.Plac Kroczka 5

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Fines Zabrze

  Adres

  Plac Kroczka 5

  41-807 Zabrze

  Godziny otwarcia

  pn. - pt. 10.00 – 17.00

  Kontakt

  Tel.: 603 862 976

  Tel.: 887 661 357

  E-mail: zabrze@operatorbankowy.pl

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Zabrze jest niewielką miejscowością, gdzie wielu mieszkańców nie do końca ma świadomość tego, jakie warto wybierać oferty finansowania w dzisiejszych czasach. Specjaliści biura Fines podpowiadają, jaka propozycja kredytu i pożyczki jest odpowiednia oraz selekcjonują oferty tak, aby dopasować je idealnie do potrzeb potencjalnych pożyczko- i kredytobiorców. Propozycje finansowania dostępne na miejscu to głównie:

  Warto też nadmienić, że eksperci Fines w Zabrzu proponują rozwiązania związane z finansowaniem instalacji fotowoltaicznych oraz ubezpieczeniami osobistymi, podróżnymi, a nawet samochodowymi. Te oferty pochodzą tylko od zweryfikowanych towarzystw ubezpieczeniowych na terenie kraju. Na spotkaniu z pracownikiem biura kredytowego Fines Operator Bankowy można dowiedzieć się wszystkich szczegółów odnośnie wybranej oferty, a także poprosić o wstępne obliczenie zdolności kredytowej. To wszystko można zrealizować za darmo, a więc nie ma ryzyka wystąpienia żadnych ukrytych kosztów.

  Instytucje, które udzielają pożyczek/kredytów w Zabrzu

  Obecnie na terenie Zabrza i wielu innych miast w Polsce można zaciągnąć kredyt lub pożyczkę od wielu popularnych firm pożyczkowych oraz banków. Jeśli chodzi o Zabrze, specjaliści Fines proponują rozwiązania finansowe od takich instytucji, jak:

  • Alior Bank
  • Nest Bank
  • Bank Pocztowy
  • Hapipożyczki
  • Kredyt OK
  • Smartney

  Spotkanie z pracownikiem biura kredytowego to nie tylko szansa na zapoznanie się ofertami finansowania od różnych instytucji w jednym miejscu. Decydując się na taką współpracę jako mieszkaniec Zabrza, można też zyskać kompleksowe doradztwo i odpowiedzi na pytania w zakresie tego, jak poprawić swoją zdolność kredytową lub negatywną historię w BIK. Warto też dodać, że wykwalifikowani specjaliści kredytowi pomagają w dopełnieniu formalności kredytowych oraz wyjaśniają, jakie są warunki udzielenia pożyczki/kredytu przez daną instytucję. Najczęściej stosowane wymogi to:

  • Ukończone co najmniej 18 lub 21 lat
  • Obywatelstwo polskie
  • Stałe źródło dochodu
  • Pozytywna historia kredytowa.

  Na podstawie tych informacji o kredyto- i pożyczkobiorcy konkretne instytucje podejmują wstępną decyzję, czy udzielić zobowiązania danej osobie. Eksperci Fines w razie potrzeby informują o konieczności dostarczenia dodatkowej dokumentacji dochodowej np. w przypadku kredytów gotówkowych na wysokie kwoty.

  W jakim celu można wziąć kredyt lub pożyczkę w Zabrzu?

  Jeśli chodzi o cel zaciągnięcia dodatkowego zobowiązania – ten może być dowolny w większości przypadków. Różnicą jest jednak kredyt hipoteczny (na określone cele mieszkaniowe) oraz firmowy (na prowadzenie działalności lub jej rozwój). Wszelkie kredyty konsumenckie oraz pożyczki pozabankowe są udzielane bez ściśle określonego celu, a więc pozyskane środki można przeznaczyć na:

  • Bieżące wydatki
  • Wakacje dla całej rodziny
  • Remont domu lub mieszkania
  • Zakup nowego samochodu.

  Na etapie składania wniosku banki ani firmy pożyczkowe nie wymagają podawania powodów chęci pozyskania dodatkowej gotówki. Wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków, poprawnie uzupełnić wniosek i ostatecznie podpisać umowę pożyczki lub kredytu. To wszystko, co trzeba zrobić z pomocą pracownika placówki Fines w Zabrzu, aby cieszyć się z dodatkowych środków na koncie bankowym.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności