Jaki kredyt lub pożyczkę wybrać na terenie Wolsztyna? | Fines

Złóż wniosek bez wychodzenia z domu.

Jeśli poszukujesz dodatkowej gotówki a nie możesz odwiedzić naszego biura,
serdecznie zachęcamy do złożenia wniosku przez Internet.

Kliknij przycisk złóż wniosek przy interesującej Cię ofercie.

Produkt
Kwoty
Akceptowane źródła dochodu
RRSO
Produkt
Kwoty
od 800 zł
do 20 000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • Umowa o pracę/zlecenie/o dzieło,
 • Emerytura/Renta/ Zasiłek przedemerytalny
 • Działalność/ gospodarcza/Kontrakt/Gospodarstwo rolne
 • Inne
RRSO
77,12%
Produkt
Kwoty
do 3000 zł
Akceptowane źródła dochodu
 • umowa o pracę/ umowa zlecenie/ o dzieło/ kontrakt
 • Renta/ emerytura/ zasiłek przedemerytalny
 • zasiłek
 • gospodarstwo rolne
 • działalność gospodarcza
 • 500 +
 • Alimenty
 • inne
RRSO
144,00%

Fines Wolsztyn ul.Kościelna 4 

Wiele ofert w jednym miejscu

Porównamy dla Ciebie kredyty i pożyczki od wiodących banków oraz instytucji finansowych i pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Z nami oszczędzisz czas i pieniądze.

Bezpłatne doradztwo kredytowe

Nasze wsparcie jest całkowicie bezpłatne. Możesz liczyć na sprawdzenie zdolności kredytowej, dobór oferty i pomoc w formalnościach. Przyspieszymy również proces decyzyjny i pomożemy w negocjacjach warunków umowy kredytowej.

Minimum formalności

Z nami nie musisz martwić się formalnościami i zawiłymi procedurami kredytowymi – wszystko możesz powierzyć naszym ekspertom, którzy zadbają o dobro Twoich interesów.

Kredyty i pożyczki bez wychodzenia z domu

To Ty wybierasz, czy wolisz odwiedzić nasze biuro kredytowe, skorzystać z procesu hybrydowego czy uzyskać finansowanie 100% online. W każdym wypadku zapewnimy Ci pełne wsparcie.

Wypełnij formularz

  Interesuje Cię konkretna kwota?
  2000
  100
  250 000

  (lub więcej)

  Informacja o administratorze danych osobowych i przetwarzaniu danych podanych w niniejszym zapytaniu o ofertę kredytową – Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fines S.A. z siedzibą w Sopocie informacji i ofert handlowych dotyczących produktów i usług własnych Fines S.A., wybierając jako formę kontaktu:

  Lokalne Centrum Finansowe

  Fines Operator Bankowy to sieć lokalnych centrów finansowych, w których możesz porównać ofertę kredytową 8 Banków i 20 firm pożyczkowych.

  W naszej placówce znajdziesz takie produkty finansowe jak: kredyty gotówkowe i konsolidacyjne na dowolny cel, pożyczki wieloratalne, leasingi, a także oferty kredytów dla firm, rolników oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

  17 LAT NA RYNKU

  PRAWIE 120 PLACÓWEK W POLSCE

  1000OSÓB DZIENNIE
  KORZYSTA Z NASZYCH USŁUG

  Dane kontaktowe

  Adres

  Kościelna 4 

  64-200 Wolsztyn

  Godziny otwarcia

  9:00 - 17:00

  Kontakt

  Tel.: 660-699-829

  Krok po kroku

  Zastanawiasz się jak dostać kredyt lub pożyczkę? Z Fines cały proces stanie się prostszy!

  Niezależnie od tego, czy interesujesz się kredytem gotówkowym na 100 000 zł, czy interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, konsultanci w naszym biurze sprawdzą i przygotują dla Ciebie najlepsze dostępne oferty.

  kontakt
  KROK 1
  Kontakt z biurem Fines
  Wyślij formularz, zadzwoń lub odwiedź naszą placówkę.
  dokumenty
  KROK 2
  Złożenie dokumentów
  Gdy poznamy Twoje potrzeby podamy dokładną listę dokumentów, które będą nam potrzebne przy składaniu wniosków.
  wniosek-2
  KROK 3
  Składanie wniosków
  Wysyłamy odpowiednie zapytania do wybranych instytucji.
  oferta
  KROK 4
  wybór oferty
  Podczas wizyty porównujemy kilka ofert spełniających Twoje potrzeby.
  pieniadze
  KROK 5
  wypłata PIENIĘDZY
  Po podpisaniu umowy wybierasz formę wypłacenia kredytu lub pożyczki: wpłatę na konto lub wypłatę na poczcie.

  Wybór odpowiedniej formy finansowania dopasowanej do własnych potrzeb to kluczowa kwestia, która wpływa na późniejsze zadowolenie kredyto- i pożyczkobiorców, a także na możliwość bezproblemowej spłaty zobowiązania. Aby zaciągnąć jak najkorzystniejszą pod względem warunków pożyczkę lub kredyt, warto skontaktować się z pracownikiem placówki Fines Operator Bankowy w Wolsztynie. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, iż specjaliści na miejscu zajmują się nie tylko wyszukiwaniem ofert kredytów/pożyczek dla klientów biura, ale także:

  • Porównywaniem wielu ofert finansowania
  • Udzielaniem porad na temat np. poprawy zdolności kredytowej
  • Pomocą w dopełnieniu formalności kredytowych.

  Warto mieć na uwadze fakt, że pomoc specjalistów pracujących w biurze Fines na terenie Wolsztyna jest bezpłatna. Nie trzeba martwić się o żadne dodatkowe koszty wynikające z poszukiwania propozycji finansowania od banków i firm pożyczkowych. Nie każdy jednak wie, jakie kredyty oraz pożyczki są szczególnie warte uwagi w tej miejscowości. Do najpopularniejszych zaliczamy:

  Jak złożyć wniosek o pożyczkę lub kredyt w Fines Wolsztyn?

  Złożenie wniosku o pożyczkę lub kredyt na terenie Wolsztyna jest proste. Podczas wizyty w oddziale Fines specjaliści pomagają w wyborze konkretnej oferty, a następnie wystarczy uzupełnić wniosek. Sam proces wnioskowania nie jest skomplikowany, ale wymaga spełnienia kilku istotnych warunków (zarówno w przypadku banków, jak i firm pożyczkowych), a mianowicie:

  • Pełnoletność (dla niektórych firm pożyczkowych minimum 21 lat)
  • Pełna zdolność do czynności prawnych
  • Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa
  • Brak negatywnych wpisów w BIK.

  Osoby, które spełniają te warunki mogą ubiegać się o udzielenie finansowania przez wybraną wcześniej instytucję. Z pomocą eksperta kredytowego Fines sprawa jest znacznie łatwiejsza do zrealizowania. Pożyczki pozabankowe dostępne w biurze kredytowym są przyznawane w 15 minut od czasu złożenia dokumentów. Nieco inaczej odbywa się weryfikacja pożyczko- i kredytobiorców w przypadku kredytów gotówkowych na wysokie kwoty. Tutaj potrzebne jest najczęściej dostarczenie dodatkowych dokumentów, jak np.:

  • Zaświadczenia o dochodach od pracodawców
  • Wyciągi z konta bankowego
  • Opcjonalnie kopia umowy o pracę lub innego dokumentu potwierdzającego zatrudnienie.

  Na etapie wnioskowania niezbędny jest także aktualny dowód tożsamości. To właśnie na jego podstawie specjalista Fines weryfikuje dane osobowe, składa dokumentację w imieniu pożyczko- i kredytobiorcy i informuje go na bieżąco o postępach weryfikacji wniosku o kredyt lub pożyczkę.

  Gdzie warto wziąć pożyczkę w Wolsztynie?

  Nie da się jednoznacznie określić tego, gdzie najlepiej zaciągnąć dodatkowe zobowiązanie w postaci kredytu lub pożyczki. Obecnie na terenie Wolsztyna specjaliści Fines przedstawiają wiele ciekawych propozycji od takich instytucji finansowych, jak:

  Dopiero po dogłębnej analizie warunków można powiedzieć, jaka oferta jest naprawdę warta uwagi. Najlepiej wybierać takie propozycje, które są atrakcyjne zarówno pod kątem kosztów początkowych, jak i tych całkowitych. Oznacza to, że na etapie weryfikacji wraz z pomocą eksperta Fines warto wziąć pod uwagę takie kwestie, jak:

  Wystarczy poświęcić kilka chwil na spotkanie z pracownikiem biura kredytowego Fines w Wolsztynie, aby przekonać się, że wybór odpowiedniego źródła finansowania może być naprawdę prosty.

  0 0 oceny
   
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  Twoja ocena
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Aktualności